Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Riepu servisa vizītkarte — apmierināts klients

Riepu servisa vizītkarte — apmierināts klients

Ja jūsu mašīnai gadījusies kāda ķibele vai arī jānomaina riepas, jūs, iespējams, pārņem neliela panika, jo nezināt, kuru servisu izvēlēties. Protams, gribētu tādu, par kuru justos drošs un kurā nebūtu jāatgriežas jau otrajā dienā pēc remonta.

Spriežot pēc klientu atsauksmēm, tāds riepu serviss nav nekur tālu jāmeklē, pa ceļam Rīgā ir Pārdaugava vai Mežciems. Šī servisa nosaukums ir “MMK riepu serviss”, un tas atrodas Mežciemā, kā arī Pārdaugavā.

Tomēr tas vēl nav viss. Ar automašīnām jau braukā ne tikai rīdzinieki, lauku ļaudīm tās ir pat nepieciešamākas. Arī pat to riepu serviss ir padomājis, tāpēc tam ir sadarbības partneris Madonā, Saules ielā.“MMK” riepu serviss” ir kā mazā paradīze autovadītājiem. Te praktiski nav tādu darbiņu, kas nebūtu pa spēkam šim uzņēmumam — te veic ne tikai riepu nomaiņu, bet arī piedāvā riepas jebkurai gaumei — no visdārgākajām un ekskluzīvākajām līdz lētākajām. Piedevām, ja jums nav kur tās uzglabāt, jūs to varat izdarīt šeit. Servisā strādā augstas raudzes meistari, kuri, pirmām kārtām, domā par to, lai klients no šejienes aizietu apmierināts, un vajadzības gadījumā vēlētos šeit atgriezties atkal. Visi darbi tiek veikti ar garantiju, jo apmierināts klients ir šī uzņēmuma vizītkarte.

Uzņēmumā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi, tāpēc kvalitatīva un ātra riepu maiņa te ir kā likums. Servisā allaž tiek ieviestas jaunas inovācijas — te tiek izmantots labākais no amerikāņu, vācu iekārtām un remontmateriāliem. Vēl jo vairāk – pastāvīgajiem klientiem, kuri šeit iegādājušies riepas, tiek piedāvāta ievērojama atlaide gan riepu montāžai, gan arī to balansēšanai.
Uzņēmumā var iegādāties jaunas vasaras, ziemas un vissezonu (M+S) riepas, kuras piegādātas no vairāk nekā 50 riepu ražotājiem. To skaitā arī Michelin, Bridgestone, Nokian un citi. Te var iegādāties jebkura izmēra riepas, sākot no R13 un beidzot ar R22. Un galvenais — visām riepām ir ražotāja noteiktā garantija. Šī servisa apmeklējums jums nesagādās vilšanos.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛