Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS > Sailun vasaras riepas

Sailun vasaras riepas

Sailun

Sailun vasaras riepas

MMK Riepu servisa speciālisti jūs iepazīstina ar Sailun vasaras riepām – uzticamu riepu zīmolu, kurš izpelnījies uzticību pasaulē un Latvijā gan savas noturības, gan demokrātiskās cenas dēļ.

Patērētāju vidū Sailun vasaras riepas pazīstamas ar to, ka kvalitātes ziņā ir līdzīgas tirgus lielo zīmolu kvalitātei, kamēr cenas ziņā ir draudzīgākas vidusmēra autobraucēja iespējām. Sailun vasaras riepas lieliski noder gan tiem, kuri vasarā plāno mērot lielus attālumus dažādos laika apstākļos (piemēram, dodoties garākos izbraucienos pa Eiropu), gan tiem, kuri auto ikdienā izmanto īsākām distancēm, lai, piemēram, dotos uz darbu un atpakaļ. Sailun vasaras riepas neliks vilties nevienam patērētājam.

Ikvienam no mums riepas kļūst par aktuālu jautājumu divas reizes gadā – ziemas sākumā un beigās. Tomēr uzsvars vienmēr tiek likts uz ziemas riepām. Autobraucēji daudz biežāk satraucas par ziemas riepu kvalitāti, galvenokārt, domājot par protektoru dziļumu un atbilstību likumos noteiktajai normai. Tāpat autobraucēji biežāk par riepu kvalitāti domā tieši ziemas apstākļos, ne vasaras.
Domājot par ziemas riepām, nedrīkst aizmirst par vasaras riepu kvalitāti. Atsevišķiem šoferiem ir priekšstats, ka vasarā var braukt ar jebkāda veida riepām, galvenais, lai tās turas uz mašīnas riteņiem. Tomēr šis priekšstats ir ļoti maldīgs un pat bīstams, vasaras riepu kvalitāte ir tikpat svarīga, kā ziemas riepu kvalitāte.
Vasarā riepu kvalitāte tikpat lielā mērā nosaka, cik komfortabla būs jūsu auto lietošana. Tāpat arī vasarā ceļi var būt dažādas kvalitātes. Latvijā laikapstākļi var mainīties ik pēc stundas – vienu brīdi ceļš var būt sauss, citu brīdi asfalts jau var būt karsts. Tāpat arī aiz katra līkuma var krasi atšķirties ceļa kvalitāte. Tāpēc ir svarīgi, ka jūsu auto ir aprīkots ar kvalitatīvām vasaras riepām.

Sailun ir ražotājs, kas starptautiskajā tirgū sevi pierādījis kā uzticams partneris visiem tiem, kuri novērtē labu kvalitāti par samērīgu cenu. Jau kopš 2001.gada Sailun ražotās riepas pieejamas automobiļu īpašniekiem. Arī Latvijā ražotājs ir cieņā, Sailun riepas izvēlējušies vairāk kā 75 000 autovadītāju. Latvijā klienti uzsver riepu piemērotību vietējiem apstākļiem, kā arī novērtē riepu demokrātisko cenu. Sailun garantē sava produkta noturību, kā arī atbilstību drošības un ergonomikas standartiem. Salīdzinoši zemā riepu cena padarīs Sailun vasaras riepu iegādi par ļoti izdevīgu pirkumu. Jūs novērtēsit iespēju iegādāties plaši pazīstama zīmola riepas par labu cenu.

Sailun riepu īpašības pieļauj tās izmantot:

* gan ilgstošos sausuma periodos,

* karstos laika apstākļos un putekļainos apvidos,

* gan arī lietavās un drēgnos pavasara un rudens apstākļos, tādēļ tās it īpaši ir atbilstošas Latvijas mainīgajiem laikapstākļiem.

Sailun vasaras riepām ir lieliska saķere ar braucamo virsmu, tās pie samērīgas lietošanas kalpos pat vairākas sezonas. Sailun vasaras riepas pieejamas dažādos variantos, viss atkarīgs no vadītāja braukšanas stila, brauktuves seguma un vides, kurā automobilis tiks izmantots.

Plašā Sailun vasaras riepu izvēle ļaus katram šoferim atrast sev vispiemērotākās vasaras riepas. Dažādu klientu atsauksmes liecina, ka pēc šī zīmola vasaras riepu izvēles, viņiem par riepu iegādi nav bijis jādomā vēl ilgi. Ilgnoturība ir iemesls, kāpēc daudzi klienti pēc šo riepu iegādes neinteresējas par jaunu riepu iegādi vēl ilgi. Šīs riepas jums kalpos vairākas sezonas, tāpēc tas nebūs aktuāls jautājums.

Sailun vasaras riepu klāstā pieejamas:

* riepas ar īpaši klusām braukšanas īpašībām;
* riepas, kuras īpaši labi palīdz uzturēt auto vadāmību lietus laikā;
* riepas, kuru izmantošana piemērota pilsētvidei;
* riepas, kuru galvenais mērķis ir ekonomiska auto lietošana ar zemāku degvielas patēriņu;
* riepas īpaši piemērotas komerctransporta īpatnībām – smagas kravas panesamību.

 

Sailun Atrezzo ZSR

Jaunākās paaudzes Sailun riepa ATREZZO ZSR ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu precīzu vadību gan uz mitra gan sausa asfalta. Asimetriskais protektora dizains kopā ar uzlabotu protektora gumijas formulu nodrošina izcilu veiktspēju gan pilsētvides apstākļos, gan uz šosejas.

Asimetriski izstrādāts protektora raksts parūpējas par vadītspēju visos apstākļos. Pie lieliem ātrumiem, kas šim modelim nav šķērslis, palīdzēs platie, slīpi novietotie riepas plecu bloki, kas sevi vislabāk pierāda līkumos.

Izteikti platas gareniskās rievas uzlabo veiktspēju mitros apstākļos un samazina akvaplanēšanu. Pārejas brīžos no sausa uz slapju sagumu padziļinātās apļveida rievas uzlabo drošību.

Protektora konstrukcijai ir pamatīga, robusta centrālā riba, kas kopā ar platajiem sāna blokiem nodrošina augstāku stabilitāti kā arī rada sajūtu, ka “jūtam ceļu” pie lieliem ātrumiem, gan taisnos ceļa gabalos, gan straujos līkumos.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 31

Sailun Atrezzo ZSR

Sailun riepas straujiem soļiem iekaro pasaules riepu tirgu. Tik pat strauji to ražotā produkcija nostiprinās Latvijā. Jaunas Sailun riepas atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai vidējais autobaucējs būtu tiešām apmierināts. MMK speciālisti rekomendē gan vasaras, gan m+s, gan ziemas riepas Sailun.  Augstas kvalitātes budžeta klases riepas par konkurētspējīgu cenu. Augsti veikspējas un ekonomijas rādītāji. Riepu kvalitāte augstāka par samaksāto naudu! Sailun ir viens no top riepu ražotājiem pasaulē! Sailun riepas Latvijā jau izvēlējušies vairāk kā 75 000 auto braucēji! Riepas ar 100% garantiju. Droši varam teikt – ikviens var atrast piemērotu modeli savām vajadzībam kā arī jebkuriem Latvijas apstākļiem !

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu