Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 80 uz kompl.
Akcija
Saņem šodien

195/65R15 Cordiant Sport 3 91V

Kategorija:
Cena

3500

/1gab.
14000/4gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Papildus informācija

Ražotājs

Cordiant

Sezona

Vasaras

Platums

195

Augstums

65

Diametrs

R15

Slodzes indekss (Li)

91

Ātruma indekss (Si)

V (max 240 km/h)

Modelis

Cordiant Sport 3

Riepas rādītāji

Apraksts

Vasaras riepa Cordiant Sport 3 ir paredzēta vieglajām automašīnām un tā ieguvusi lielu popularitāti patērētāju vidū. Riepa tikusi veidota, izmantojot progresīvākās tehnoloģijas un labākos materiālus, tāpēc tā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un normām. Veidojot šīs riepas dizainu,  uzsvars ticis likts uz vadāmību un drošību, tāpēc galvenā uzmanība tikusi pievērsta protektora dizainam un gumijas sastāvam. Cordiant riepas pielīdzināmas vidējās vai pat klases Hankook, Kleber, Debica, Kumho u.t.t un vien minimāli atpaliek no Yokohama, Toyo un daudziem citiem riepu ražotājiem.

Cordiant Sport 3 riepu galvenās iezīmes

+ Uzlabota drenāžas sistēma nodrošina ātru ūdens vai citu nokrišņu izvadi no saskares vietas, tādejādi samazinot akvaplanēšanu!

+ Nepārtraukti bloki protektora centrālajā daļā palielina stabilitāti taisnas kustības laikā!

+ Pastiprināta plecu zona novērš sānu deformācijas iespējas un bojājumus!

+ Mazie šķērseniski izvietotie izvadkanāli samazina skaņas efektu braucot un palielina stabilitāti uz slapjām virsmām!

+ Samazināts rites koeficients, samazināts degvielas patēriņš kustības laikā un palielināta stabilitāte, braucot lielā ātrumā!

Unikāls gumijas sastāvs!

Lai iegūtu labākus riepas veiktspējas rādītājus, ticis izmantots unikāls gumijas maisījums. Lielais silīcija dioksīda piejaukums ļāvis ievērojami palielināt Cordiant Sport 3 elastību, kas pozitīvi ietekmē vilces koeficientu, kā arī nodrošina riepas nedeformēšanos. Silīcijs palīdz uzlabot gumijas nodilumizturību, kā rezultātā palielinās iespējamais nobraukums. Jaunais gumijas maisījums ļāvis palielināt maksimālā ātruma koeficientu, kā arī samazināt rites pretestību. Līdz ar to, samazinot degvielas patēriņu un palielinot stabilitāti pārvietojoties.

Jauns protektora dizains!

Jaunais protektora dizains nodrošina izcilu sniegumu jebkādos vasaras braukšanas apstākļos. Trīs centrālās nepārtrauktās ribas nodrošina lineāru stabilitāti un pārliecinošu vilkmes spēku. Lieli sānu zonas bloki aizsargā protektoru no iespējamiem bojājumiem un palielina stabilitāti manevru laikā. Četri dziļi drenāžas kanāli ātri izvada ūdeni un citus nokrišņus no protektora, samazinot akvaplanēšanas risku. Liels skaits mazu, perpendikulāri izvietotu iegriezumu palielina stabilitāti uz slapja ceļa seguma un samazina trokšņa līmeni. *Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Cordiant Sport 3 – vidējās klases riepas ar premuim kvalitātes iezīmēm dinamiskai braukšanai. Pieejams MMK Riepu Centros par labākajām cenām!

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 195/65R15 Cordiant Sport 3 91V veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu