Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

215/55R17 Toyo Observe GSi-6 HP 98H XL

Toyo Observe GSi-6 ir Japānā ražots Premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis. Izceļas ar teicamu saķeri un manevrētspēju pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos, kā arī pazeminātu trokšņa līmeni.  Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. 

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Toyo

Modelis

Toyo Observe GSi-6

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

E

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Platums

215

Augstums

55

Diametrs

R17

Slodzes indekss (Li)

98

Ātruma indekss (Si)

H XL (max 210 km/h)

Trokšņu līmenis Db

71

Riepas rādītāji

Apraksts

Toyo Observe GSi-6 ir Japānā ražots Premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis. Izceļas ar teicamu saķeri un manevrētspēju pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos, kā arī pazeminātu trokšņa līmeni.  Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. 

Toyo Observe GSi-6 galvenās iezīmes:

+ Toyo raksturīgā virpuļveida lamelēšanas tehnika, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un saīsina bremzēšanas ceļu,

+ Agresīvs virzienveida protektora dizains labākai veiktspējai dziļā sniegā,

+ Palielināta nodilumizturība,

+ Nano Balance riepu gumijas sastāvs,

+ Microbit tehnoloģija,

+ Palielināts akustiskais komforts,

+ Palielināta stabilitāte, pateicoties īpašam protektora bloku dizainam,

+ Uzlabota manevrētspēja.

Observe GSi-6 aprīkojums

Toyo Observe GSi-6 ziemas riepas bruņotas ar dziļu un agresīvu protektora dizainu, kas būs izcils sabiedrotais cīņā sniegu un slapjdraņķi. Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos izvietotas ražotājam raksturīgās spirālveida lameles, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un palīdz izvadīt ūdeni no riepu kontakta virsmas ar ceļu. Protektora blokiem izvēlēts īpaši agresīvs, robots dizains, kas teicami veido saķeri ar sniegu un ledu. Masīvie riepas plecu zonas bloki palielina stabilitāti lielos braukšanas ātrumos  un samazina sānslīdes risku.

Observe GSi-6 riepas darinātas no augstvērtīga kompozītmateriāla. Tā sastāvam pievienoti Microbit elementi jeb īpašs valriekstu čaulas daļiņu sajaukums, kas izcili veido saķeri ar ledu, daļēji aizvietojot pat radzes. Pievienots arī dabīgais ogleklis, ļaujot riepai absorbēt mitrumu no kontakta virsmas ar ceļu, to sausinot. Turklāt, gumijas sakausējums radīts pēc Nano Balance tehnoloģijas. Tas, atkarībā no ārējās temperatūras, maina cietību. Tādējādi, šis riepu modelis spēj saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās, izcili veidojot saķeri ar ceļu. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 215/55R17 Toyo Observe GSi-6 HP 98H XL veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu