Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

185/65R15 Lassa Iceways 88T DOT

Nav pieejams

Papildus informācija

Ražotājs

Lassa

Modelis

Lassa Iceways

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Platums

185

Augstums

65

Diametrs

R15

Slodzes indekss (Li)

88

Ātruma indekss (Si)

T

Apraksts

Lassa Iceways ir radžojama ziemas riepa, kas paredzēta kompaktiem vieglajiem auto un piemērota braukšanai visai skarbos ziemas apstākļos. Patiesībā, tā ir Bridgestone Ice Cruiser 7000 kopija- Japāņu riepu gigants Bridgestone ir viens no Lassa īpašniekiem.  Šis modelis izceļas ar labām veiktspējas īpašībām jebkādos braukšanas apstākļos, pastiprinātu radžu fiksāciju un uzticamību pat visnelabvēlīgākajos braukšanas apstākļos.

Lassa Iceways galvenās iezīmes

+Pastiprināta riepas centrālā riba, kas uzlabo stabilitāti un manevrētspēju.

+Īpašs drenāžas rievu izvietojums uzlabo saķeres īpašības.

+Pārliecinoša saķere uz ledus, pateicoties vairākiem tūkstošiem lameļu un vairāk kā simts radzēm.

+Protektors veidots divos slāņos labākai radžu fiksācijai.

Lassa Iceways protektora īpašības

Šī modeļa protektora blokos iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu un vairāk kā 100 radzes, lai palielinātu manevrētspēju un vilktni, un saīsinātu bremzēšanas ceļu uz apledojuša ceļa, turklāt protektora bloki izvietoti tā, ka starp tiem veidojas plaši drenāžas kanāli. Šie kanāli izvietoti nelielā leņķī, tādējādi tie veido papildus saķeri ar sniegu un palīdz izvairīties no sānslīdēm. Riepas centrālā protektora bloku virkne jeb riba ir cietāka par pārējiem elementiem, lai riepu padarītu stabilāku, manevrētspējīgāku un kalpotspējīgāku. 

Lassa Iceways modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

Lassa Iceways- ziemas riepa, kas gatava stāties pretī bargiem apstākļiem. Pieejama abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!  

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 185/65R15 Lassa Iceways 88T DOT veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu