Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

295/35 R19 vissezonas riepas

Vissezonas riepas

295/35 R19 vissezonas riepas paredzētas lietošanai visa gada garumā. Tās mēdz tikt apzīmētas kā M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), kā arī All Seasons (Vissezonas) vai All weather (Visu laikapstākļu). Lai arī vissezonas riepu koncepts ievieš uzticību, ka tās kalpos labi jebkurā sezonā, ir rūpīgi jāizvērtē savi braukšanas paradumi un apstākļi pirms uzstādīt savam auto vissezonas jeb M+S riepas.

Kam paredzētas 295/35 R19 vissezonas riepas

295/35 R19 cietā sastāva Centrāleiropas tipa jeb kā Latvijā tās ir pazīstamas – vissezonas riepas, kā jau pēc to nosaukuma var spriest, tikušas vēsturiski izstrādātas Centrāleiropas klimata apstākļiem, kur ziemā līst un temperatūra mēdz svārstīties ap +5*C. Lai arī Latvijā ziemas mēdz būt arī maigas, uz to noteikti nevajadzētu paļauties. Vissezonas jeb M+S riepas piemērotas tiem autovadītājiem, kas ziemā brauc reti un tikai pilsētas apstākļos, kur braukšanas ātrums ir ierobežots un ceļi regulāri tiek tīrīti.

Vissezonas nereti tiek izvēlētas arī vasaras apstākļiem. Tās 295/35 R19 izmērā vasarai uzstāda tie autovadītāji, kas vasaras apstākļos bieži pārvietojas pa grants, meža ceļiem vai pat vieglos bezceļos. Šādas riepas piedāvā labāku saķeri ar irdenām ceļa virsmām, jo to protektors ir agresīvāks, nekā standarta vasaras riepām.

Jāņem vērā arī tas, ka nereti M+S apzīmējums ir atrodams uz Ķīnā izstrādātām vasaras riepām, kā arī uz All-Terrain riepu modeļiem. Pārvietošanās ar šādām riepām ziemas apstākļos ir ārkārtīgi bīstama. Tāpēc,pirms vissezonas riepu izvēles, aicinām Jūs konsultēties ar MMK Riepu Serviss speciālistiem.

Kas jāņem vērā, izvēloties 295/35 R19 vissezonas riepas

Veicot vissezonas riepu izvēli, svarīgi ņemt vērā savus braukšanas paradumus. Ir rūpīgi jāizvērtē, cik bieži un pa kurieni pārvietojaties bīstamākajā no gadalaikiem – ziemā. Tāpēc, pērkot 295/35 R19 vissezonas riepas iesakām konsultēties ar speciālistiem, kuriem riepas ir ikdiena. MMK Riepu Serviss konsultanti ar prieku palīdzēs piemeklēt Jūsu budžetam braukšanas stilam un apstākļiem piemērotākās vasaras riepas.

MMK Serviss iesaka 295/35 R19 vissezonas riepas

Lielākā 295/35 R19 M+S jeb vissezonas riepu izvēle un labākās cenas! Montāža uz vairāk kā 14 pacēlājiem vienlaikus divās filiālēs Rīgā – Mūkusalas ielā 72d un Biķernieku ielā 121k. Ja nevari atbraukt uz vietas, tās varam piegādāt uz jebkuru pilsētu Latvijā.

Diemžēl šāda izmēra riepas šobrīd nav pieejamas, bet apsveriet apskatīt alternatīvus izmērus

slider izpardoshan dzeltens