Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

205/55R16 Nokian Wetproof 91H

Kategorija:

Nokian Wetproof ir vasaras riepu modelis, kas paredzēts vieglajiem auto un izceļas ar teicamiem veiktspējas rādītājiem gan uz sausa, gan slapja asfalta. Šis modelis aprīkots ar veselu virkni jaunāko tehnoloģisko risinājumu, braucienu padarot drošu, klusu un gludu.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Ražotājs

Nokian

Modelis

Nokian Wetproof

Platums

205

Augstums

55

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

91

Ātruma indekss (Si)
Trokšņu līmenis Db

68

Trokšņu līmenis (ikona)

1

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

A

Riepas rādītāji

Apraksts

Nokian Wetproof ir vasaras riepu modelis, kas paredzēts vieglajiem auto un izceļas ar teicamiem veiktspējas rādītājiem gan uz sausa, gan slapja asfalta. Šis modelis aprīkots ar veselu virkni jaunāko tehnoloģisko risinājumu, braucienu padarot drošu, klusu un gludu.

Nokian Wetproof galvenās iezīmes:

+ Lieliski saķeres rādītāji pat uz slapja asfalta; + Samazināts akvaplanēšanas risks; + Degvielas ekonomija; + Dual Zone Safety sistēma; + Responsive Lock Concept tehnoloģija; + Wet Safety Zone sistēma.

Wetproof aprīkojums

Nokian Wetproof vasaras riepu modelis aprīkots ar neskaitāmiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, jaunākais no kuriem ir Wet Safety Zone sistēma. Šī sistēma uzlabo drenāžas jeb ūdens izvadkanālu sistēmu, padarot šo riepu modeli par vienu no drošākajiem pret akvaplanēšanas risku. Dual Safety Zone tehnoloģija sadala riepas protektoru divās vienādās vertikālās daļās. Viena atbild par veiktspēju uz slapja seguma, uzlabojot noturību pret akvaplanēšanu vēl vairāk. Otra riepas daļa atbild par stabilitāti, uzlabojot manevrētspēju un pazeminot trokšņu līmeni arī lielos braukšanas ātrumos. Responsive Lock Concept tehnoloģija saīsina riepas bremzēšanas ceļu un uzlabo stabilitāti, nesamazinot veiktspēju mitros braukšanas apstākļos. Gareniskajās protektora ribās iestrādāti elementi, kas pie spiediena, kad riepa nonāk kontaktā ar ceļu, saslēdzas. Tādējādi, tiek palielināta stabilitāte lielā braukšanas ātrumā, nesamazinot ūdens izvades iespējas. 

Nokian Wetproof- Izdevīgs premium vasaras riepu piedāvājums Tavam auto! Pieejams abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/55R16 Nokian Wetproof 91H veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu