P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 72 uz kompl.
Atlaide

175/65R14 Toyo NanoEnergy 3 82T

Kategorija:

SKU: TS1756514TOYO-L2924

Toyo NanoEnergy 3 vasaras riepas ir viens no jaunākajiem sniegumiem Japānas riepu industrijā. Šim modelim ir raksturīgs ļoti zems degvielas patēriņš, kā arī ļoti ilgs kalpošanas laiks. Riepas pieejamas no R13 līdz R15. Tas ļauj mums ar pārliecību apgalvot, ka mazo kompakto automašīnu īpašnieki ir galvenā šī modeļa mērķauditorija.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vasaras

Platums

175

Augstums

65

Diametrs

R14

Ražotājs

Toyo

Slodzes indekss (Li)

82

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Degvielas patēriņš

C

Saķere uz mitra seguma

C

Trokšņu līmenis Db

69

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Modelis

Toyo NanoEnergy 3

Riepas rādītāji

Apraksts

Toyo NanoEnergy 3 vasaras riepas ir viens no jaunākajiem sniegumiem Japānas riepu industrijā. Šim modelim ir raksturīgs ļoti zems degvielas patēriņš, kā arī ļoti ilgs kalpošanas laiks. Riepas pieejamas no R13 līdz R15. Tas ļauj mums ar pārliecību apgalvot, ka mazo kompakto automašīnu īpašnieki ir galvenā šī modeļa mērķauditorija.

NanoEnergy 3 īpašības:

+ augsta noturība pret akvaplanēšanu

+ augsta nodilumizturība

+ C klases indekss saķerei uz mitra seguma

+ ļoti labi saķeres un trokšņu līmeņa rādītāji

+ simetrisks protektora dizains, kas uzlabots labākam sniegumam uz sausa un mitra ceļa seguma

+ lieliska saķere garenvirzienā, pateicoties daudzām šķērseniskām malām, kuras veido centrālajā daļā izvietotās bloku virknes

+ optimizēts spiediena sadalījums pa kontaktlaukumu, kas rezultējas vienmērīgā nodilumā un ilgmūžībā

+ uzlabotais gumijas sastāvs satur jaunas paaudzes polimēru savienojumus, kā arī silikonu, kas nodrošina labāku saķeri ar mitru ceļu un ilgāku kalpošanas laiku

+ lieliska atbildes reakcija uz stūres kustībām

NanoEnergy 3 protektora raksturojums:

  • Protektoru raksturojošās iezīmes. Šīs riepas zīmējumu raksturo samazināts protektora elementu skaits. Tam par iemeslu ir protektora izstrādes laikā izvirzītā prioritāte – rites pretestības samazināšana. Tāpēc šī modeļa protektora zīmējumā ir tikai 2 gareniskās ribas. 
  • Lieliski novērš akvaplanēšanas efektu. Šīs riepas ūdens izvadsistēma ir viena no tās veiksmīgākajām iezīmēm. Tās galvenie konstrukcijas elementi ir trīs plati kanāli, kuri savstarpēji savienoti ar vairākiem mazākiem šķērseniskiem kanāliem. Galvenie kanāli ir  salīdzinoši liela izmēra, ļaujot tiem uzņemt iespaidīgu ūdens daudzumu un uzreiz to izvadīt no kontakta zonas. Šāda sistēma novērš akvaplanēšanas risku arī lielā ātrumā.
  • Samazināts trokšņa līmenis. Izstrādājot Toyo NanoEnergy 3 riepas, japāņu eksperti lielu uzmanību pievērsa braukšanas komfortam, it īpaši akustiskajam. Tas tika panākts, pateicoties precīzi izrēķinātam protektora elementu izvietojumam, kā arī īpašu padziļinājumu iestrādei galveno kanālu sānu malās. Tie ievērojami samazina trokšņa līmeni, ko rada gaisa plūsma, kas pārvietojas caur drenāžas rievām. Šie protektora elementi savu efektivitāti visuzskatāmāk demonstrē virs 100km/h liela ātruma.
  • Uzlabots gumijas maisījums. Viens no NanoEnergy 3 modeļa uzlabojumiem ir gumijas maisījums, kura sastāvs ir ievērojami pamainījies, ja salīdzinam ar tā priekšgājējiem. Pirmkārt, ir vērts atzīmēt jaunas paaudzes superaktīva polimēra savienojuma parādīšanos. Ar tā palīdzību radās iespēja ievērojami palielināt protektora zīmējuma izturību pret abrazīviem triecieniem, kā arī samazināt rites pretestību. Jāatzīmē arī silīciju saturošu sastāvdaļu klātbūtne gumijas sastāvā, ko vairums automašīnu īpašnieku pazīst kā silīcija dioksīdu. Šī viela nodrošina papildu saķeri ar mitru virsmu, kā arī izturību pret nodilumu.

*Uzmanību: vasaras riepas var būt marķētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Latvijā vasaras riepas nav piemērotas braukšanai ziemas mēnešos. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces, kuras iespējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 175/65R14 Toyo NanoEnergy 3 82T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu