Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

235/50R20 Imperial Snowdragon UHP 104V XL

Imperial Snowdragon UHP ir ziemas riepa, kas piemērota lielākajai daļai populārāko mūsdienu auto modeļu. Tas izceļas ar lieliskām veiktspējas īpašībām gan uz sausa asfalta, gan arī apsnigušiem lauku ceļiem.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Imperial

Modelis

Imperial Snowdragon UHP

Ātruma indekss (Si)

V XL (max 240 km/h)

Platums

235

Augstums

50

Diametrs

R20

Slodzes indekss (Li)

104

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Imperial Snowdragon UHP ir ziemas riepa, kas piemērota lielākajai daļai populārāko mūsdienu auto modeļu. Tas izceļas ar lieliskām veiktspējas īpašībām gan uz sausa asfalta, gan arī apsnigušiem lauku ceļiem.

Snowdragon UHP galvenās iezīmes

  • Virzītais protektora dizains, kas uzrāda lieliskus veiktspējas rādītājus visdažādākajos braukšanas apstākļos!
  • Viļņveida lameles, kuras palīdzēs cīņā ar apsnigušiem un apldeojušiem ceļiem!
  • Samazināts akvaplanēšanas un sānslīžu risks!
  • Unikāla centrālā protektora bloku virkne!

Snowdragon UHP aprīkojums

Virzītā stilā izvietotajos protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši viļņveida lameļu, kuras vērstas dažādos virzienos. Šāds lameļu izvietojuma veids palīdz veidot saķeri ar visslidenākajām ceļa virsmām, samazināt akvaplanēšanas un sānslīžu risku.

Centrālā protektora bloku virkne izveidota “pinumā”, kas ļāvis riepu padarīt ne tikai stabilāku, bet arī veiktspējīgāku dziļā sniegā. 

Viss protektora raksts darināts no augstas kvalitātes gumijas, kuras sastāvam pievienota vesela virkne elastromēru, liekot riepai saglabāt elastību plašā temperatūru diapazonā. Elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 235/50R20 Imperial Snowdragon UHP 104V XL veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu