Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

305/45R22 Sailun Atrezzo SVR LX 118V XL

Kategorija:
Cena

13100

/1gab.
52400/4gab.
1-2 dienas
8+ gab.

Citā noliktavā

Pieejams 1-2 dienu laikā

Papildus informācija

Degvielas patēriņš

C

Trokšņu līmenis (ikona)

B

Trokšņu līmenis Db

75

Saķere uz mitra seguma

D

Ātruma indekss (Si)

V

Slodzes indekss (Li)

118

Ražotājs

Sailun

Diametrs

R22

Augstums

45

Platums

305

Sezona

Vasaras

Riepas rādītāji

Apraksts

Vasaras riepas Sailun Atrezzo SVR LX

Riepu ražotājs: SAILUN

Riepu modelis: Atrezzo SVR LX 

Sailun ir populārākā izvēle Latvijā starp budžeta klases riepām jau vairāk kā 5 gadus!

SAILUN RIEPAS IKVIENAM AUTO

Sailun kompānija sava neilgā mūža laikā pacēlusi pārdoto riepu apjomu līdz 30 miljoniem vienību gadā. Tas ir pietiekami daudz riepu, lai visas Latvijā reģistrētās 690 000 vieglās mašīnas nodrošinātu ar jaunām riepām 11 reizes. Kompānija turpina sasniegt jaunus tirgus un tirgot riepas dažādās pasaules malās. Sailun riepu kvalitāte ir plaši zināma un tas palīdz uzņēmumam izplesties ar vien jaunos tirgos, kur patērētāji par šī ražotāja riepām nav vīlušies. Sailun ražotās riepas iespējams iegādāties jau vairāk nekā 50 valstīs un visticamāk skaits turpinās pieaugt. Kopš pirmsākumiem Sailun riepu kompānija ir apvienojusi tehniskās zināšanas ar inovatoriskiem pētījumiem, kas tiek izmantoti katra jaunā produkta izstrādē. Tas ļauj Sailun ražotājiem būt soli priekšā kvalitātes ziņā saviem konkurentiem un dod klientiem pārliecību par produkta pārākumu budžeta klases riepu vidū. Tie, kas iecienījuši Sailun riepas, vienmēr var būt pārliecināti, ka ik pa laikam iegādājoties jaunas riepas savam auto, būs pieejami jau jaunāki un modernāki Sailun riepu modeļi. Pateicoties šai ideoloģijai, tiek ražoti patiešām augstas kvalitātes ilgtspējīgi produkti teju visiem transportlīdzekļu paveidiem.

SAILUN RIEPAS – LIELISKAS BUDŽETA KLASES RIEPAS

MMK Serviss piedāvā riepu ražotāja Sailun vasaras, m+s un ziemas riepas. Zīmols Latvijā pazīstams jau vairāk kā 15 gadus. Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta augsta kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē. Kvalitātes ziņā pārāks par daudziem Eiropas budžeta klases riepu ražotājiem. Top 5 budžeta klasē. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Ļoti laba izvēle par saprātīgu cenu.

Sailun Atrezzo SVR LX vasaras riepu modelis ir loti īpašs, tieši tā mērķauditorijas dēļ.  Tā ir veidota speciāli premium krosoveru sporta versijām. Sailun ir vienas no labākajiem budžeta klases riepu ražotājiem. Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta augsta kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē. Kvalitātes ziņā pārāks par daudziem Eiropas budžeta klases riepu ražotājiem. Top 5 budžeta klasē. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Ļoti laba izvēle par saprātīgu cenu.

Sailun Atrezzo SVR LX iezīmes:

  • LAC (Low Angle Curvature – Šaura leņķa izliekums) Rievas

Riepa ir aprīkota ar protektoru V veida dizainā. Tās galvenie elementi ir īpašas LAC rievas starp blokiem. To izliektā forma, ievērojamais garums un virzība pret kustību nodrošina vēl nepieredzētu ūdens caurlaidību. Tādējādi kontaktvieta tiek efektīvi izžāvēta pat tad, ja ceļa virsmu klāj liels ūdens daudzums.

  • Akustiskais komforts 

Izstrādājot riepu, liela uzmanība tika pievērsta augstam komforta līmenim, arī akustiskajam. Īpaši šim nolūkam tika izmantotas iepriekš minētās LAC rievas. Tās ir novietotas ieslīpi, kas apvienojumā ar to veidoto malu gludajiem locījumiem novērš trokšņa un vibrācijas veidošanos kustības laikā. Vēl viens risinājums, kas uzlaboja akustisko komfortu, bija garenisko ūdens novades rievu sānu sienu rievotā virsma.

  • Efektivitāte lielos ātrumos

Visi protektora bloki ir masīvi, un tos, kas atrodas centrālajā daļā, savieno cieti savienojumi. Tas ievērojami palielina kontakta virsmas platību, kas nodrošina drošu saķeri. Kustīgo protektora elementu stabilitāti nodrošina protektora bloku stingrība, kuru kustība ir ievērojami ierobežota.

Sailun Atrezzo SVR LX īpašības:

+ īpaši paredzēts augstākās klases krosoveriem

+ teicama darbība lielā ātrumā
+ īpašas LAC rievas samazina akvaplanēšanas risku, samazina trokšņa līmeni
+ garenisko rievu malas ir rievotā formā, kas uzlabo akustisko komfortu
+ uzlabota degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība, samazināts riepas svars
+ ļoti labi saķeres un trokšņu līmeņa rādītāji
+ paaugstināta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs
+ liels ātruma indekss
+ riepas izceļās ar zemākiem dilstības rādītājiem salīdzinot ar vidējiem rādītājiem budžeta klasē, kas nozīmē lielāku nobraukumu
+ droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma
+ augsta noturība pret akvaplanēšanu
+ stabilitāte praucot pa nelīdzenu ceļa segumu
+ garantija

Sailun Atrezzo SVR LX vasaras riepu modelis ir loti īpašs, tieši tā mērķauditorijas dēļ.  Tā ir veidota speciāli premium krosoveru sporta versijām. Modeļa izmēru diapazons ir veidots diametriem no 20 līdz 24 collām. Attīstot riepu, galvenais uzsvars tika likts uz maksimālā komforta līmeņa nodrošināšanu, nekompromitējot saķeri un vadāmību.

MMK Serviss novērtējums:Labas un ekonomiskas vasaras riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu.”

MMK Serviss rekomendē: Šis riepu modelis ir aprīkots ar protektoru V veida dizainā- paaugstināta saķere uz mitra seguma. Uzlabots akustiskais komforts. Riepas veiktspēja un efektivitāte lielos ātrumos. Sailun ir ļoti laba izvēle ikdienas braukšanai! Augsta kvalitāte par ļoti labu cenu! Tikai nedaudz dārgāk kā zemas kvalitātes ķīniešu riepām!

*Uzmanību: Vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 305/45R22 Sailun Atrezzo SVR LX 118V XL veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu