P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

205/60R16 Nokian Hakkapeliitta 9 96T XL ar radzēm

SKU: TR2056016NOKIA-12783

Šim riepu modelim ir visi nepieciešamie marķējumi “sniegpārslas un kalna simbols” atbilstoši likumdošanas izmaiņām un CSDD prasībām.

BEZMAKSAS PIEGĀDE* uz jebkuru pilsētu Latvijā nosaucot PROMO kodu “MMK ONLINE izpārdošana”

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Ražotājs

Nokian

Platums

205

Augstums

60

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

96

Ātruma indekss (Si)

T XL (max 190 km/h)

Apraksts

Premium klases riepas. Nokian riepasizcila kvalitāte par labu cenu! Nokian riepas Latvijā ļoti veiksmīgi darbojas jau trešo dekādi. Tas ir vienīgais riepu ražotājs pasaulē, kas specializējas uz ziemas riepu izstrādi skarbajiem Ziemeļvalstu ziemas apstākļiem. Latvijas ziemas  nereti ir ļoti tuvu skandināvijas laikapstākļu tipam, kas, visticamāk, arī ir kalpojis par iemeslu veiksmīgai zīmola darbībai Baltijas valstīs. Galvenais uzņēmums, kas atrodas Nokia pilsētā, gadā saražo 4 000 000 riepu. Otrā rūpnīca Vsevoložskā (Krievija) gadā saražo 8 miljonus riepu. Netālu no Sanktpēterburgas ir plānots atvērt vēl vienu rūpnīcu, tādejādi nostiprinot pozīcijas Ziemeļeiropas un bijušās PSRS teritorijā. Nokian šobrīd ir lielākais riepu ražotājs Ziemeļeiropā. Nokian Hakkapeliitta 9 ir premium klases ziemas riepa, kas paredzēta krosoveriem un apvidus auto, braukšanai pa skarbiem ziemas apstākļiem. Riepa būvēta uz nu jau leģendārās Hakapeliitta 7 bāzes, to pilveidojot ar jaunākajām Nokian tehnoloģijām.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV hibrīdsistemātiskā radžošana

Nokian inženieriem ir izdevies savienot vairākus radžu tipus vienā – Nokian Hakkapeliitta 9 SUV riepā. Viena daļa radžu izvietotas riepas centrālajā daļā, bet otra- riepas plecu blokos. Katrs no radžu tipiem ir veiktspējīgāks dažādos laikapstākļos un šī radžu hibrīdsistēma atļauj riepai pielāgoties pat visekstremākajaiem apstākļiem.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV galvenās iezīmes

+Inovatīvā radžošanas sistēma atļauj riepai pielāgoties pat visekstremālākajiem apstākļiem! +Būtiski uzlabota saķere! +Efektīva ūdens un sniega novade! +Uzlabots riepas sastāvs, kurš ir pielāgots zemām gaisa temperatūrām! +Riepa veidota uz Hakkapeliitta 7 bāzes, no tās paņemot labāko un pievienojot jaunākās inovācijas. +Uzlabota drenāžas rievu sistēma.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV Eco Stud 9 radzes

Lai samazinātu radžu ietekmi uz riepas uzbūvi, riepas izstrādē izmantota Eco Stud 9 tehnoloģija. Šīs tehnoloģijas pamatā, zem katras no 190 Nokian Hakkapeliitta 9 SUV radzēm ir izvietots neliels gaisa spilvens, tādējādi radzes kalpos krietni ilgāk, būtiski palielinot riepas kalpošanas ilgumu.

Nokian Hakkapeliitta 9 Green Elasto Proof

Somu inženieri riepas sastāva izgatavošanā izmantojuši ne tikai silikātus, dabīgu kaučuku un rapšu eļļu, bet arī Green Elasto Proof tehnoloģiju. Šī tehnoloģija spēj pielāgot Nokian Hakkapeliitta 9 SUV riepas elastību dažādām gaisa temperatūrām, nodrošinot saķeri.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV piemērotība Latvijas apstākļiem

Nokian Hakkapeliita 9 SUV ir premium kvalitātes ziemas riepa, kas, pateicoties virknei jaunāko tehnoloģiju, uzrāda vislabākos rādītājos ekstrēmās ziemas situācijās. Šī riepa būs izcils cīņasbiedrs, ja nāksies saskarties ar apledojušiem, netīrītiem un sniegainiem ceļiem. Nokian Hakkapeliitta 9 SUV modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/60R16 Nokian Hakkapeliitta 9 96T XL ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu