Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

295/35 R22 ziemas riepas

Ziemas riepas

295/35 R22 izmēra ziemas riepas iesakām uzstādīt, kad temperatūras stabiņš nokrītas zem 7°C atzīmes, jo braukšana ar vasaras riepām tad kļūst bīstama. Lai arī ar ziemas riepām atļauts braukt cauru gadu un ziemas riepas ar radzēm atļauts uzstādīt jau no 1. oktobra, MMK Riepu Serviss to iesaka darīt, vadoties pēc laikapstākļiem. Ziemas riepu gumijas sastāvs, to protektora raksts un dziļums izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu efektīvu bremzēšanu un manevrētspēju jeb drošu braukšanu sniegā, slapjdraņķī jeb sniega putrā un uz apledojušām ceļa virsmām.

Pirms veikt 295/35 R22 ziemas riepu izvēli, noteikti jāizvērtē virkne nozīmīgu faktoru. Kā piemēram, Jūsu braukšanas stils, paradumi, budžets un pat tas, vai ziemā mēdzat doties ārpus Latvijas.

Visiem ir skaidrs, ka pārvietošanās ar auto ziemā ir krietni bīstamāka, nekā vasarā. Tāpēc 295/35 R22 ziemas riepas tiek izstrādātas ar agresīvākiem protektora rakstiem, mīkstāku gumijas sastāvu un pat radzēm, kas īpaši skarbos apstākļos iecērtas ledū, ar slideno ceļa virsmu veidojot dzelžainu saķeri.

295/35 R22 ziemas riepu tipi

Mīkstā sastāva, frikcijas jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas ir Latvijas ziemai piemērotas. Tās tiek darinātas no augstas kvalitātes, elastromēriem bagāta gumijas maisījuma un to protektora blokos blīvi izvietoti vairāki tūkstoši lameļu, kas ar asām kantēm iecērtas ledū. Šīs riepas lieliski veido saķeri gan sniegā, gan uz ledus. Turklāt, ja ziemā plānojat tālākus izbraucienus uz Eiropu, šīs riepas ir lieliska alternatīva radžu riepām, kuras lielā daļā Centrālās un Rietumeiropas valstu ir aizliegtas.

Ja ziemā galvenais Jums ir drošība, iesakām izvēlēties radžu riepas. Šo riepu protektoros izvietotas radzes, kuras izcili veido saķeri ar apledojušiem ceļa posmiem. Turklāt, šāda tipa riepas izceļas arī ar palielinātu nodilumizturību, kalpotspēju paildzinot par līdz pat 60%. Šādas riepas izvēlas gan tie, kas ceļu satiksmē dalību tikai sākuši, gan arī daudzi pieredzējuši autobraucēji. Jāpiemin, ka radzes ir vienīgais, kas pilnvērtīgi spēs veidot saķeri vai pat glābt avārijas situācijā uz melnā ledus.

Cietā sastāva Centrāleiropas tipa jeb kā Latvijā tās ir pazīstamas – vissezonas riepas, kā jau pēc to nosaukuma var spriest, piemērotas Centrāleiropas klimata apstākļiem, kur ziemā līst un temperatūra mēdz svārstīties ap +5*C. MMK Riepu Serviss speciālisti šādas riepas Latvijas ziemas apstākļiem neiesaka. Lai arī Latvijā ziemas mēdz būt arī maigas, uz to noteikti nevajadzētu paļauties. Vissezonas jeb M+S riepas piemērotas tiem autovadītājiem, kas ziemā brauc reti un tikai pilsētas apstākļos, kur braukšanas ātrums ir ierobežots un ceļi regulāri tiek tīrīti.

Mīksta sastāva ziemas riepas neiesakām lietot siltos laikapstākļos, jo tām ātrāk veidosies nodilums un tās nepilnvērtīgi veidos saķeri ar ceļu. Savukārt, šī izmēra radžu riepas gada siltajā laikā pamatīgi bojās asfalta virsmu, kā arī radzes no tām izkritīs krietni ātrāk.

Kas jāņem vērā, izvēloties 295/35 R22 ziemas riepas

Pērkot 295/35 R22 ziemas riepas iesakām konsultēties ar speciālistiem, kuriem riepas ir ikdiena. MMK Riepu Serviss konsultanti ar prieku palīdzēs piemeklēt Jūsu budžetam braukšanas stilam un apstākļiem piemērotākās ziemas riepas.

MMK Serviss iesaka 295/35 R22 ziemas riepas

Populārākie 295/35 R22 ziemas riepu modeļi un labākās cenas! Montāža uz vairāk kā 14 pacēlājiem vienlaikus divās filiālēs Rīgā – Mūkusalas ielā 72d un Biķernieku ielā 121k. Ja nevari atbraukt uz vietas, tās varam piegādāt uz jebkuru pilsētu Latvijā.

Diemžēl šāda izmēra riepas šobrīd nav pieejamas, bet apsveriet apskatīt alternatīvus izmērus

slider izpardoshan dzeltens