Uz sākumu > Riepu ražotāji > NORRSKEN RIEPAS

Norrsken riepas

Norrsken

Norrsken- Latvijas brends

Daudzi to nezin, bet riepu zīmolu Norrsken attīsta viens no pašmāju vadošajiem auto industrijas uzņēmumiem- Latakko. Plašākai publikai pirmā iespēja zīmolu iepazīt bija Vācijā notiekošajā izstādē Tire Cologne 2018, kurā tika prezentēts riepu modelis Ice Razor. Uzņēmums izlēmis koncentrēties uz vienu vienīgu ziemas riepu modeli, kas darīts ar mērķi izveidot atjaunotu ziemas riepu ar optimālām veiktspējas īpašībām visos braukšanas aspektos. Modeļa konstrukcijai izmanto vienīgi premium riepu karkasus, tas izstrādāts ar lielu rūpību, tāpēc tas ieguvis zināmu popularitāti Baltijā un arī kvalitātes sertifikātu TÜV NORD.

Ražotājs apgalvo, ka iedvesmu smēlies no ziemeļblāzmas- fenomena, kas novērojams arktiskos pasaules reģionos. Zīmola radītais atjaunotu riepu modelis paredzēts tieši arktiskiem, skarbiem braukšanas apstākļiem. Agresīvais protektora raksts un tajā blīvi iestrādātās radzes būs izcils sabiedrotais cīņā ar sniegu un ledu. Izvēloties Ice Razor, Jūs izvēlaties dabai draudzīgu produktu!

Vai braukšana ar atjaunotām riepām ir droša?

Pretēji daudzu autobraucēju uzskatiem, braukšana ar atjaunotām riepām tiešām ir droša. Vēl jo vairāk, Norrsken Ice Razor ir riepa, kuras kvalitāte ir atzīta ne tikai ar nozīmīgiem kvalitātes sertifikātiem, bet arī pierādījusies skarbos ziemas apstākļos. Turklāt, katrai riepai tiek piemērota 2 gadu garantija pret ražošanas brāķi un materiālu bojājumiem. Ražotājs pat apņemas segt visus izdevumus, kas saistīti ar korpusa bojājumiem un apstrādes skrāpējumiem. 

Uzņēmums galvo, ka Norrsken riepas ir radītas, smeļot iedvesmu aukstās polāro apgabalu naktīs un ziemeļblāzmas burvībā. 

Tāpēc, Norrsken Ice Razor ir modelis, kas radīts skarbiem ziemas apstākļiem, kas sastopami ne tikai Skandināvijā, bet, neņemot vērā pēdējo gadu maigās ziemas, arī tepat pie mums- Latvijā. Tas būs izcils sabiedrotais cīņā ar apledojušiem un netīrītiem lauku ceļiem, turklāt, tāpēc, ka tas ir atjaunots riepu modelis, jūs to savā īpašumā iegūsiet par pavisam draudzīgu cenu. 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Norrsken riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Norrsken riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajos riepu testu un atsauksmju portālos, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Norrsken riepu priekšrocības:

  1. Ice Razor konstrukcija izgatavota no premium riepu karkasiem.
  2. Riepas ar izcilu veiktspēju sniegā un uz ledus.
  3. Dabai draudzīgas riepas.
  4. Agresīvs virzienveida protektora dizains.
  5. Pašmāju ražotājs!
  6. Laba izvēle tiem, kas ziemā bieši dodas ārpus pilsētas robežām.
  7. TÜV NORD sertifikāts.

Secinājumi

Pašmāju riepu ražotājs Norrsken, fokusējoties uz vienu vienīgu ziemas riepu modeli, ir radījis dabai draudzīgu ziemas riepu ar izcilām veiktspējas īpašībām sniegā un uz ledus. Pateicoties agresīvajam protektora dizainam un radzēm, kas dziļi iestrādātas zāģveida protektora blokos, šis modelis būs izcils sabiedrotais cīņā ar sniegotiem un apledojušiem lauku vai meža ceļiem. 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists