Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 9:00 - 17:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS > Sailun vasaras riepas

Sailun vasaras riepas

Sailun

Sailun vasaras riepas

Sailun ir ražotājs, kas starptautiskajā tirgū sevi pierādījis kā uzticams partneris visiem tiem, kuri novērtē labu kvalitāti par samērīgu cenu. Jau kopš 2001.gada Sailun ražotās riepas pieejamas automobiļu īpašniekiem. Arī Latvijā ražotājs ir cieņā, Sailun riepas izvēlējušies vairāk kā 75 000 autovadītāju. Sailun garantē sava produkta noturību, kā arī atbilstību drošības un ergonomikas standartiem.

Patērētāju vidū Sailun vasaras riepas pazīstamas ar to, ka kvalitātes ziņā ir līdzīgas tirgus lielo zīmolu kvalitātei, kamēr cenas ziņā ir draudzīgākas vidusmēra autobraucēja iespējām. Sailun vasaras riepas lieliski noder gan tiem, kuri vasarā plāno mērot lielus attālumus dažādos laika apstākļos (piemēram, dodoties garākos izbraucienos pa Eiropu), gan tiem, kuri auto ikdienā izmanto īsākām distancēm, lai, piemēram, dotos uz darbu un atpakaļ.
Riepu īpašības pieļauj tās izmantot gan ilgstošos sausuma periodos, karstos laika apstākļos un putekļainos apvidos, gan arī lietavās un drēgnos pavasara un rudens apstākļos. Sailun vasaras riepām ir lieliska saķere ar braucamo virsmu, tās pie samērīgas lietošanas kalpos pat vairākas sezonas. Sailun vasaras riepas pieejamas dažādos variantos, viss atkarīgs no vadītāja braukšanas stila, brauktuves seguma un vides, kurā automobilis tiks izmantots.

Sailun vasaras riepu klāstā pieejamas:

* riepas ar īpaši klusām braukšanas īpašībām;
* riepas, kuras īpaši labi palīdz uzturēt auto vadāmību lietus laikā;
* riepas, kuru izmantošana piemērota pilsētvidei;
* riepas, kuru galvenais mērķis ir ekonomiska auto lietošana ar zemāku degvielas patēriņu;
* riepas īpaši piemērotas komerctransporta īpatnībām – smagas kravas panesamību.

Atliek vien izvērtēt to, kuras Sailun vasaras rieps piemērotākas tieši konkrētajam auto, jo to cenas ir pieejamas patiešām ikvienam auto vadītājam.

Sailun Atrezzo ZSR

Jaunākās paaudzes Sailun riepa ATREZZO ZSR ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu precīzu vadību gan uz mitra gan sausa asfalta. Asimetriskais protektora dizains kopā ar uzlabotu protektora gumijas formulu nodrošina izcilu veiktspēju gan pilsētvides apstākļos, gan uz šosejas.

Asimetriski izstrādāts protektora raksts parūpējas par vadītspēju visos apstākļos. Pie lieliem ātrumiem, kas šim modelim nav šķērslis, palīdzēs platie, slīpi novietotie riepas plecu bloki, kas sevi vislabāk pierāda līkumos.

Izteikti platas gareniskās rievas uzlabo veiktspēju mitros apstākļos un samazina akvaplanēšanu. Pārejas brīžos no sausa uz slapju sagumu padziļinātās apļveida rievas uzlabo drošību.

Protektora konstrukcijai ir pamatīga, robusta centrālā riba, kas kopā ar platajiem sāna blokiem nodrošina augstāku stabilitāti kā arī rada sajūtu, ka “jūtam ceļu” pie lieliem ātrumiem, gan taisnos ceļa gabalos, gan straujos līkumos.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 40

Sailun Atrezzo ZSR

Sailun riepas straujiem soļiem iekaro pasaules riepu tirgu. Tik pat strauji to ražotā produkcija nostiprinās Latvijā. Jaunas Sailun riepas atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai vidējais autobaucējs būtu tiešām apmierināts. MMK speciālisti rekomendē gan vasaras, gan m+s, gan ziemas riepas Sailun.  Augstas kvalitātes budžeta klases riepas par konkurētspējīgu cenu. Augsti veikspējas un ekonomijas rādītāji. Riepu kvalitāte augstāka par samaksāto naudu! Sailun ir viens no top riepu ražotājiem pasaulē! Sailun riepas Latvijā jau izvēlējušies vairāk kā 75 000 auto braucēji! Riepas ar 100% garantiju. Droši varam teikt – ikviens var atrast piemērotu modeli savām vajadzībam kā arī jebkuriem Latvijas apstākļiem !

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu