Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 104 uz kompl.
Akcija

215/35R19 Diamondback DH201 85Y

Kategorija:

Vasaras riepu modelis Diamondback DH201 ticis izstrādāts Eiropas tirgum, balstoties uz mūsu klimatiskajiem apstākļiem, kā arī ņemot vērā Eiropas ceļu pārklājumu. Augstas veiktspējas jeb UHP kategorijai piederošais modelis ir paredzēts dažādu klašu pasažieru automašīnām – sākot no vieglajiem, līdz pat apvidus un sporta auto. 

Cena

6600

/1gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Rezervācija strādā, ja riepas fiziski atrodas kādā no mūsu filiālēm uz vietas. Pretējā gadījumā jūs informēs par riepu pieejamību un termiņiem.

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Ražotājs

Diamondback

Modelis

Diamondback DH201

Platums

215

Augstums

35

Diametrs

R19

Slodzes indekss (Li)

85

Ātruma indekss (Si)

Y (max 300 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Vasaras riepu modelis Diamondback DH201 ticis izstrādāts Eiropas tirgum, balstoties uz mūsu klimatiskajiem apstākļiem, kā arī ņemot vērā Eiropas ceļu pārklājumu. Augstas veiktspējas jeb UHP kategorijai piederošais modelis ir paredzēts dažādu klašu pasažieru automašīnām – sākot no vieglajiem, līdz pat apvidus un sporta auto. Ķīnas ražotājs, kura produkti tiek dizainēti Somijā, modeli TH201 piedāvā teju visos populārajos izmēros, sākot no R16 līdz pat R24. Šim riepu modelim piemīt augsta nodilumizturība un tā paredzēta slodzei, kas rodas braucot lielā ātrumā.

Diamondback DH201 riepu galvenās iezīmes

+ Ātra un precīza reakcija uz autovadītāja darbībām, pateicoties stingrām ribām un masīviem plecu blokiem; + Asimetriskais protektors nodrošina perfektu līdzsvaru starp vadāmību, saķeri un akustisko komfortu; + Masīvi, efektīvi ūdens drenāžas kanāli nodrošina samazinātu akvaplanēšanas risku;

Asimetrisks protektors

Diamondback DH201 modelim ir asimetrisks protektora dizains, kas veidots no lieliem blokiem, palielinot saskares virsmas laukumu. Papildus nodrošinot stabilu uzvedību ātrgaitas kustības laikā un stabilitāti pagriezienos.

Samazināts akvaplanēšanas risks

Šis riepu modelis paliek stabils un rada drošības sajūtu pat spēcīga lietus apstākļos. Protektors nezaudē saķeri ar ceļu, kas pārklāts ar ūdeni, pateicoties augsti attīstītai drenāžas kanālu sistēmai. Liela izmēra četras galvenās drenāžas rievas, apvienojumā ar mazākām, izvietotām gareniski un šķērseniski pret kustības virzienu, sniedz tiešām pārliecinošu saķeres sajūtu ar ceļu. Akvaplanēšana vienmēr ir bijis viens no svarīgākajiem jautājumiem vasaras riepu sektorā, tāpēc Diamondback pret to vienmēr attiekušies nopietni, cenšoties savus modeļus maksimāli nodrošināt pret iespējami bīstamām situācijām un šis modelis nav izņēmums. *Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Diamondback DH201 – iespējams labākās budžeta klases vasaras riepas Tavam auto. Pieejams abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām !

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 215/35R19 Diamondback DH201 85Y veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu