Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

255/50R20 Pirelli Scorpion Winter 2 109V XL

Pirelli Scorpion Winter 2 ir Premium klases jeb augstākās kvalitātes Centrāleiropas tipa ziemas riepu modelis. Tas izceļas ar izciliem saķeres, manevrētspējas un komforta rādītājiem plašā braukšanas apstākļu spektrā. Šis riepu modelis paredzēts krosoveriem un apvidus auto jeb SUV.

Nav pieejams

Papildus informācija

Trokšņu līmenis Db

71

Ātruma indekss (Si)

V XL (max 240 km/h)

Slodzes indekss (Li)

109

Ražotājs

Pirelli

Diametrs

R20

Augstums

50

Platums

255

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Modelis

Pirelli Scorpion Winter 2

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

B

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Pirelli Scorpion Winter 2 ir Premium klases jeb augstākās kvalitātes Centrāleiropas tipa ziemas riepu modelis. Tas izceļas ar izciliem saķeres, manevrētspējas un komforta rādītājiem plašā braukšanas apstākļu spektrā. Šis riepu modelis paredzēts krosoveriem un apvidus auto jeb SUV.

Pirelli Scorpion Winter 2 galvenās iezīmes

+ Izcilas kvalitātes riepu modelis, kas īpaši paredzēts krosoveriem un apvidus auto jeb SUV.

+ Teicama saķere gan uz sausa, gan slapja asfalta, kā arī sniegā.

+ Zems akvaplanēšanas risks.

+ Jaunākās riepu giganta Pirelli tehnoloģijas.

+ Izteikts akustiskais un braukšanas gaitas komforts.

Scorpion Winter 2 aprīkojums

Pirelli Scorpion Winter 2 vissezonas/ziemas riepas aprīkotas ar uzlabotu virzienveida protektora rakstu. Šāds dizains izvēlēts, lai uzlabotu riepu veiktspēju laikapstākļos, kur temperatūra bieži svārstās ap 0°C. 

Kā vienu no šī riepu modeļa veiktspējas stūrakmeņiem var minēt palielinātu lameļu skaitu. Tās visas veidotas pēc 3D lamelēšanas tehnoloģijas un to kopējais garums sasniedz 51 metru. Tās, darbojoties līdzīgi kā radzes, ar asām kantēm iecērtas sablietētā sniegā un ledū, ar slidenajām virsmām veidojot ciešu saķeri. Turklāt, iepriekš minētā 3D lamelēšanas tehnoloģija iegriezumiem atļauj izplesties, riepai dilstot. Tas palīdz saglabāt labas saķeres īpašības līdz pat riepas ekspluatācijas beigām.

Virzienveida protektors darināts no augstvērtīga kompozītmateriāla. Gumijas sastāvs veidots pēc jaunākajām tehnoloģijām, atļaujot tam būt maksimāli viendabīgam, nodrošinot augstāku nodilumizturību. Turklāt, gumijas sastāvam pievienotie elastromēri ļauj riepai saglabāt elastību pat ļoti zemās temperatūrās. Kā zināms, elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu, kā arī dilst vienmērīgāk. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 255/50R20 Pirelli Scorpion Winter 2 109V XL veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu