Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Akcija
Saņem šodien

265/65R17 Triangle Sapphire TR257 112H

Kategorija:
Cena

7000

/1gab.
14000/2gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Uz vietas
pēdējie 2 gab.

Papildus informācija

Ražotājs

Triangle

Sezona

Vasaras

Platums

265

Augstums

65

Diametrs

R17

Slodzes indekss (Li)

112

Ātruma indekss (Si)

H (max 210 km/h)

Modelis

Triangle Sapphire TR257

Riepas rādītāji

Apraksts

Vasaras riepas Triangle Sapphire TR257

Riepu ražotājs: Triangle  
Modelis: Sapphire TR257

MMK Serviss novērtējums: ”Ļoti labas vasaras riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu”.

TRIANGLE RIEPAS – VIENAS NO PASAULES LĪDERĒM

Triangle ir uzņēmums, kas savu produkciju sāka ražot Ķīnā 1976. gadā, tomēr viss riepu inženērijas un dizainēšanas proces notiek Somijā, kamēr riepu ražošanas procesā tiek izmantotas labākās Holandē izstrādātās iekārtas! Rūpnīca eksportē savus produktus uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm, bet galvenokārt uz Eiropu, Austrāliju un Ameriku, salīdzinoši nesen uzņēmums ielauzies arī Krievijas tirgū! Triangle riepas ir augstas kvalitātes produkts, kas iekarojis pasaules tirgu, izmantojot somu dizainu, holandiešu iekārtas un Ķīnas pieredzi riepu ražošanas procesā. Uzņēmums ražo gan ziemas riepas, gan M+S riepas, tā pat arī lieliskas kvalitātes vasaras riepas. Nav autotransporta veida, kam Triangle nepiedāvātu savu produkciju, sākot no vismazākā izmēra vieglajām automašīnām līdz pat apvidus un kravas transportam! Šī zīmola produkti garantēs Jums drošību uz ceļa un riepu ilgtspēju. 

Triangle Sapphire TR257 raksturojums:

MMK Serviss piedāvā vienas no labākajām budžeta klases riepām Triangle. Triangle TR257 ir vasaras riepa, kas paredzēta apvidus un SUV klases auto, kā arī pilsētas krossoveriem. 

  • Jaunākās riepu ražošanas tehnoloģijas

    Šī riepa ražota izmantojot jaunākās riepu ražošanas tehnoloģijas, izmantojot jaunākos gumijas materiālus. Īpaši uzlabots gumijas maisījums protektoram ļauj palielināt riepas nodilumizturību, līdz ar to paildzinot riepas kalpošanas laiku.

  • Pilnīga kontrole, uzlabota saķere, stabilitāte pagriezienos

    Individuāli izstrādāts protektora zīmējums palielina stabilitāti uz ceļa, kas ļauj vadītājam pilnībā kontrolēt situāciju uz ceļa. Četras gareniskās rievas lieliski izvada ūdeni, samazinot akvaplanēšanas risku. Centrālā protektora bloku rinda nodrošina palielinātu saķeri, bet īpašas formas sānu bloki palielina noturību, veicot pagriezienus.

Vasaras riepu Triangle Sapphire TR 257 īpašības:

+ paaugstināta nodilumizturība un palielināts riepas kalpošanas laiks
+ lieliska saķere uz cietajiem ceļa segumiem (gan asfalts, gan grants vai šķembu ceļš)
+ samazināts akvaplanēšanas risks
+ ļoti laba cena
+ simetrisks protektors
+ plati protektora malu bloki (precīza vadāmība)
+ lieliska noturība uz ceļa
+ ļoti labi saķeres rādītāji
+ zemi trokšņu līmeņa rādītāji (braukšanas komforts)
+ ilgs kalpošanas laiks
+ zemi dilšanas rādītāji (ekonomiskas)
+ zema rites pretestība
+ īss bremzēšanas ceļš
+ izturīgas pret triecieniem
+ garantija

Veidojot riepas Triangle TR257 modeli ir veiktas neskaitāmas pārbaudes lai sasniegtu maksimāli labākos veiktspējas rādītājus, sniedzot patērētājam iespēju iegādāties riepu par labāko cenu. 

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ražotas Āzijas valstīs, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!
Sīkāk par šo un citiem apzīmējumiem droši jautājiet MMK Riepu Serviss speciālistiem.

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 265/65R17 Triangle Sapphire TR257 112H veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu