P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 68 uz kompl.
Atlaide

185/75R16C Triangle TR737 104/102Q

Šim riepu modelim ir visi nepieciešamie marķējumi “sniegpārslas un kalna simbols” atbilstoši likumdošanas izmaiņām un CSDD prasībām.

Triangle TR737 – komerctransporta jeb busu vissezonas/ziemas riepu modelis. Izteikti laba saķere gan sniegā, gan uz slapja asfalta, teicama nodilumizturība un degvielas ekonomija.

Nav pieejams

Papildus informācija

Ražotājs

Triangle

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Platums

185

Augstums

75

Diametrs

R16C

Slodzes indekss (Li)

104/102

Ātruma indekss (Si)

Q (max 160 km/h)

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

73

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Modelis

Triangle TR737

Riepas rādītāji

Apraksts

Ziemas sezonai paredzētā komerctransporta riepa Triangle TR737 ir viens no daudzajiem jaunumiem, ko ļoti īsā laika posmā prezentējis nu jau visā pasaulē zināmais budžeta klases ražotājs. Šis mikroautobusiem un vieglajām automašīnām paredzētais modelis izceļas ne tikai ar pievilcīgu cenu, bet arī ar labām ekspluatācijas īpašībām. Šāda kombinācija panākta, pateicoties Somijas speciālistu piesaistīšanai riepas izstrādes procesā.

Triangle TR737 galvenās īpašības

– protektora zīmējuma atklātais dizains ar lielu skaitu atsevišķu bloku nodrošina pārliecinošu sniegumu dažādos ziemas apstākļos;

– Protektoru veidojošie bloki ir daudzstūrainas formas un sānu plecu daļā tie aprīkoti ar īpašiem saķeres elementiem, kas rezultātā uzlabojis vilces un saķeres īpašības uz apsnigušiem ceļiem;

– atkarībā no riepas platuma, pieejamas divas versijas – ar četrām vai piecām protektora ribām;

– pateicoties drenāžas rievu lielajam izmēram un skaitam, riepai ir lieliska noturība gan pret akvaplanēšanu gan arī sānslīdi;

– plakans protektora profils un masīvs protektora bloku izmērs palielina kravnesību, novērš nevienmērīgu nodilumu, nodrošinot stabilitāti;

– vairāki tūkstoši zigzagveida lameļu uzlabo saķeri uz slapja asfalta, ledus un noblietēta sniega.

Triangle TR737 viena un tā pati riepa – divas versijas

Atkarībā no izmēriem, Triangle TR737 tiek piedāvāts divās versijās, kas viena no atras atšķiras tikai ar protektora zīmējuma dizainu. Riepām ar platāku protektoru centrā ir novietota papildus gareniska “riba”, savukārt šaurākiem modeļiem tās nav, tādejādi veidojot 4 ribu dizainu. Ja neskaita šo atšķirību, tad abas modifikācijas ir absolūti identiskas.

Protektoru veidojošie bloki ir daudzstūra formā

Pārējais šīs riepas protektora zīmējums, izņemot centrālo garenisko ribu, sastāv no daudziem atsevišķiem blokiem. Tie izceļas ar daudzstūrainu ģeometrisko formu, kuras dēļ kontakta laukumā veidojas ļoti daudz asu lameļu šķautņu. Tās riepai nodrošina lielisku saķeri gan sniegā, gan lietū tādejādi pastiprinot drošību nelabvēlīgos laikapstākļos.

Triangle TR737 – optimizēts ārējās slodzes sadalījums

Papildus daudzstūra formai visi protektora elementi izceļas ar masīviem izmēriem. Kopā ar simetrisko izvietojumu un plakano protektora profilu tas ievērojami optimizē ārējās slodzes sadalījumu pa kontakta laukumu, kas, savukārt, uzlabo vairākas svarīgas veiktspējas īpašības. Pirmkārt, tas ir uzlabojums kravnesībā, nodrošinot stabilitāti un paredzamību automobīļa vadāmībai, kā arī, tas panāk riepas vienmērīgu nodilšanu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 185/75R16C Triangle TR737 104/102Q veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu