Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

155/60R15 Sailun Atrezzo ECO 74T

Kategorija:
Cena

4000

/1gab.
16000/4gab.

Rezervēt riepas tūlīt

Riepas: 155/60R15 Sailun Atrezzo ECO 74T ( gab.) Cena: 4000 (Kopā: 4000)

  Rezervācija strādā, ja riepas fiziski atrodas kādā no mūsu filiālēm uz vietas. Pretējā gadījumā jūs informēs par riepu pieejamību un termiņiem.

  1-2 dienas
  8+ gab.

  Citā noliktavā

  Pieejams 1-2 dienu laikā

  Papildus informācija

  Degvielas patēriņš

  D

  Trokšņu līmenis (ikona)

  2

  Trokšņu līmenis Db

  70

  Saķere uz mitra seguma

  B

  Ātruma indekss (Si)

  T

  Slodzes indekss (Li)

  74

  Ražotājs

  Sailun

  Diametrs

  R15

  Augstums

  60

  Platums

  155

  Sezona

  Vasaras

  Riepas rādītāji

  Apraksts

  Vasaras riepas Sailun Atrezzo Eco

  Riepu ražotājs: SAILUN Riepu modelis: Atrezzo ECO  Sailun ir populrākā izvēle Latvijā starp budžeta klases riepām jau vairāk kā 5 gadus!

  SAILUN RIEPAS IKVIENAM AUTO

  Sailun kompānija sava neilgā mūža laikā pacēlusi pārdoto riepu apjomu līdz 30 miljoniem vienību gadā. Tas ir pietiekami daudz riepu, lai visas Latvijā reģistrētās 690 000 vieglās mašīnas nodrošinātu ar jaunām riepām 11 reizes. Kompānija turpina sasniegt jaunus tirgus un tirgot riepas dažādās pasaules malās. Sailun riepu kvalitāte ir plaši zināma un tas palīdz uzņēmumam izplesties ar vien jaunos tirgos, kur patērētāji par šī ražotāja riepām nav vīlušies. Sailun ražotās riepas iespējams iegādāties jau vairāk nekā 50 valstīs un visticamāk skaits turpinās pieaugt. Kopš pirmsākumiem Sailun riepu kompānija ir apvienojusi tehniskās zināšanas ar inovatoriskiem pētījumiem, kas tiek izmantoti katra jaunā produkta izstrādē. Tas ļauj Sailun ražotājiem būt soli priekšā kvalitātes ziņā saviem konkurentiem un dod klientiem pārliecību par produkta pārākumu budžeta klases riepu vidū. Tie, kas iecienījuši Sailun riepas, vienmēr var būt pārliecināti, ka ik pa laikam iegādājoties jaunas riepas savam auto, būs pieejami jau jaunāki un modernāki Sailun riepu modeļi. Pateicoties šai ideoloģijai, tiek ražoti patiešām augstas kvalitātes ilgtspējīgi produkti teju visiem transportlīdzekļu paveidiem.

  SAILUN RIEPAS – LIELISKAS BUDŽETA KLASES RIEPAS

  MMK Serviss piedāvā riepu ražotāja Sailun vasaras, m+s un ziemas riepas. Zīmols Latvijā pazīstams jau vairāk kā 15 gadus. Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta augsta kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē. Kvalitātes ziņā pārāks par daudziem Eiropas budžeta klases riepu ražotājiem. Top 5 budžeta klasē. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Ļoti laba izvēle par saprātīgu cenu. Sailun Atrezzo ECO iezīmes:

  • Speciāli izstrādāta, augstas veiktspējas riepa kompaktajiem pilsētas automobiļiem. Optimāls drošības līmenis pat mitros ceļa apstākļos, Uzsvars šim modelim likts uz degvielas ekonomiju un ļoti zemo riepu radītā trokšņa līmeni.
  • Trīs platas gareniskās rievas un nelielas sānu bloku rievas efektīvi uzlabo saķeri ar slapju ceļa segumu, kā arī nodrošina lieliskus testa rezultātus tieši akvaplanēšanas novēršanā.
  • Divas centrālās ribas, kopā ar pastiprinājuma rievām, uzlabo riepu stingrību, piedāvājot lielisku vadību braucot taisnā virzienā. Šie faktori nodrošina zemu riepu rites pretestību un uzlabo degvielas patēriņa efektivitāti.
  • Uzlabotais iekšējās struktūras dizains optimizē riepas saķeres laukuma vienmērīgu sadalījumu, kas uzlabo komfortu un vēl vairāk samazina rites pretestību.

  Sailun Atrezzo ECO īpašības: + uzlabota degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība, samazināts riepas svars + ļoti labi saķeres un trokšņu līmeņa rādītāji + paaugstināta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs + salīdzinoši liels ātruma indekss (vidēji šim modelim 190 km/h) + riepas izceļās ar zemākiem dilstības rādītājiem salīdzinot ar vidējiem rādītājiem budžeta klasē, kas nozīmē lielāku nobraukumu + droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma + augsta noturība pret akvaplanēšanu + stabilitāte praucot arī pa nelīdzenu ceļa segumu + garantija MMK Serviss novērtējums”Labas un ekonomiskas vasaras riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu”.

  *Uzmanību: Vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā! 

  Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

  Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

  Prece pievienota grozam

  Prece 155/60R15 Sailun Atrezzo ECO 74T veiksmīgi pievienota grozam!

  Atvērt grozu