Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

265/70R18 Toyo Observe GSi-6 LS 116H

Kategorijas: ,

Toyo Observe GSi-6 ir Japānā ražots Premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis. Izceļas ar teicamu saķeri un manevrētspēju pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos, kā arī pazeminātu trokšņa līmeni.  Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. 

Cena

16600

/1gab.
66400/4gab.

Rezervēt riepas tūlīt

Riepas: 265/70R18 Toyo Observe GSi-6 LS 116H ( gab.) Cena: 16600 (Kopā: 16600)

  Rezervācija strādā, ja riepas fiziski atrodas kādā no mūsu filiālēm uz vietas. Pretējā gadījumā jūs informēs par riepu pieejamību un termiņiem.

  1-2 dienas
  6 gab.

  Citā noliktavā

  Pieejams 1-2 dienu laikā

  Papildus informācija

  Degvielas patēriņš

  E

  Trokšņu līmenis (ikona)

  2

  Trokšņu līmenis Db

  72

  Saķere uz mitra seguma

  E

  Ātruma indekss (Si)

  H

  Slodzes indekss (Li)

  116

  Ražotājs

  Toyo

  Diametrs

  R18

  Augstums

  70

  Platums

  265

  Sezona

  Vissezonas, Ziemas

  Riepas rādītāji

  Apraksts

  Toyo Observe GSi-6 ir Japānā ražots Premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis. Izceļas ar teicamu saķeri un manevrētspēju pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos, kā arī pazeminātu trokšņa līmeni.  Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. 

  Toyo Observe GSi-6 galvenās iezīmes:

  + Toyo raksturīgā virpuļveida lamelēšanas tehnika, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un saīsina bremzēšanas ceļu,

  + Agresīvs virzienveida protektora dizains labākai veiktspējai dziļā sniegā,

  + Palielināta nodilumizturība,

  + Nano Balance riepu gumijas sastāvs,

  + Microbit tehnoloģija,

  + Palielināts akustiskais komforts,

  + Palielināta stabilitāte, pateicoties īpašam protektora bloku dizainam,

  + Uzlabota manevrētspēja.

  Observe GSi-6 aprīkojums

  Toyo Observe GSi-6 ziemas riepas bruņotas ar dziļu un agresīvu protektora dizainu, kas būs izcils sabiedrotais cīņā sniegu un slapjdraņķi. Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos izvietotas ražotājam raksturīgās spirālveida lameles, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un palīdz izvadīt ūdeni no riepu kontakta virsmas ar ceļu. Protektora blokiem izvēlēts īpaši agresīvs, robots dizains, kas teicami veido saķeri ar sniegu un ledu. Masīvie riepas plecu zonas bloki palielina stabilitāti lielos braukšanas ātrumos  un samazina sānslīdes risku.

  Observe GSi-6 riepas darinātas no augstvērtīga kompozītmateriāla. Tā sastāvam pievienoti Microbit elementi jeb īpašs valriekstu čaulas daļiņu sajaukums, kas izcili veido saķeri ar ledu, daļēji aizvietojot pat radzes. Pievienots arī dabīgais ogleklis, ļaujot riepai absorbēt mitrumu no kontakta virsmas ar ceļu, to sausinot. Turklāt, gumijas sakausējums radīts pēc Nano Balance tehnoloģijas. Tas, atkarībā no ārējās temperatūras, maina cietību. Tādējādi, šis riepu modelis spēj saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās, izcili veidojot saķeri ar ceļu. 

  Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

  Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

  Prece pievienota grozam

  Prece 265/70R18 Toyo Observe GSi-6 LS 116H veiksmīgi pievienota grozam!

  Atvērt grozu