Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

205/55R15 Sailun Atrezzo Elite 88V

Kategorija:

Sailun Atrezzo Elite ir augstas veiktspējas vasaras modelis, kas paradzēts plaša spektra vieglajām pasažieru automašīnām. Riepas iekšējās un ārējās struktūras dizains uzlabots tiecoties pēc labākas vadības slapjos apstākļos, kas savukārt ir bijis viens no trūkumiem iepriekš izstrādātajam Sailun Altrezzo modelim.

Cena

5400

/1gab.
21600/4gab.

Rezervēt riepas tūlīt

Riepas: 205/55R15 Sailun Atrezzo Elite 88V ( gab.) Cena: 5400 (Kopā: 5400)

  Rezervācija strādā, ja riepas fiziski atrodas kādā no mūsu filiālēm uz vietas. Pretējā gadījumā jūs informēs par riepu pieejamību un termiņiem.

  1-2 dienas
  8+ gab.

  Citā noliktavā

  Pieejams 1-2 dienu laikā

  Papildus informācija

  Degvielas patēriņš

  D

  Trokšņu līmenis (ikona)

  2

  Trokšņu līmenis Db

  70

  Saķere uz mitra seguma

  B

  Ātruma indekss (Si)

  V

  Slodzes indekss (Li)

  88

  Ražotājs

  Sailun

  Diametrs

  R15

  Augstums

  55

  Platums

  205

  Sezona

  Vasaras

  Modelis

  Sailun Atrezzo Elite

  Riepas rādītāji

  Apraksts

  Sailun Atrezzo Elite ir augstas veiktspējas vasaras modelis, kas paradzēts plaša spektra vieglajām pasažieru automašīnām. Riepas iekšējās un ārējās struktūras dizains uzlabots tiecoties pēc labākas vadības slapjos apstākļos, kas savukārt ir bijis viens no trūkumiem iepriekš izstrādātajam Sailun Altrezzo modelim.

  Sailun Atrezzo Elite iezīmes:

  • Četras taisnas  garenrievas, kas savā starpā savienotas ar slīpi izvietotiem mazākiem iegriezumiem, palielina saķeri ar slapju ceļa segumu, efektīvi izspiežot un novadot ūdeni.
  • Vienkāršs zigzagā izvietots slāņa rievas dizains padara modeli dinamiskāku. Ārējās malas dizains  ne tikai uzlabo riepas bortu stingrību, bet arī uzlabo kopējo vadību.
  • Iekšmalas izstrādātais raksts palīdz nodrošināt efektīvu ūdens novadi, tikmēr ārmalā izvietotie protektora elementi piedāvā izcilu vadību iegūstot optimālu braukšanas veiktspēju.

  Sailun Atrezzo Elite īpašības:

  + uzlabota degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība, samazināts riepas svars

  + ļoti labi saķeres un trokšņu līmeņa rādītāji

  + paaugstināta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs

  + liels ātruma indekss (vidēji šim modelim 240 km/h)

  + riepas izceļās ar zemākiem dilstības rādītājiem salīdzinot ar vidējiem rādītājiem budžeta klasē, kas nozīmē lielāku nobraukumu

  + droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma

  + augsta noturība pret akvaplanēšanu

  + stabilitāte braucot arī pa nelīdzenu ceļa segumu

  MMK Serviss novērtējums: ”Sailun ir ļoti laba izvēle ikdienas braukšanai! Labas un ekonomiskas vasaras riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu”.

  Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

  Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

  Prece pievienota grozam

  Prece 205/55R15 Sailun Atrezzo Elite 88V veiksmīgi pievienota grozam!

  Atvērt grozu