Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Saņem šodien

255/55R19 Aplus A607 111V XL DEMO

Kategorija:

Aplus A607 – augstas veiktspējas vasaras riepu modelis, kas izceļas ar teicamu saķeri gan ar sausu, gan slapju asfaltu, kā arī ar granti. Paredzētas gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Cena

6900

/1gab.
27600/4gab.
Uz vietas
pēdējie 4 gab.

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Ražotājs

Aplus

Modelis

Aplus A607

Platums

255

Augstums

55

Diametrs

R19

Slodzes indekss (Li)

111

Ātruma indekss (Si)

V XL (max 240 km/h)

Apraksts

Aplus A607 – augstas veiktspējas vasaras riepu modelis, kas izceļas ar teicamu saķeri gan ar sausu, gan slapju asfaltu, kā arī ar granti. Paredzētas gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Aplus A607 galvenās īpašības

+ Ļoti laba saķere uz sausa un slapja asfalta pat lielā braukšanas ātrumā.

+ Ļoti labi saķeres rādītāji arī uz grants ceļiem.

+ Uzlabots riepu gumijas sastāvs.

+ Palielināta riepu nodilumizturība.

+ Izteikts akustiskais un braukšanas komforts.

+ Ļoti laba cenas un veiktspējas attiecība.

A607 aprīkojums

Aplus A607 vasaras riepas aprīkotas ar asimetrisku protektora dizainu. Starp asimetriskajām protektora joslām atrodama augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma. Tā palīdz efektīvi novadīt ūdeni no riepu kontakta virsmas ar ceļu, samazinot akvaplanēšanas risku līdz minimumam pat lielos braukšanas ātrumos.

Riepu gumijas sastāvam pievienota virkne elastromēru, kas ne tikai uzlabo saķeri, bet palīdz arī samazināt trokšņa līmeni un degvielas patēriņu. Protektora joslās iestrādāts milzīgs skaits papildus drenāžas kanālu, kas palīdz veidot saķeri ar grants ceļiem.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 255/55R19 Aplus A607 111V XL DEMO veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu