Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS

Sailun riepas

Sailun

SAILUN RIEPAS – LIELISKAS BUDŽETA KLASES RIEPAS.

Sailun ir viens no populārākajiem un veiksmīgākajiem budžeta klases riepu ražotājiem. Dibināts 2002. gadā ar Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju Universitātes atbalstu Ķīnā, nacionālajā ekonomiskās un tehnoloģiskās attīstības zonā, uzreiz klientiem piedāvājot jaunus un inovatīvus produktus. Ideja radās sanākot kopā vairākiem industrijas ekspertiem, tādejādi apvienojot dažas no vadošajām korpurācijām, ar mērķi attīstīt Ķīnas riepu ražošanas industriju. Sailun riepas strauji ieguva popularitāti patērētāju vidū, ātri kļūstot par pazīstamu zīmolu autobraucēju un riepu tirgotāju vidū. Zīmols ir iecienīts arī Latvijā un mūsu patērētājiem tas ir pazīstams jau vairāk kā 13 gadus. Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta augstā Sailun riepu kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē. Sailun jau no sākta gala ražošanas procesā uzsver inovāciju, kvalitatīvu izejvielu un augstas klases tehnoloģiju būtiskumu. Sailun dod priekšroku efektīvai ražošanai, ne lētu izejvielu lietošanai, lai nodrošinātu saviem klientiem kvalitatīvu produktu par draudzīgu cenu. Apvienojot šos principus, Sailun riepas kvalitātes ziņā ir pārākas par daudziem Eiropas budžeta klases riepu ražotājiem.

IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Sailun pēta savu ražošanas procesu gan izejvielu izstrādes gaitā, gan riepu dizaina izstrādes gaitā. Sailun regulāri ievāc ražošanas datus, lai vēlāk salīdzinātu riepu kvalitāti ar citiem vadošajiem starptautiskajiem kvalitātes un dizaina standartiem. Sadarbojoties ar akadēmiskajām institūcijām, tiek izstrādātas un uzlabotas gumijas sastāva formulas, riepu struktūras un riepu testēšanas metodes.

Sailun straujā izaugsme ir balstīta uz trim pamatvērtībām – kvalitatīvs produkts, serviss uz kuru var paļauties un profesionāls atbalsts ikvienā jautājumā. Sailun būs ar jums jebkurā dzīves pagriezienā ! Neskatoties uz lielo ieguldījumu sava produkta ražošanas procesa pētniecībā un inovāciju izstrādē, Sailun joprojām nodrošina saviem klientiem budžeta klases Sailun riepas ar augstu kvalitāti. Uzņēmuma attīstības virziens nosaka, ka nemitīgi ieguldījumi ražošanas procesā nodrošina straujāku kvalitātes un efektīvas ražošanas attīstību.

SAILUN RIEPAS IKVIENAM AUTO

Sailun kompānija sava neilgā mūža laikā pacēlusi pārdoto riepu apjomu līdz 30 miljoniem vienību gadā. Tas ir pietiekami daudz riepu, lai visas Latvijā reģistrētās 690 000 vieglās mašīnas nodrošinātu ar jaunām riepām 11 reizes. Kompānija turpina sasniegt jaunus tirgus un tirgot riepas dažādās pasaules malās. Sailun riepu kvalitāte ir plaši zināma un tas palīdz uzņēmumam izplesties ar vien jaunos tirgos, kur patērētāji par šī ražotāja riepām nav vīlušies. Sailun ražotās riepas iespējams iegādāties jau vairāk nekā 50 valstīs un visticamāk skaits turpinās pieaugt. Kopš pirmsākumiem Sailun riepu kompānija ir apvienojusi tehniskās zināšanas ar novatoriskiem pētījumiem, kas tiek izmantoti katra jaunā produkta izstrādē. Tas ļauj Sailun ražotājiem būt soli priekšā kvalitātes ziņā saviem konkurentiem un dod klientiem pārliecību par produkta pārākumu budžeta klases riepu vidū. Tie, kas iecienījuši Sailun riepas, vienmēr var būt pārliecināti, ka ik pa laikam iegādājoties jaunas riepas savam auto, būs pieejami jau jaunāki un modernāki Sailun riepu modeļi. Pateicoties šai ideoloģijai, tiek ražoti patiešām augstas kvalitātes ilgtspējīgi produkti teju visiem transportlīdzekļu paveidiem.

PLAŠS TĪKLS PASAULĒ

Sailun darbojas piecās rūpnīcās no kurām četras atrodas Ķīnā un viena atrodas Vjetnamā. Lai izplatītu riepas ir izveidots plašs izplatītāju loks ar daudzām noliktavām visā pasaulē.
Sailun cieši sadarbojas ar katru izplatītāju, lai nodrošinātu, ka Sailun brends tiek tirgots katrai valstij vispiemērotākajā veidā, neatkāpjoties no sava moto – Domā globāli, Ģenerē lokāli.
Šim nolūkam Sailun ir izveidojuši vietējos tirdzniecības pārstāvjus un birojus Amerikas Savienotajās Valstīs (Maiami), Āfrikā (Alžīrijā un Nigērijā), Eiropā (Birmingemā) un Austrālijā (Brisbenā), kā arī pētniecības un attīstības centru Sailun Europe birojā.

Balstoties uz reāliem testiem, Sailun turpinās attīstīt vismodernāko un izdevīgāko platformu riepu ražošanai un izplatīšanai, vienlaikus izmantojot savas informācijas tehnoloģijas un pētniecības resursus, lai palīdzētu izveidot jaunus riepu modeļus. MMK Riepu centra speciālisti iesaka izvēlēties Sailun riepas, jo tas gan būs gudrs pirkums šodienā, gan kā garants nākotnei, ja turpināsit izvēlēties Sailun produktus, tie kļūs tikai kvalitatīvāki.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Sailun riepas straujiem soļiem iekaro pasaules riepu tirgu. Tik pat strauji to ražotā produkcija nostiprinās Latvijā. Jaunas Sailun riepas atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai vidējais autobaucējs būtu tiešām apmierināts. MMK speciālisti rekomendē gan vasaras, gan m+s, gan ziemas riepas Sailun.  Augstas kvalitātes budžeta klases riepas par konkurētspējīgu cenu. Augsti veikspējas un ekonomijas rādītāji. Riepu kvalitāte augstāka par samaksāto naudu! Sailun ir viens no top riepu ražotājiem pasaulē! Sailun riepas Latvijā jau izvēlējušies vairāk kā 75 000 auto braucēji! Riepas ar 100% garantiju. Droši varam teikt – ikviens var atrast piemērotu modeli savām vajadzībam kā arī jebkuriem Latvijas apstākļiem !

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Sailun riepām?

Ar SAILUN riepām Latvijā brauc vairāk nekā 75000 autobraucēju! Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus
izvēlēties
SAILUN riepas
un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Sailun riepu plusi:

 

  1. Kvalitāte daudz augstāka par samaksāto naudu,
  2. Ideāli piemērotas Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem,
  3. Ņemot vērā Sailun jaunāko tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no augstākas klases riepām,
  4. Testi uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības,
  5. Palielināta drošība pret akvaplanēšanu,
  6. Labi rādītāji visos Latvijas apstākļos,
  7. Pastiprināta borta uzbūve,
  8. Disku aizsargmalas,
  9. Klusas riepas.

 

Secinājumi:

Sailun riepas ir ļoti piemērotas Latvijas braukšanas apstākļiem. Vairāki ziemas modeļi, kā WST3 un WSL2 ir piemēroti ari vissezonas lietošanai. Riepas mūžs ir par 10000km garāks, kā lielākajai daļai tirgū atrodamajām Ķīnas budžeta riepām. Katram modelim tiek piemeklēts specializēts protektora zīmējums un gumijas sastāvs, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju!
Skaidrs ir viens – SAILUN savu vārdu Latvijā jau ir pierādījis, un nekas neliecina, ka šis brends Latvijas tirgu drīzumā pametīs. Tieši pretēji, brenda uzstādītie mērķi tehnoloģiju attīstībā un produktu izplatīšanā norāda uz to, ka SAILUN riepas nostiprināsies vietējajā tirgū, kā viens no līderiem starp budžeta un vidējās klases riepām!

Brauc droši, brauc ar SAILUN!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛