Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

215/65R16 Cordiant Snow Cross 2 SUV 102T ar radzēm

Cordiant Snow Cross 2 ir augstas kvalitātes radžu riepu modelis, kas veidots, aizgūstot Nokian Hakkapeliitta 8 labākās īpašības. Izceļas ar teicamu cenas un veiktspējas attiecību, kā arī ārkārtīgi augstu drošības līmeni skarbos braukšanas apstākļos.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Ziemas, Ziemas ar radzēm

Ražotājs

Cordiant

Platums

215

Augstums

65

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

102

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Modelis

Cordiant Snow Cross 2

Apraksts

Cordiant Snow Cross 2 ir augstas kvalitātes radžu riepu modelis, kas veidots, aizgūstot Nokian Hakkapeliitta 8 labākās īpašības. Modelis izceļas ar teicamu cenas un veiktspējas attiecību, kā arī ārkārtīgi augstu drošības līmeni skarbos braukšanas apstākļos.

Cordiant Snow Cross 2 galvenās iezīmes:

+ Nokian Hakkapeliitta 8 protektora dizains un tehnoloģijas, + Ice COR un Snow COR tehnoloģija uzlabo saķeri gan sniegā, gan arī uz ledus,  + SPIKE COR XL radžošanas tehnoloģija uzlabo saķeri un paildzina radžu kalpotspēju par līdz pat 20%, + Ielīmētas radzes,  + Teicama cenas un veiktspējas attiecība

Snow Cross 2 aprīkojums

Cordiant Snow Cross 2 aprīkots ar agresīvu virzienveida protektora rakstu, kas aizgūts no leģendārā Nokian Hakkapeliitta 8. Protektorā ielīmetas radzes, kas izcili veido saķeri ar ledu un protektora blokos turās krietni ilgāk. Tā gumijas sastāvs papildināts ar elastromēriem, kas, tandēmā ar radzēm, teicami veido saķeri ar ledu pat ārkārtīgi zemās gaisa temperatūrās. Virzienveida protektors papildināts ar inovatīvajiem Snow COR elementiem, kas atļauj šim riepu modelim uzrādīt augstāku veiktspēju sniegā un slapjdraņķī. Ice COR tehnoloģijas radžu izvietojums uzlabo saķeri gan uzsākot braukšanu, gan bremzējot un pat veicot straujus manevrus uz ledus, ar slidenu virsmu veidojot dzelžainu saķeri.  Spike COR XL radžošanas tehnoloģijas radzes palielina saķeri par 10% un uzlabo braukšanas uzsākšanu pat par 20%, salīdzinājumā ar iepriekšējo Snow Cross modeli. Šis riepu modelis ieguvis lielu popularitāti Ziemeļeiropas un Krievijas autobraucēju tirgū, pateicoties uzticamam protektora dizainam, neskaitāmiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, teicamai veiktspējai pat skarbākajos braukšanas apstākļos. kā arī neticami labai cenas un veiktspējas attiecībai. Snow Cross 2 paredzēts gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 215/65R16 Cordiant Snow Cross 2 SUV 102T ar radzēm veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu