Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

195/70R15C Michelin Agilis X-Ice North 104/102R ar radzēm

Michelin Agilis X-Ice North ir augstākās kvalitātes jeb Premium klases komerctransporta ziemas riepu modelis ar radzēm. Tas izceļas ar izciliem nodilumizturības un ekonomijas, kā arī saķeres un manevrētspējas rādītājiem pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos. 

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Slodzes indekss (Li)

104/102

Augstums

70

Ražotājs

Michelin

Modelis

Michelin Agilis X-Ice North

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Diametrs

R15C

Platums

195

Apraksts

Michelin Agilis X-Ice North ir augstākās kvalitātes jeb Premium klases komerctransporta ziemas riepu modelis ar radzēm. Tas izceļas ar izciliem nodilumizturības un ekonomijas, kā arī saķeres un manevrētspējas rādītājiem pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos. 

Agilis X-Ice North galvenās iezīmes

+ Izcila saķere un manevrētspēja pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos.

+ Augstākā nodilumizturība savā klasē.

+ Zems degvielas patēriņš.

+ Pastiprināts riepas karkass atļauj uzlabot kravnesību.

+ Palielināts izturīgu tērauda radžu skaits ļauj veidot ciešu saķeri ar apledojušām ceļa virsmām.

+ Vadošās riepu giganta Michelin tehnoloģijas.

Agilis X-Ice North 

Michelin Agilis X-Ice North radžu riepu modelis aprīkots ar uzlabotu klasiski simetrisko protektora rakstu. Šāds dizains izvēlēts, lai vienlaikus uzlabotu riepu kravnesību, nodilumizturību, kā arī saķeres īpašības. Protektors veidots pēc Durable Contact Patch tehnoloģijas. Tas atļāvis palielināt riepu kontakta virsmu ar ceļu, uzlabojot saķeres un nodilumizturības rādītājus.

Riepu pamatā atrodams ar vairākiem kordu jeb brekera slāņiem pastiprināts karkass. Tas atļauj smagas kravas pārvadāt pat intensīvas ekspluatācijas laikā. Turklāt, tam piemīt arī augsta izturība pret triecieniem, ar kuriem ziemā nereti gadās saskarties netīrītu ceļu dēļ.

Izturīgais karkass ietērpts augstvērtīgā gumijas sakausējumā. Tam pievienotie elastromēri vienlaikus uzlabo saķeres īpašības gan uz sausa, gan slapja asfalta, kā arī paildzina riepu kalpošanas mūžu.

Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos blīvi izvietotas StabiliGrip tehnoloģijas lameles. Tās, tandēmā ar tērauda radzēm iecērtas ledū un sablietētā sniegā, ar slidenajām virsmām veidojot dzelžainu saķeri. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 195/70R15C Michelin Agilis X-Ice North 104/102R ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu