Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:30

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:30

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > PIRELLI RIEPAS > Pirelli vissezonas riepas

Pirelli vissezonas riepas

Pirelli

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas)  vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.
Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Nokian WR D4

Nokian WR D4 ir Centrāleiropas tipa jeb cietā sastāva ziemas riepa, kas izstrādāta, ņemot vērā Centrāleiropas ziemas laikapstākļu specifiku. Viena no galvenajām atšķirībām no iepriekšējās paaudzes modeļiem ir jaunums no Nokian- lamelēšanas tehnoloģija NokianBlock Optimized Siped. Somiem ir izdevies samazināt attālumus starp lamelēm, palielinot to skaitu, kas palīdz šīm riepām saglabāt veiktspēju uz apledojušim ceļiem augstākā līmenī kā jebkad iepriekš. Rezultātā, Nokian WR D4 ir pasaulē pirmā riepa, kas pēc Eiropas Savienības riepu marķējuma ir ieguvusi A klasi saķerei uz slapjām virsmām.

Nokian WR D4 galvenās iezīmes

+NokianBlock Optimized Siped tehnoloģija nodrošina drošību pat uz apledojušiem ceļiem!
+Nepārtrauktā centrālā riba protektora rakstā uzlabo manevrētspēju pat lielos ātrumos!
+Protektora bloki, tandēmā ar lamelēm, būtiski uzlabo saķeri uzņemot ātrumu ziemas apstākļos!

Nokian WR D4 centrālā protektora riba 

Nokian WR D4 centrālā protektora riba ir nepārtraukta, ar rievām, kas neaiziet dziļāk par riepas simetrisko centru. Tas nodrošina augstākus manevrētspējas rādītājus. Braucot lielākā ātrumā, auto būs daudz atsaucīgāks, izpildot vadītāja manevrus.

Nokian WR D4 uzlabotā saķere sniegā

Saķeri sniegā būtiski uzlabo protektora bloku izvietojums. Tajos izvietoti tūkstošiem lameļu, kuras stiepjas visā kontaktvirsmas garumā. Šo īpašību salikums ļauj Nokian WR D4 uzrādīt augstākos rādītājus savā klasē, ja runa ir par braukšanu sniegā.

Nokian WR D4 piemērotība Latvijas apstākļiem

Nokian WR D4 ir riepa, kas ir īpaši radīta Centrāleiropas klimatam, tā izcili darbojas uz slapjā pilsētas asfalta, turklāt Nokian ir veikuši būtiskus uzlabojumus, kuri ļauj šai riepai saglabāt augstus rādītājus arī skarbākos ziemas apstākļos.

Modeļa cena no 52

Nokian WR D4

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI!      BEZMAKSAS SAILUN MONTĀŽA AR PROMO KODU!

ATLAIDES
    LĪDZ
    50%