P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 60 uz kompl.
Atlaide

315/35R21 Nokian Hakkapeliitta 10 SUV 111T XL ar radzēm

Šim riepu modelim ir visi nepieciešamie marķējumi “sniegpārslas un kalna simbols” atbilstoši likumdošanas izmaiņām un CSDD prasībām.

Nokian Hakkapeliitta 10 – premium klases, leģendārās Hakkapeliitta sērijas jaunākās paaudzes radžu riepu modelis. Pieejams gan veiglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām. Tas izceļas ar neticami labu veiktspēju gan sniegā, gan uz ledus, kā arī paaugstinātu nodilumizturību un akustisko komfortu.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Ražotājs

Nokian

Modelis

Nokian Hakkapeliitta 10

Platums

315

Augstums

35

Diametrs

R21

Slodzes indekss (Li)

111

Ātruma indekss (Si)

T XL (max 190 km/h)

Apraksts

Nokian Hakkapeliitta 10 ir premium klases, leģendārās Hakkapeliitta sērijas jaunākās paaudzes radžu riepu modelis, kas pieejams gan veiglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām. Tas izceļas ar neticami labu veiktspēju gan sniegā, gan uz ledus, kā arī paaugstinātu nodilumizturību.

Nokian Hakkapeliitta 10 galvenās iezīmes

+ Leģendārā riepu ražotāja jaunākās paaudzes radžu riepu modelis, + Neticami laba veiktspēja īpaši skarbos ziemas apstākļos, + Palielināta nodilumizturība, + Jaunākās Nokian tehnoloģijas, + Uzlabots riepu gumijas sastāvs, + Uzlabots braukšanas un akustiskais komforts, + Palielināts radžu skaits un radžu hibrīdtehnoloģija, + Paplašināts izmēru skaits, tendējoties uz pieejamību elektroautomašīnām

Hakkapeliitta 10 aprīkojums

Nokian Hakkapeliitta 10 aprīkots ar jaunākās paaudzes tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas atļāvis šim radžu riepu modelim pārspēt tā priekšteci gan braukšanas uzsākšanā, gan bremzēšanā, gan arī manevrētspējā un komforta īpašībās.  Kā jau ierasts, arī Hakka 10 aprīkota ar agresīvu virzienveida protektora rakstu paaugstinātai veiktspējai sniegā. Masīvajos protektora blokos izvietoti divi dažādi radžu veidi – radžu hibrīdsistēma. Riepas plecu zonā iestrādātas agresīva tipa radzes, kas palīdz saglabāt saķeri manevrējot. Toties riepu centrālajā zonā blīvi izvietotas sirds formas radzes, kuras būtiski uzlabo saķeri bremzējot un uzsākot braukšanu. Salīdzinot ar priekšteci, Hakkapeliitta 10 ir par 16% vairāk radžu. Radžu pamatnē izmantota Eco Stud 10 tehnoloģija, kas vienlaikus ļāvusi paildzināt riepu kalpotspēju un uzlabot akustisko komfortu. Vairāk kā 200 riepas radžu pamatnēs izvietoti nelieli spilveni, kas ļauj radzei, saskarsmē ar cietu ceļa virsmu, kā piemēram ar asfaltu, absorbēt triecienu, tādējādi samazinot trokšņa līmeni un nodilumu. Turklāt, zem protektora iestrādāts skaņu izolējoša materiāla slānis, kas absorbē akustisko rezonansi, kas rodas riepas iekšienē. Ja daudzi autovadītāji, apzinoties, ka ziemā ar radžu riepām braukt ir drošāk, tās neizvēlas, lai saglabātu akustisko komfortu, ar Nokian Hakkapeliitta 10 par to nav jāuztraucas. Uzlabojumi veikti arī riepu gumijas maisījuma izstrādē – tas papildināts ar virkni dabīgu materiālu kā piemēram dabīgo kaučuku un priežu ekstraktu, vienlaikus padarot Nokian Hakkapeliitta 10 dabai draudzīgāku, samazinot rites pretestību un uzlabojot saķeri ar brauktuvi pat ārkārtīgi zemās gaisa temperatūrās.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 315/35R21 Nokian Hakkapeliitta 10 SUV 111T XL ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
izpardoshana slider