Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

205/60R16 Rosava Snowgard 92T

Rosava Snowgard ir ziemas riepu modelis, kas izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām teju jebkādos braukšanas apstākļos, pateicoties veselai virknei tehnisku inovāciju un risinājumu. Šīs riepas pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. 

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Modelis

Rosava Snowgard

Augstums

60

Trokšņu līmenis Db

71

Slodzes indekss (Li)

92

Saķere uz mitra seguma

C

Degvielas patēriņš

E

Diametrs

R16

Ražotājs

Rosava

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Platums

205

Riepas rādītāji

Apraksts

Rosava Snowgard ir ziemas riepu modelis, kas izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām teju jebkādos braukšanas apstākļos, pateicoties veselai virknei tehnisku inovāciju un risinājumu. Šīs riepas pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. 

Rosava Snowgard galvenās iezīmes

+ Uzlabota veiktspēja uz ledus, pateicoties protektorā iestrādātajām lamelēm.

+ Palielināts protektora bloku skaits un to virzienveida izvietojums uzlabo veiktspēju sniegā!

+ Attīstīta drenāžas kanālu sistēma samazina akvaplanēšanas risku!

+ Degvielas ekonomija!

+ Laba cenas/veiktspējas attiecība!

Snowgard aprīkojums

Šis ziemas riepu modelis aprīkots ar virzienveida protektora rakstu. Protektora bloku skaits palielināts un tajā blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu, lai uzlabotu veiktspēju sniegā un uz ledus. Rosava Snowgard riepas izgatavotas no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas bagātināts ar veselu virkni elastromēru, liekot riepai saglabāt tās elastību plašā temperatūru diapazonā. Elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļa virsmu. Rosava Snowgard modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

Rosava Snowgard- ziemas riepa, kas gatava stāties pretī bargiem apstākļiem. Pieejama abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām.  

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/60R16 Rosava Snowgard 92T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu