Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

195/65R15 Yokohama BluEarth*Winter V906 91T

Kategorijas: ,

Yokohama BluEarth*Winter V906 augstākās klases jeb premium klases riepas. Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. Šis ir ziemas/vissezonas riepu modelis, kas izceļas ar paaugstinātu veiktspēju visdažādākajos klimatiskajos apstākļos. Modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Cena

5700

/1gab.
22800/4gab.

Rezervēt riepas tūlīt

Riepas: 195/65R15 Yokohama BluEarth*Winter V906 91T ( gab.) Cena: 5700 (Kopā: 5700)

  Rezervācija strādā, ja riepas fiziski atrodas kādā no mūsu filiālēm uz vietas. Pretējā gadījumā jūs informēs par riepu pieejamību un termiņiem.

  1-2 dienas
  6 gab.

  Citā noliktavā

  Pieejams 1-2 dienu laikā

  Papildus informācija

  Degvielas patēriņš

  D

  Trokšņu līmenis (ikona)

  2

  Trokšņu līmenis Db

  71

  Saķere uz mitra seguma

  B

  Ātruma indekss (Si)

  T

  Slodzes indekss (Li)

  91

  Ražotājs

  Yokohama

  Diametrs

  R15

  Augstums

  65

  Platums

  195

  Sezona

  Vissezonas, Ziemas

  Modelis

  Yokohama BluEarth*Winter V906

  Riepas rādītāji

  Apraksts

  Yokohama BluEarth*Winter V906 augstākās klases jeb premium klases riepas. Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. Šis ir ziemas/vissezonas riepu modelis, kas izceļas ar paaugstinātu veiktspēju visdažādākajos klimatiskajos apstākļos. Modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

  Yokohama BluEarth*Winter V906 galvenās iezīmes:

  + Paaugstināta veiktspēja gan ziemas, gan vasaras apstākļos,

  + Pazemināts akvaplanēšanas risks, pateicoties palielinātam riepas kontakta laukumam ar ceļu,

  + Orange Oil S jeb apelsīnu eļļas tehnoloģija riepu gumijas sastāvā palīdz samazināt degvielas patēriņu, kā arī paildzināt riepu kalpotspēju,

  + Degvielas ekonomija,

  + Riepu modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām,

  + 3D lameļu tehnoloģija,

  + Augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma palīdz samazināt akvaplanēšanas risku.

  BluEarth*Winter V906 aprīkojums

  V906 riepu modelis aprīkots ar simetrisku virzienveida protektora rakstu, kurā iestrādātas 3D lameles. Šāda lamelēšanas tehnoloģija atļauj riepām labāk veidot saķeri ar slidenām ceļa virsmām, kā arī uzlabo manevrētspēju jebkādos braukšanas apstākļos.

  Yokohama BluEarth*Winter V906 riepu gumijas sastāvam pievienoti elastromēri, kas atļauj šim riepu modelim saglabāt elastību stindzinošā salā, kā arī formu vasaras svelmē, kā arī šī modeļa izstrādē izmantota Orange Oil S tehnoloģija, kas būtiski samazina rites pretestību, ļaujot patērēt mazāk degvielas. Protektora blokos iestrādāti dziļi iegriezumi jeb lameles, kas palīdz sausināt riepu kontakta virsmu ar ceļu, kā arī samazina akvaplanēšanas risku. Salīdzinot ar V906 priešteci, riepas kontakta virsma ar ceļu palielināta par 10%, būtiski samazinot akvaplanēšanas risku, kā arī uzlabojot manevrētspēju un braukšanu padarot stabilāku.

  Yokohama BluEarth*Winter V906 – Japānā ražotas premium kvalitātes ziemas/vissezonas riepas! Pieejamas abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

  Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

  Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

  Prece pievienota grozam

  Prece 195/65R15 Yokohama BluEarth*Winter V906 91T veiksmīgi pievienota grozam!

  Atvērt grozu