Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide
Saņem šodien

225/70R15C Mirage MR-W300 112/110R

Mirage MR-W300 riepas aprīkotas ar komercauto jeb c indeksa riepām raksturīgu un gadu desmitiem ilgi pārbaudītu simetrisko protektora dizainu.  Masīvi protektora bloki un īpaši izturīgs karkass atļauj pārvadāt smagas kravas pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. Savukārt, palielināts protektora dziļums un īpaši nodilumizturīgs riepu gumijas sastāvs būtiski paildzina riepu kalpošanas mūžu.

Cena

2500

/1gab.
2500/1gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Uz vietas
pēdējie 1 gab.

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Modelis

Mirage MR-W300

Platums

225

Augstums

70

Diametrs

R15C

Slodzes indekss (Li)

112/110

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Degvielas patēriņš

D

Saķere uz mitra seguma

D

Trokšņu līmenis Db

73

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Ražotājs

Mirage

Riepas rādītāji

Apraksts

Mirage MR-W300 ir labs palielinātas slodzes vissezonas komerctransporta riepu modelis. Izceļas ar augstu nodilumizturību, palielinātu kravnesību un labu saķeri visa gada griezumā. Mirage MR-W300 galvenās iezīmes + Palielināta nodilumizturība pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. + Palielināti slodzes indeksi, kas atļaus pārvadāt smagākas kravas. + Izteikts akustiskais un braukšanas komforts. + Laba saķere gan ar sausu, gan slapju asfaltu, kā arī ar sniegotām ceļa virsmām. + Zems akvaplanēšanas risks. MR-W300 aprīkojums Mirage MR-W300 riepas aprīkotas ar komercauto jeb c indeksa riepām raksturīgu un gadu desmitiem ilgi pārbaudītu simetrisko protektora dizainu.  Masīvi protektora bloki un īpaši izturīgs karkass atļauj pārvadāt smagas kravas pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos. Savukārt, palielināts protektora dziļums un īpaši nodilumizturīgs riepu gumijas sastāvs būtiski paildzina riepu kalpošanas mūžu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 225/70R15C Mirage MR-W300 112/110R veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens