Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

[weglot_switcher]
[weglot_switcher]

195/70 R14C vasaras riepas

Vasaras riepas

195/70 R14C izmēra vasaras riepas atļauts lietot no 1. marta līdz 1. decembrim. Šo riepu gumijas sastāvs un protektora raksts ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С. Dažādiem braukšanas stiliem un apstākļiem speciāli tiek izstrādāti tiem paredzēti riepu tipi, lai ik katrs autovadītājs var atrast sev piemērotākās vasaras riepas.

Riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi – tātad gaisa un skaņas piesārņojumu, vienlaikus arī uzlabojot riepu saķeres rādītājus gan uz sausa, gan slapja asfalta. Izvēloties 195/70 R14C vasaras riepas, svarīgi sekot ne tikai to rādītājiem uz riepu uzlīmes, bet arī vadīties pēc sava braukšanas stila un apstākļiem. Labāki rādītāji būs novērojami gludām, sportiska tipa vasaras riepām, bet tās nesniedz efektivitāti uz grants vai meža ceļiem.

Kāpec 195/70 R14C vasaras riepu izvēle ir tikpat svarīga, kā ziemas riepu izvēle

Pastāv maldīgs priekšstats, ka vasaras riepu izvēle ir mazāk svarīga, nekā ziemas riepu izvēle. Daudzi vasarā izvēlas pārvietoties ar pusnodilušām vasaras vai pat pagājušās sezonas ziemas riepām. Balstoties uz to, ka vasarā ir krietni labvēlīgāki braukšanas apstākļi, autobraucēji neaizdomājas, ka riskē ar savu un apkārtējo veselību vai pat dzīvību, nepareizi izvēloties vasaras riepas.

Vasarā braukšanas ātrums un satiksmes dalībnieku skaits palielinās – uz ceļiem parādās bērni, velosipēdisti un motociklisti, turklāt, bieži novērojami arī pārgalvīgi autobraucēji. Negaisa laikā, raksturīgi intensīvi nokrišņi, kas krietni palielina akvaplanēšanas risku.
Akvaplanēšana ir bīstama parādība, kas rodas stipra lietus, nepareizi izvēlēta ātruma un nepietiekami laba riepu un ceļa virsmas stāvokļa dēļ. Šī parādība pielīdzināma slīdēšanai pa ledu un rodas, kad ūdens riepu priekšā uzkrājas ātrāk, nekā auto svars to var izspiest pa riepas drenāžas kanāliem. Tādējādi, izveidojas ūdens kārta zem riepas, liekot auto, līdzīgi kā ar ūdensslēpēm, slīdēt pa ūdens virsmu.

Vasarā nedrīkst izvēlēties riepas, paļaujoties uz minimālo pieļaujamo protektora dziļumu – 1.6mm. Ar tik seklu protektoru pastāv akvaplanēšanas risks jau braucot ar 50km/h. Savukārt, jaunas 195/70 R14C izmēra riepas, kuru protektors ir 7-8mm, saglabā saķeri ar ceļu lietū, braucot ar līdz pat 100 km/h.

Kas jāņem vērā, izvēloties 195/70 R14C vasaras riepas

Veicot vasaras riepu izvēli, svarīgi ņemt vērā savus braukšanas paradumus. Ja patīk pārvietoties dinamiski un tikai pa asfaltu, piemērotākās būs UHP jeb augstas veiktspējas vasaras riepas vai pat pussliki. Ja vasarā ir tendence izbraukt pa grants, meža ceļeim vai pat bezceļiem, iesakām izvēlēties Highway-Terrain vai pat All-Terrain riepas. Savukārt, ja pārvietojaties pa jauktiem ceļa segumiem, laba izvēle būs klasiskās vasaras riepas. Tāpēc, pērkot 195/70 R14C vasaras riepas iesakām konsultēties ar speciālistiem, kuriem riepas ir ikdiena. MMK Riepu Serviss konsultanti ar prieku palīdzēs piemeklēt Jūsu budžetam braukšanas stilam un apstākļiem piemērotākās vasaras riepas.

MMK Serviss iesaka 195/70 R14C vasaras riepas

Lielākā 195/70 R14C vasaras riepu izvēle un labākās cenas! Montāža uz vairāk kā 14 pacēlājiem vienlaikus divās filiālēs Rīgā – Mūkusalas ielā 72d un Biķernieku ielā 121k. Ja nevari atbraukt uz vietas, tās varam piegādāt uz jebkuru pilsētu Latvijā.

Diemžēl šāda izmēra riepas šobrīd nav pieejamas, bet apsveriet apskatīt alternatīvus izmērus

slider izpardoshan dzeltens