Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 72 uz kompl.
Atlaide
Saņem šodien

185/70R14 Cordiant Snow Cross 92T ar radzēm

Viens no labākajiem vidējās klases radžu riepu modeļiem. Aprīkots ar Nokian Hakkapeliitta 7 protektora analogu, ielīmētām radzēm un virkni tehnoloģisko risinājumu, šis riepu modelis izceļas ar teicamu saķeri skarbākajos ziemas apstākļos.

Cena

5900

/1gab.
23600/4gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Uz vietas
pēdējie 4 gab.

Papildus informācija

Ražotājs

Cordiant

Modelis

Cordiant Snow Cross

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Platums

185

Augstums

70

Diametrs

R14

Slodzes indekss (Li)

92

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Apraksts

Ziemas riepa Cordiant SNOW CROSS ir radžota riepa, kas ieguvusi vērā ņemamu popularitāti visdažādāko automašīnu īpašnieku vidū. Veidojot šo modeli, speciālisti centās ņēma vērā visas patērētāju vēlmes, un galvenais uzsvars tika likts uz paaugstinātu stabilitāti un vadāmību. Šīs īpašības izdevies uzlabot teju līdz maksimumam un tas pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un modernākajiem ražošanas risinājumiem. Rūpīga kvalitātes kontrole ļāvusi samazināt nekvalitatīva produkta nonākšanu līdz patērētājam, kā arī nodrošina riepas norādīto parametru un īpašību pilnīgu atbilstību realitātei. Cordiant Snow Cross riepas galvenās iezīmes: +Lielisku vadāmību un stabilitāti nodrošina jauns protektora zīmējums! +Riepas izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas! +Uzlabots gumijas sastāvs! +Palielināta veiktspēja sniegā un uz ledus! Izmantojot jaunu gumijas maisījumu un unikālu lameļu sistēmu, ir panākta paaugstināta saķere ar jebkuru ceļa segumu! Krietni paildzināts riepas mūža garums, pateicoties padziļinātajam protektoram un papildus silīcijam gumijas maisījumā!

Unikāla SNOW-COR protektora tehnoloģija

Šim virziena protektora zīmējumam ir neparasts dizains – no centra uz āru slīpi izvietoti stari. Šis Cordiant Snow Cross raksts ļoti veiksmīgi izvada sniegu un ūdeni no protektora, nodrošinot izcilu pašattīrīšanos, vienlaikus novēršot sānslīdes risku. Nepārtraukta riba protektora centrā ātri sašķeļ sniegu, un rievas, kas atveras plecu zonā, palielina vilkmi ar ceļa segumu. Īpaši šķērseniski kanāli un iegareni, stratēģiski izvietoti, bloki samazina bremzēšanas ceļu uz jebkuras virsmas. Liels skaits z formas lameļu veido asas malas, kā rezultātā panākta lieliska saķere ar ledu. Sniegpārslas formas radzes, kuru kodols veidots no stiprināta metāla, novērš riteņu slīdēšanu paātrinājuma laikā, kā arī palielina vilkmes spēku uz apsnigušiem ceļiem.

Divslāņu riepu konstrukcija

Izmantotā divslāņu protektora konstrukcija ļāva uzlabot riepas vispārīgos veiktspējas rādītājus. Virsējais slānis ir izgatavots no mīkstākas gumijas, tādejādi uzlabojot riepas saķeres īpašības. Iekšējais cietākas gumijas slānis ļāva vienmērīgāk sadalīt spiedienu protektora iekšpusē, novēršot nevienmērīgu nodilumu un palielinot stabilitāti.

COR-FIX gumijas savienojums

Ar jaunu silīcija saturu atjauninātā COR-FIX gumijas maisījuma izmantošana, ļāvusi uzlabot protektora atjaunojošās īpašības un uzlabot tā saķeri ar ledus virsmu. Izmantotais silīcijs palielina protektora kalpošanas laiku, jo tas pozitīvi ietekmē gumijas nodilumizturības īpašības. Cordiant SNOW CROSS modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF). Cordiant SNOW CROSS- ziemas riepas ar radzēm un augstu veiktspējas/cenas attiecību . Pieejamas MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 185/70R14 Cordiant Snow Cross 92T ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens