Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

225/65R17 Compasal Iceblazer 1 102T

Compasal Iceblazer 1 ir ziemas riepu modelis, kas paredzēts uzstādīšanai vieglajām automašīnām. Tas izceļas ar lieliskām veiktspējas īpašībām sniegā un uz ledus, pateicoties virknei atjautīgu risinājumu.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Compasal

Modelis

Compasal Iceblazer 1

Platums

225

Augstums

65

Diametrs

R17

Slodzes indekss (Li)

102

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Degvielas patēriņš

D

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Compasal Iceblazer 1 ir ziemas riepu modelis, kas paredzēts uzstādīšanai vieglajām automašīnām. Tas izceļas ar lieliskām veiktspējas īpašībām sniegā un uz ledus, pateicoties virknei atjautīgu risinājumu.

Compasal Iceblazer 1 galvenās iezīmes

  • Ipaša riepas uzbūve palīdz riepai kalpot ilgāk!
  • Riepa darināta no unikāla gumijas maisījumam, kas liek tai saglabāt elastību plašā temperatūru diapazonā!
  • Attīstīta drenāžas kanālu sistēma atļauj sausināt kontakta virsmu, novadot lieko ūdeni un sniegu!
  • Degvielas ekonomija!

Riepas uzbūve

Compasal Iceblazer 1 uzbūvi īpašu padara nepārtraukta centrālā protektora bloku virkne, kas nodrošina stabilitāti lielos ātrumos un uzlabo manevrētspēju. Protektors darināts no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas liek tam saglabāt elastību plašā temperatūru diapazonā. Elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu. Protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu, kas, aizvietojot radzes, ar kantēm iecērtas ledū, ar slideno virsmu veidojot saķeri.

Plecu zonas bloki

Protektora blokiem riepas plecu zonā piemīt dubulta uzbūve. Tas atļauj šim modelim uzrādīt lieliskus manevrētspējas un saķeres rādītājus. Starp šiem protektora blokiem izvietotas platas drenžās rievas, kas, tandēmā ar lamelēm, attīra kontakta virsmu no sniega un ūdens.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 225/65R17 Compasal Iceblazer 1 102T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens