P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

205/55R16 Nokian WR D4 91T

SKU: TW2055516NOKIA-1375

Šim riepu modelim ir visi nepieciešamie marķējumi “sniegpārslas un kalna simbols” atbilstoši likumdošanas izmaiņām un CSDD prasībām.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Nokian

Modelis

Nokian WR D4

Platums

205

Augstums

55

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

91

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Trokšņu līmenis Db

69

Trokšņu līmenis (ikona)

1

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

B

Riepas rādītāji

Apraksts

Premium klases riepas. Nokian riepas – izcila kvalitāte par labu cenu!

Nokian riepas Latvijā ļoti veiksmīgi darbojas jau trešo dekādi. Tas ir vienīgais riepu ražotājs pasaulē, kas specializējas uz ziemas riepu izstrādi skarbajiem Ziemeļvalstu ziemas apstākļiem. Latvijas ziemas  nereti ir ļoti tuvu skandināvijas laikapstākļu tipam, kas, visticamāk, arī ir kalpojis par iemeslu veiksmīgai zīmola darbībai Baltijas valstīs.

Galvenais uzņēmums, kas atrodas Nokia pilsētā, gadā saražo 4 000 000 riepu. Otrā rūpnīca Vsevoložskā (Krievija) gadā saražo 8 miljonus riepu. Netālu no Sanktpēterburgas ir plānots atvērt vēl vienu rūpnīcu, tādejādi nostiprinot pozīcijas Ziemeļeiropas un bijušās PSRS teritorijā.

Nokian šobrīd ir lielākais riepu ražotājs Ziemeļeiropā.

Nokian WR D4 ir Centrāleiropas tipa jeb cietā sastāva ziemas riepa, kas izstrādāta, ņemot vērā Centrāleiropas ziemas laikapstākļu specifiku. Viena no galvenajām atšķirībām no iepriekšējās paaudzes modeļiem ir jaunums no Nokian- lamelēšanas tehnoloģija NokianBlock Optimized Siped. Somiem ir izdevies samazināt attālumus starp lamelēm, palielinot to skaitu, kas palīdz šīm riepām saglabāt veiktspēju uz apledojušim ceļiem augstākā līmenī kā jebkad iepriekš. Rezultātā, Nokian WR D4 ir pasaulē pirmā riepa, kas pēc Eiropas Savienības riepu marķējuma ir ieguvusi A klasi saķerei uz slapjām virsmām.

Nokian WR D4 galvenās iezīmes

+NokianBlock Optimized Siped tehnoloģija nodrošina drošību pat uz apledojušiem ceļiem!
+Nepārtrauktā centrālā riba protektora rakstā uzlabo manevrētspēju pat lielos ātrumos!
+Protektora bloki, tandēmā ar lamelēm, būtiski uzlabo saķeri uzņemot ātrumu ziemas apstākļos!

Nokian WR D4 centrālā protektora riba 

Nokian WR D4 centrālā protektora riba ir nepārtraukta, ar rievām, kas neaiziet dziļāk par riepas simetrisko centru. Tas nodrošina augstākus manevrētspējas rādītājus. Braucot lielākā ātrumā, auto būs daudz atsaucīgāks, izpildot vadītāja manevrus.

Nokian WR D4 uzlabotā saķere sniegā

Saķeri sniegā būtiski uzlabo protektora bloku izvietojums. Tajos izvietoti tūkstošiem lameļu, kuras stiepjas visā kontaktvirsmas garumā. Šo īpašību salikums ļauj Nokian WR D4 uzrādīt augstākos rādītājus savā klasē, ja runa ir par braukšanu sniegā.

Nokian WR D4 piemērotība Latvijas apstākļiem

Nokian WR D4 ir riepa, kas ir īpaši radīta Centrāleiropas klimatam, tā izcili darbojas uz slapjā pilsētas asfalta, turklāt Nokian ir veikuši būtiskus uzlabojumus, kuri ļauj šai riepai saglabāt augstus rādītājus arī skarbākos ziemas apstākļos.

Nokian WR D4 tika īpaši paredzēts Eiropas tirgum, ņemot vērā to laikapstākļu daudzveidību, ar kuru saskarās Eiropas iedzīvotāji visos tās platuma grādos.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/55R16 Nokian WR D4 91T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
izpardoshana slider