Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

215/75R16C Sailwin Ice Winner 989 113/111R

Sailwin Ice Winner 989 ir ziemas riepa, kas izcili pielāgojas plašam laikapstākļu spektram! Ar izcilo cenas/veiktspējas attiecību apveltītā riepa uzrādīs pārliecinošus rādītājus gan pilsētas apstākļos, gan ārpus tās robežām. 

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Sailwin

Modelis

Sailwin Ice Winner 989

Platums

215

Augstums

75

Diametrs

R16C

Slodzes indekss (Li)

113/111

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Sailwin Ice Winner 989 ir ziemas riepa, kas izcili pielāgojas plašam laikapstākļu spektram! Ar izcilo cenas/veiktspējas attiecību apveltītā riepa uzrādīs pārliecinošus rādītājus gan pilsētas apstākļos, gan ārpus tās robežām. 

Sailwin Ice Winner 989 galvenās iezīmes

  • Uzlabots riepas gumijas sastāvs!
  • Protektora blokos blīvi iestrādātas lameles!
  • Lieliska cena!
  • Laba ūdens un sniega novade no saķeres virsmas!
  • Pieejama variācija arī komerctransportam!

Ice Winner 989 protektora raksts Protektora raksts izgatavots no elastīga gumijas maisījuma, kas bagātināts ar veselu virkni elastromēru, kas riepai liek saglabāt izcilas saķeres īpašības plašā temperatūru diapazonā. Dizains veidots klasiskajā stilā ar četrām platām protektora bloku virknēm. Tas darīts ar mērķi uzlabot riepas veiktspēju sniegā.

Sailwin Ice Winner 989 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF). MMK Serviss rekomendē!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 215/75R16C Sailwin Ice Winner 989 113/111R veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens