Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 80 uz kompl.
Atlaide
Saņem šodien

185/75R16C Mirage MR-W600 104/102R

Mirage MR-W600 ziemas riepa tiek izmantota komerctransportam un maziem kravas automobiļiem. To raksturo pārliecinoša veiktspēja uz segumiem ar zemu saķeres koeficientu, stabilitāte sarežģītos apstākļos, uzlabota degvielas efektivitāte un palielināts iespējamais nobraukums. Šis modelis pieejams gan ar radzēm, gan bez tām!

Cena

5900

/1gab.
23600/4gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Papildus informācija

Ražotājs

Mirage

Diametrs

R16C

Augstums

75

Platums

185

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Slodzes indekss (Li)

104/102

Ātruma indekss (Si)

R (max 170 km/h)

Modelis

Mirage MR-W600

Degvielas patēriņš

D

Saķere uz mitra seguma

D

Trokšņu līmenis Db

73

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Mirage MR-W600 ziemas riepa tiek izmantota komerctransportam un maziem kravas automobiļiem. To raksturo pārliecinoša veiktspēja uz segumiem ar zemu saķeres koeficientu, stabilitāte sarežģītos apstākļos, uzlabota degvielas efektivitāte un palielināts iespējamais nobraukums. Šis modelis pieejams gan ar radzēm, gan bez tām!

MR-W600 galvenās īpašības

– protektora zīmējums ar četrām platām gareniskām ribām veido lielu kontaktlaukumu ar ceļu, tas nodrošina augstu virziena stabilitāti un lielisku reakciju uz stūres manevriem;

– jauktas konstrukcijas īpaši pastiprināts karkass nodrošina augstu kravnesību ar samazinātu riepas svaru;

– saķeri veidojošās šķautnes, kuru skaits pateicoties lamelēm ir ievērojami audzis, uzlabo vilces spēkus un bremzēšanas efektivitāti uz apledojušām virsmām.

MR-W600 protektora dizains

Protektora zīmējuma dizains lielā mērā ir saistīts ar faktu, ka riepas ir paredzētas komerctransportam. Ekspluotēšanas prasības arī ir iemesls kāpēc inženieri lēma par labu bezvirziena simetriskajam protektora izvietojumam. Protektora blokiem ir palielināts izmērs, un tie ir izvietoti rakstā, kas veido četras masīvas ribas. Šāds risinājums palielina platību, kas atrodas saskarē ar ceļa virsmu. Tas nodrošina augstu saķeres stabilitāti un samazina protektora agresivitāti.

Mirage MR-W600 izstrādāta komerctransportam

Šāda konstrukcija ļauj skaidri parādīt degvielas ekonomijas īpašības, uzlabotu virziena stabilitāti un patīkamu ērtu braukšanas procesu. Pateicoties ātrumam un precizitātei, kādā riepa reaģē uz vadītāja darbībām, braukt garos pārbraucienos būs baudāmi. Protektora rakstā ir liels skaits lameļu. Taisnās lameles ir novietotas šķērsām, nelielā leņķī attiecībā pret pārvietošanās virzienu. Tas ne tikai uzlabo saķeri garenvirzienā uz slidenām, slapjām vai apledojušām virsmām, bet arī piešķir tai augstu stabilitāti.

Mirage MR-W600 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 185/75R16C Mirage MR-W600 104/102R veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu