Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Akcija
Saņem šodien

31×10.5R15 Hifly Vigorous AT601 109R

HiFly Vigorous AT601 ir All Terrain riepu modelis, kas paredzēts efektīvai braukšanai bezceļos, vienlaikus nezaudējot arī veiktspēju, pārvietojoties pa asfaltu. Šis riepu modelis ir piemērots makšķerniekiem, medniekiem, mežstrādniekiem vai vienkārši aktīva dzīvesstila baudītājiem.

Cena

7500

/1gab.
15000/2gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Uz vietas
pēdējie 2 gab.

Papildus informācija

Sezona

All Terrain, Vasaras, Vissezonas

Ražotājs

Hifly

Modelis

Hifly Vigorous AT601

Platums

10.5

Augstums

31

Diametrs

R15

Slodzes indekss (Li)

109

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

E

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

HiFly Vigorous AT601 ir All Terrain riepu modelis, kas paredzēts efektīvai braukšanai bezceļos, vienlaikus nezaudējot arī veiktspēju, pārvietojoties pa asfaltu. Šis riepu modelis ir piemērots makšķerniekiem, medniekiem, mežstrādniekiem vai vienkārši aktīva dzīvesstila baudītājiem, kas vēlas būt spējīgi savu apvidus spēkratu uzvest kādā kalnā un tikpat droši ar to nobraukt arī lejā.

HiFly Vigorous AT601 galvenās iezīmes

+ Lieliska veiktspēja gan bezceļos, gan arī uz asfalta; + Salīdzinot ar dubļu riepām, zems trokšņu līmenis; + Lieliska cenas un veiktspējas attiecība; + Augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma, kas no riepas kontakta virsmas ar ceļu lieliski izvada ne tikai ūdeni, bet arī smiltis un šķembas; + Agresīvs protektora raksts; + Riepas, kas piemērotas makšķerniekiem, medniekiem, mežstrādniekiem vai pat bezceļu entuziastiem.

AT601 galvenās iezīmes

HiFly Vigorous AT601 protektora raksts izstrādāts, iedvesmojoties no pasaulē populārākajiem bezceļu riepu modeļiem. Dizains veidots agresīvs, lai varētu stāties pretī skarbiem bezceļu apstākļiem. Masīvie riepas protektora bloki darināti no uzlabota gumijas sastāva, kas saglabā elastību plašā temperatūru diapazonā un slāpē skaņu, braucot pa asfaltu. Nodilumizturīgā gumijā ietērpts pastiprināts riepas karkass, kas spēj izturēt pat spēcīgus triecienus.  *Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

HiFly Vigorous AT601 – lieliska veiktspēja bezceļos par budžeta cenu! Pieejamas abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 31×10.5R15 Hifly Vigorous AT601 109R veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu