P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

225/50R17 Sava Eskimo Stud 94T ar radzēm

SKU: TR2255017SAVA-8798

Šim riepu modelim ir visi nepieciešamie marķējumi “sniegpārslas un kalna simbols” atbilstoši likumdošanas izmaiņām un CSDD prasībām.

Sava Eskimo Stud ir radžojams ziemas riepu modelis, kas piemērots vieglajām automašīnām un izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām skarbākajos braukšanas apstākļos. Šis modelis ir modernizēta Goodyear UltraGrip Extreme versija.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Modelis

Sava Eskimo Stud

Augstums

50

Slodzes indekss (Li)

94

Diametrs

R17

Ražotājs

Sava

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Platums

225

Apraksts

Sava Eskimo Stud ir radžojams ziemas riepu modelis, kas piemērots vieglajām automašīnām un izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām skarbākajos braukšanas apstākļos. Šis modelis ir modernizēta Goodyear UltraGrip Extreme versija.

Sava Eskimo Stud galvenās iezīmes

+ Laba cenas/veiktspējas attiecība!

+ Goodyear tehnoloģijas!

+ Optimizēts V-veida protektora raksts!

+ Uzlabots gumijas sastāvs!

+ Jau atzīts un sabiedrībai pazīstams ziemas riepu modelis!

Eskimo Stud aprīkojums

Tā kā šis ražotājs pieder Goodyear grupai, Sava Eskimo Stud ziemas riepas ir balstītas uz jau iepriekš veiksmīgo Goodyear Ultra Grip Extreme modeli. Eskimo Stud ir aprīkotas ar V- veida protektora rakstu ar augsti attīstītu drenāžas kanālu sistēmu un radzēm. Riepas darinātas un elastromēriem bagāta gumijas maisījuma, kas liek riepai saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās. Elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļa virsmu. V- veidā izvietotajos protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu, kas ne tikai uzlabo saķeri ar ledu, bet arī palīdz no saķeres virsmas novadīt ūdeni. Šīs lameles veidotas pēc 3D-Bis tehnologijas, kas gaitu padara klusāku un bremzēšanas ceļu- īsāku. Riepas radžošanai izmantota Active Stud tehnoloģija. Šo tehnoloģiju Goodyear izmanto jau gadiem un tā ir pierādījusi sevi skarbākajos no braukšanas apstākļiem. Šīs riepas radzēm piemīt sešas kantes, kas iecērtas ledū, ar slideno virsmu veidojot dzelšainu saķeri.

Sava Eskimo Stud modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

Sava Eskimo Stud- ziemas riepa ar radzēm un Goodyear tehnoloģijām. Pieejama abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām.  

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 225/50R17 Sava Eskimo Stud 94T ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu