Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > MAXXIS RIEPAS > MAXXIS ziemas riepas

MAXXIS ziemas riepas

MAXXIS

MAXXIS ZIEMAS RIEPAS – DRAUDZĪGAS DABAI UN AUTOBRAUCĒJIEM

Maxxis ziemas riepas zināmas patērētājiem jau vairāk nekā 50 gadus. Maxxis ražo riepas gandrīz visam, kam tādas var būt – sākot ar zāles pļāvējiem, velosipēdiem un motocikliem un beidzot ar vieglajiem auto, kravas auto un industriālo transportu. Plašais produktu klāsts ļāvis Maxxis uzkrāt vērtīgu pieredzi riepu ražošanā dažādiem produktiem dažādos apstākļos. Šīs zināšanas var tālāk izmantot augstas kvalitātes ziemas riepu ražošanā. Maxxis piedāvā savu produkciju vairāk nekā 170 valstīs. Uzņēmuma mērķis un misija ir būt par mūsdienīgu ražotāju, kas seko līdzi ne tikai savas produkcijas tehnoloģiju attīstībai un rada to, bet arī uztur modernu komunikāciju ar saviem patērētājiem, no kuriem liela daļa ir tieši jauni cilvēki.

Šāda moderna pieeja nodrošina arī to, ka Maxxis ziemas riepas tiecas pēc tādas kvalitātes, kas apmierina klientu un arī apkārtējo vidi…

Mūsdienās lieli nolietotu riepu kalni ir nopietna problēma, tāpēc Maxxis rūpīgā pieeja palīdz novērst piesārņotības riskus gan pielāgojot dabai draudzīgas ražošanas metodes, gan pie ilgāka riepu mūža samazina nolietoto riepu skaitu, tā samazinot potenciālo atkritumu daudzumu. Maxxis riepu mūžs tiek pagarināts, tās palīdz arī ekonomēt degvielas patēriņu. Šāda zaļa pieeja uzrunā ļoti daudzus klientus, kuri vēlas izvēlēties premium klases riepas, tomēr arī atbalstīt vides aizsardzību. Pērkot Maxxis riepas, Jūs piedalīsities šīs zaļās iniciatīvas īstenošanā. MMK servisa piedāvātās Maxxis ziemas riepas ir paredzētas apvidus auto.

Bez kvalitatīvām riepām, apvidus auto zaudē savas priekšrocības pār parastu auto. Riepu trīsdimensionālās lameles Y formā pat paaugstinātas slodzes režīmā nodrošina protektoru bloku stingrību gan braucot, gan bremzējot. Tas nodrošinās Jums nemainīgu kvalitāti un uzticamu riepu lietošanu gan pie tukša auto vasaras laikā, gan vedot kravu ziemas laikā. Riepu protektors ir īpaši izstrādāts – centrālā protektoru bloku rinda ir plaša, tādēļ manevrēšana ir stabila. Lai arī kādi būtu apstākļi uz ceļa, šīs riepas stabilizācijas sistēma dos iespēju vadītājam kontrolēt automašīnu. Tas, nenoliedzami, ir būtiski pie mūsdienu nestabilajām ziemām, kad vienā dienā mēdzam redzēt melnus un slapjus ceļus, kuri stundas laikā var kļūt par piesnigušiem un slapjiem, taču jau pēc īsa laika kļūstot par sasaldētu, cietu un slidenu masu. Riepas, kuras ir gatavas mainīgiem laikapstākļiem, noteikti būs gatavas jebkuriem vietējiem laikapstākļiem.
MMK Riepu Serviss iesaka Maxxis ziemas riepas kā gudru izvēli mainīgos un neprognozējamos ziemas apstākļos. Riepas gumija ir izstrādāta tā, lai izturētu pašus skarbākos ziemas apstākļus – apledojušu ceļu vai dziļi sasnigušu ceļu. Ūdens un sniegs tiks ātri novadīts pa lielo skaitu garenisko un šķērsvirziena kanāliem, tādā veidā neļaujot riepu masā uzkrāties sniega vai ūdens masai, kas traucētu riepām pilnvērtīgi veikt savas funkcijas. Maxxis ziemas riepas parūpēsies par komfortablu un drošu braucienu, neatņemot vadītājām kontroles iespēju arī apgrūtinātos braukšanas apstākļos. Neļaujiet nekvalitatīvām un nepārbaudītām riepām sevi pievilkt visnegaidītākajos un neprognozējamākajos ziemas pārvietošanās apstākļos. Iegādājoties Maxxis ziemas riepas, jums nebūs jāuztraucas par to veiktspēju, lai vai kādi laikapstākļi ārā valdītu.

Maxxis ziemas riepu pirkums būs gudrs ieguldījums, jo ne tikai padarīs jaunu ziemas riepu iegādi par neaktuālu jautājumu uz vairākām sezonām, bet arī neliks vilties to lietotājam ekspluatācijā. Šīs riepas ir mūsdienīgs risinājums gan braucējam, kas ciena klasiskas vērtības, gan tādam, kuram svarīgi izmantot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. MMK Riepu Servisa speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotākās Maxxis ziemas riepas, izvērtējot jūsu vēlmes un jūsu apvidus auto prasības.

Maxxis Presa SUV SS-01

Maxxis SS-01 Presa SUV 

Maxxis SS-01 Presa SUV riepa ir ziemas modelis, kas paredzēts apvidus auto. Riepu izstrādes procesā uzņēmuma speciālisti centās ņemt vērā iespējamos ekspluatācijas apstākļus un izveidoja riepu ar labākajām veiktspējas īpašībām. Šim modelim ir jauns trīsdimensiju lameles dizains Y formā. Tas izvēlēts, lai pat pie paaugstinātām slodzēm nodrošinātu protektora bloka stingrību gan bremzēšanas, gan kustības laikā. 

Galvenās SUV Maxxis SS-01 iezīmes

– speciāli izstrādātais protektora raksts ļauj sasniegt maksimālu veiktspēju;
– unikāls gumijas maisījums saglabā gumijas elastību pie zemākajām temperatūrām un kopā ar lielo skaitu lameļu samazina radīto troksni;
– protektora bloku izvietojums uzlabo riepas pašattīrīšanos un veiktspēju.

 

Izcila caurgājamība pat dziļākajos sniegos!

Riepu ražošanas procesā tika izmantots īpašs gumijas maisījums, kas tika izstrādāts skarbākajiem ziemas apstākļiem. Maxxis SS-01 Presa SUV riepa nodrošina izcilu vadāmību uz jebkura ceļa seguma (apledojuša vai sniegota). Liels skaits garenisko un šķērsvirziena kanālu nodrošina ātru ūdens un sniega novadi no saskares zonas ar ceļa segumu.
Lai palielinātu caurgājamību ir izveidotas masīvas sānu gropes un lieli protektora bloki!

Plaša centrālā bloku rinda uz protektora ir ļāvusi sasniegt izcilu stabilitāti manevrējot. Ja jūs izvēlēsieties šo Maxxis riepu, jūs varat pilnībā kontrolēt situāciju uz ceļa neatkarīgi no laika apstākļiem!

Modeļa cena no 83

Maxxis Presa SUV SS-01

Tehnoloģiju attīstība ir neatņemama sastāvdaļā izcilu riepu ražošanā. Tāpēc Maxxis nepārtraukti turpina paplašināt savus pētniecības centrus, lai tajos varētu nodarbināt vairāku simtus ķīmiķu un inženieru. Pašlaik Maxxis uztur piecas pētniecības iestādes visā pasaulē, Taivānā, Ķīnā, ASV un Nīderlandē. Jaunākais uzstādītais mērķis – palīdzēt saglabāt vidi. Tā rezultātā ir radītas jaunas tehnoloģijas “Maxxis Green” riepu ražošanai. Šī jaunā tehnoloģija, kas izstrādāta uzņēmuma pētniecības un attīstības centros, pārveidoja gan protektora dizainu, gan izmantotos materiālus. Rezultātā visi esošie modeļi ir padarīti “zaļāki” , videi draudzīgāki. Maxxis riepas piedāvā zemāku degvielas patēriņu un uzlabotu riepu izturību, pagarinot riepu mūžu! No plašā Maxxis riepu klāsta Latvijā un MMK Riepu centros lielāko popularitāti ir guvuši Maxxis SS-01 un Maxxis SP-02 Presa SUV. Maxxis ziemas riepu modeļi ir nedaudz populārāki, kā vasaras modeļi. Iemsls tam ir lieliskie ziemas protektori! Pat visbargākajos ziemas laikapstākļos jūsu auto jūs nogādās mājās!

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu