Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS > Sailun ziemas riepas

Sailun ziemas riepas

Sailun

SAILUN ZIEMAS RIEPAS – AUGSTA KVALITĀTE, ZEMA CENA!

Sailun ziemas riepas pieejamas variācijās, kas atbilst ikviena vajadzībām un auto īpatnībām. Riepas pieejamas vieglajam auto, apvidus vai kravas automobilim. Sailun ziemas riepas pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. Sailun kvalitāte nodrošina labu auto vadāmību, lielisku saķeri ar ziemai tipiskām brauktuves virsmām, kā arī iespēju veikt manipulācijas uz ceļa. Sailun ziemas riepas nodrošinās Jums drošu braukšanu jebkuros Latvijas ziemas apstākļos, gan uz melnā ledus, gan uz svaiga sniega, gan uz piebraukātām šosejām.

Mūsu riepu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties jums piemērotākās Sailun ziemas riepas, ņemot vērā jūsu specifiskās prasības gan pēc jūsu transportlīdzekļa veida, gan pēc jūsu ikdienas braukšanas vajadzībām.

Latvijas autobraucēji ir labi pazīstami ar mūsu ģeogrāfiskajām īpatnībām – ziema pie mums var būt neparedzama un nestabila, ar dažāda veida nokrišņiem un plašu temperatūru spektru. Šīs īpatnības ļoti tieši ietekmē auto vadīšanas stilu, jo vadītājam jāspēj pielāgoties pēkšņam salam, straujam atkusnim, dziļām sniega kupenām vai necaurredzamai miglai. Arī automašīnai jābūt tehniski nodrošinātai un gatavai auto vadītāju atbalstīt dažādajos braukšanas apstākļos. Uzticamas ziemas riepas ir būtiskākais solis, lai garantētu savu drošību un komfortu ziemas braukšanas apstākļos. Sailun ziemas riepas būs uzticama izvēle jūsu komfortam un drošībai.

Tajā pat laikā nedrīkst aizmirst par obligāto prasību – katram transportlīdzeklim, kas vēlas pārvietoties no 1. decembra jābūt aprīkotam ar ziemai atbilstošām riepām. Neviens nonākt situācijā, kad pēdējā brīdī jāizvēlas pirmās riepas, ko iespējams nopirkt un uzstādīt. Slikta riepu izvēle var novest pie neparedzētām sekām – nekvalitatīvām, mūsu klimatam nepiemērotām riepām, gatavotām no slikta materiāla ar mazu dzīves ilgumu un sliktām bremzēšanas spējām. Var gadīties, ka nākošajā sezonā ziemas riepas jau ir jāmaina, jo vairs nespēj nodrošināt pienācīgu drošību uz ceļa. Ar Sailun ziemas riepām par to nebūs jāuztraucas.

Sailun ziemas riepas ir radītas, lai kalpotu ilgi un visdažādākajos ziemas apstākļos – tās palīdzēs novaldīt automobili gan pa apledojušu brauktuvi, gan sniegotu vai slidenu ceļu, gan nodrošinās pienācīgu un ilgtermiņa kvalitāti. Tādēļ Sailun ziemas riepas būs gudrs pirkums, kas garantēs gan drošību uz ceļa jums un jūsu automašīnai, gan ļaus atslābt un nebaidīties par riepu stāvokli vairāku sezonu ilgumā.

SAILUN ZIEMAS RIEPAS – UZTICAMA KVALITĀTE

Izvēloties Sailun ziemas riepas vadītājs šo sezonu var droši gaidīt ar prieku, nevis bažām par drošību uz ceļa. Sailun pamatvērtību skalā uzticamība un kvalitāte ir vienlīdz svarīgas. Sailun testē savas riepas, kā arī izmanto vairāk kā 30% no saviem resursiem izpētē un attīstībā. Neskatoties uz šādu ieguldījumu, Sailun ir spējīgi piedāvāt kvalitatīvas riepas par demokrātiskām cenām. Sailun ir starptautiski akreditēts uzņēmums, kā arī saņēmis vairākas labi zināmas kvalitātes balvas (PTPA). Izdarot izvēli par labu Sailun ziemas riepām, šīs kvalitātes balvas ir apliecinājums par drošību, kvalitāti un ilgtspēju, ko Sailun produkti spēj sniegt. Sailun sadarbojas ar akadēmiskajiem spēkiem, lai savā produkcijā izmantotu labākās un jaunākās tehnoloģijas – uzlabotu riepu struktūru, testēšanas metodes un drošības līdzekļus. Šī sadarbība nodrošina jaunāko tehnoloģiju implementāciju Sailun produktos. Jūs varēsit būt droši, ka Sailun ziemas riepas ir izstrādātas pēc jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām, izmantojot jaunākās inovācijas nozarē. Tas, kas piesaista lielu daļu Sailun lojālos klientus gan pasaulē, gan Latvijā – šīs augstās kvalitātes riepas ir pieejamas par draudzīgām cenām. Šī kvalitātes un ekonomikas apvienošana ir uzrunājusi jau vairāk kā 75 000 autovadītājus Latvijā, un šis skaitlis turpina augt. Ik sezonu ar vien jauni braucēji uzticas Sailun ziemas riepām.

Sailun Ice Blazer WST3

Ice Blazer WST3 riepas ir pieejamas gan ar radzēm, gan bez. Tās paredzētas vieglajām un apvidus (SUV) automašīnām. Riepas dizains veidots tiecoties pēc iespējami labākas saķeres un vadības pat skarbākajos laikapstākļos, braucot gan pa apledojušu, gan sniegotu ceļa segumu. Panākta  precīza ritošās daļas reakcija uz stūres manipulācijām.

Uzlabotā gumijas sastāva formula nodrošina paaugstinātu riepas elastīgumu, uzlabojot saķeri ekstremāli aukstos laikapstākļos. Kopā ar jauno radžu formu un novietojumu tiek nodrošināta optimāla saķere visos apstākļos gan uz ledus (īpaši pārbaudītas uz melnā ledus), gan sniega.

Virzienveida protektora raksts, jaunā lameļu forma un zāģa zobiem līdzīgās bloku malas nodrošina labāku riepas vadāmību taisnos ceļa posmos, kā arī straujos līkumos.
Jāpatur prātā – radžotas riepas varam eksplotēt tikai ziemas sezonā, kas savukārt nozīmē, ka vissezonas variantā jāizvēlas nešipotas riepas. Ja izvēlamies šo modeli kā vissezonas variantu, tad tas jūs noteikti nepievils. Dilst lēni un saglabā stabilu sniegumu gan uz grants ceļiem, gan smilšainos/dubļainos apstākļos.

Modeļa cena no 37

Sailun Ice Blazer WST3

Sailun riepas straujiem soļiem iekaro pasaules riepu tirgu. Tik pat strauji to ražotā produkcija nostiprinās Latvijā. Jaunas Sailun riepas atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai vidējais autobaucējs būtu tiešām apmierināts. MMK speciālisti rekomendē gan vasaras, gan m+s, gan ziemas riepas Sailun.  Augstas kvalitātes budžeta klases riepas par konkurētspējīgu cenu. Augsti veikspējas un ekonomijas rādītāji. Riepu kvalitāte augstāka par samaksāto naudu! Sailun ir viens no top riepu ražotājiem pasaulē! Sailun riepas Latvijā jau izvēlējušies vairāk kā 75 000 auto braucēji! Riepas ar 100% garantiju. Droši varam teikt – ikviens var atrast piemērotu modeli savām vajadzībam kā arī jebkuriem Latvijas apstākļiem !

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu