Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

235/65R16C Mirage MR-W300 115/113R

Mirage MR-W300 riepas aprīkotas ar komercauto jeb c indeksa riepām raksturīgu un gadu desmitiem ilgi pārbaudītu simetrisko protektora dizainu.  Masīvi protektora bloki un īpaši izturīgs karkass atļauj pārvadāt smagas kravas pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. Savukārt, palielināts protektora dziļums un īpaši nodilumizturīgs riepu gumijas sastāvs būtiski paildzina riepu kalpošanas mūžu.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Modelis

Mirage MR-W300

Platums

235

Augstums

65

Diametrs

R16C

Slodzes indekss (Li)

115/113

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Degvielas patēriņš

D

Saķere uz mitra seguma

D

Trokšņu līmenis Db

73

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Ražotājs

Mirage

Riepas rādītāji

Apraksts

Mirage MR-W300 ir labs palielinātas slodzes vissezonas komerctransporta riepu modelis. Izceļas ar augstu nodilumizturību, palielinātu kravnesību un labu saķeri visa gada griezumā. Mirage MR-W300 galvenās iezīmes + Palielināta nodilumizturība pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. + Palielināti slodzes indeksi, kas atļaus pārvadāt smagākas kravas. + Izteikts akustiskais un braukšanas komforts. + Laba saķere gan ar sausu, gan slapju asfaltu, kā arī ar sniegotām ceļa virsmām. + Zems akvaplanēšanas risks. MR-W300 aprīkojums Mirage MR-W300 riepas aprīkotas ar komercauto jeb c indeksa riepām raksturīgu un gadu desmitiem ilgi pārbaudītu simetrisko protektora dizainu.  Masīvi protektora bloki un īpaši izturīgs karkass atļauj pārvadāt smagas kravas pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. Savukārt, palielināts protektora dziļums un īpaši nodilumizturīgs riepu gumijas sastāvs būtiski paildzina riepu kalpošanas mūžu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 235/65R16C Mirage MR-W300 115/113R veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens