Mūkusalas iela 72d (pie Riga Plaza)

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Brīvs

Biķernieku iela 121k

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Brīvs

Riepu garāža – lielisks serviss, par pieņemamu cenu!

Riepu garāža – lielisks serviss, par pieņemamu cenu!

Riepu montāžas eksperti iesaka katram riepu komplektam savus diskus, un saprotams, ka tas viss aizņem vietu, kas ne visiem ir pieejama. Daudzi izvēlas katru sezonu braukt ar lietotām riepām, kas sezonas beigās jau ir nobrauktas tiktāl, ka tās jānodod utilizācijai.

Taču, ja esat iegādājies jaunas riepas, ko nevēlaties vēl tik ātri nodot pārstrādei kā nederīgas vai pārdot tālāk, sezonas maiņai sākoties, aktualizējas jautājums, kur likt nevajadzīgo riepu komplektu. Ja pieder vai tiek īrēta garāža, jautājums, protams, ir atrisināts, taču, ja tādas nav, tad jāmeklē alternatīvas, jo uzglabāt riepas balkonā vai dzīvoklī nebūtu prāta darbs.

Kā atrisināt situāciju?

Lai riepas nebūtu jāuzglabā tām, nepiemērotos apstākļos un temperatūrā gada ilgāko laika posmu, tiek piedāvata iespēja nodot riepas glabāšanā riepu servisa izveidotajā riepu garāžā. Pirms riepas tiek nodotas glabāšanā un tad, kad tās tiek izsniegtas klientam, tām tiek veiktas visas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka tās ir derīgas lietošanai konkrētajā sezonā.

Riepu servisā riepu garāža ir pieejama jebkuram interesentam par ļoti pievilcīgu cenu. Riepas tiek uzglabātas līdz deviņiem mēnešiem par vidēji  nieka 20 eiro.

Kā rūpēties par riepām mājas apstākļos?

Lai riepas veiksmīgi pārziemotu vai arī pārlaistu vasaras sezonu līdz to nākošajai lietošanas reizei, to stāvoklim ir jāseko līdzi jau tad, kad riepa vēl ir pieskrūvēta automašīnai, ne tikai nolikta plauktiņā.

Noteikti nenāks par ļaunu regulāra riepu spiediena stāvokļa pārbaude un arī disku nolietojuma apsekojums, lai pārliecinātos, ka riepas kalpo labi. Arī protektora nodiluma līmenim jāseko līdzi ik pēc pāris nedēļām. Daudzi nemaz nezina, ka riepas jāmaina vietām – priekšējās aizmugurē un otrādi. Tas ir jādara tādēļ, lai riepu nodilums būtu vienmērīgs, jo priekšējām riepām slodze ir lielāka kā aizmugurējām. Šādas darbības būtu jāveic ik pēc nobrauktiem apmēram astoņiem tūkstošiem kilometru.

Pareizai ziemas un vasaras riepu uzglabāšanai ir svarīga nozīme to kalpošanas laikam. Nepareizā temperatūrā uzglabātas riepas var deformēties, un tas var notikt gan pārāk augstas, gan pārāk zemas temperatūras iedarbības rezultātā.

Izvēloties riepu garāžas pakalpojumu, jūsu  riepas tiks uzglabātas pareizi un droši!

ATSTĀJIET KOMENTĀRU

KATEGORIJAS

Sazinies ar mums

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu