Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SUNFULL RIEPAS > Sunfull vissezonas riepas > Sunfull SF982

Sunfull riepas

Sunfull SF982

Sunfull SF982

Sunfull SF-982 ziemas riepa tika izstrādāta, ņemot vērā Ziemeļvalstu klimatiskos apstākļus. Tas atšķiras no daudziem citu zīmolu analogiem ar līdzsvarotām un vispusīgām ekspluatācijas īpašībām. Izteikti pamanāmu “trūkumu” šim modelim neesot, ko ražotāji izskaidro ar to, ka projektēšanā tiek izmantoti gan labi pārbaudīti risinājumi, gan jaunas tehnoloģijas.

Sunfull SF-982 galvenās iezīmes

Asimetrisks protektors ar sadalījumu funkcionālos posmos nodrošina efektivitāti jebkuros apstākļos!

Izliektās lameles riepas ārpusē uzlabo vilkmi un virziena stabilitāti pie straujiem paātrinājumiem!

Gareniska riba riepas konstrukcijas uzbūvē palielina vadības precizitāti un stabilitāti!

Plati plecu bloki samazina sānslīdes risku manevrēšanas laikā!

Protektora kustīgajai daļai ir virziena konstrukcija ar asimetrisku elementu izvietojumu. Centrālajā daļā tie ir izvietoti secīgi pēc izmēra veidojot rāvējslēdzēja dizainu. Šo elementu veidotais kontakta laukums ar ceļa virsmu, kā arī mazais lameļu izmērs uzlabo saķeri un stabilitāti paātrinājuma laikā gan uz sniega, gan slapja asfalta. Plecu bloki, gluži pretēji, izceļas ar masīvu izmēru un izvietojumu, kas ir gandrīz perpendikulārs kustības virzienam. Šī konstrukcija samazina sānu slīdēšanas risku, turklāt ievērojami palielina protektora efektivitāti bremzēšanas laikā, īpaši uz sniegotām virsmām. Uz ceļa seguma ar sliktiem saķeres apstākļiem, riepu veiktspēju nodrošina viļņveida un taisnas lameles. Ņemot vērā faktu, ka Sunfull SF-982 pieder budžeta klasei, tā kopējie rādījumi ziemas apstākļos ir apbrīnojami pārliecinoši!

Modeļa cena no 28

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Sunfull riepu ražotājs Latvijas tirgū ir atrodams jau vairāk kā 10 gadus, pēdējo 5 gadu laikā Sunfull riepu popularitāte ir strauji augusi, to lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ! Sunfull ražo gan vasaras, gan ziemas riepas. Starp vasaras riepām populārākais modelis vieglajām automašīnām ir Sunfull SF-888. Šim modelim ir XL stiprinātie borti un augsts slodzes un ātruma indeks. Ātruma indekss ir W (līdz 270km/h), savukārt slodzes indekss ir atkarīgs no izmēra, piemēram, 205/55R16 tas būtu 94 (670kg uz riteni) ierasto 91 (615kg uz riteni) vietā. Kā arī riepai ir izteikta diska aizsargmala. Savienojumā ar ļoti zemu cenu, šis modelis ir kļuvis par pieprasītāko riepu MMK Riepu centros. Savukārt apvidus/SUV automašīnām populārākais modelis ir  Sunfull HT782.

Ziemas riepām absolūts favorīts Ir Sunfull SF982. Neatkarīgi no izmēra šis modelis ir pirktākā ziemas budžeta klases riepa MMK Riepu centros! Mūsdienās populārais asimetriskais protektora dizains lieliski novada ūdeni un izdzen slapju sniegu. Gumijas sastāva ziņā riepa ir tuvu Skandināvijas tipa mīkstā sastāva riepām. Tas nodrošina saķeri pat pie visekstrēmākajiem apstākļiem(melanis ledus)! 

 

 

 

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Sunfull riepām?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie SUNFULL riepu plusi: 

MMK Serviss piedāvā vienas no labākajām budžeta klases riepām Sunfull. Eiropā un Latvijā pazīstams jau vairāk kā 10 gadus. Sunfull ir uzticams riepu ražotājs, sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti par ļoti labu cenu. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. 
Rekomendējam.

Īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber &  Plastic Co., kurš  ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite. 

Sunfull kā ražotājs klasificējas budžeta klasē.  Interesanti, ka kvalitātes un cenas atticības dēļ Sunfull pēdējos gadus ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē. Kas norāda, ka riepa ir veiktspējīga arī visekstrēmākajos apstākļos!

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

+ degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība;
+ klusas riepas;
+ salīdzinoši augsta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs;
+ riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu;
+ Droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma;
+ augsta noturība pret akvaplanēšanu;
+ precīza riepas ģeometrija, braucot nav raksturīgas vibrācijas kā daudzām budžeta klases riepām;
+ stabilitāte pagriezienos.
+ garantija

Secinājumi: Izturīgas un lēni dilstošas budžeta klases riepas. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu