Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

MAXXIS ziemas riepas

MAXXIS

Maxxis ziemas riepas

Maxxis riepas zināmas patērētājiem jau vairāk, nekā 50 gadus. Maxxis ražo riepas gandrīz visam, kam tādas var būt – sākot ar zāles pļāvējiem, velosipēdiem un motocikliem un beidzot ar vieglajiem auto, kravas auto un industriālo transportu. Maxxis piedāvā savu produkciju vairāk kā 170 valstīs. Uzņēmuma mērķis un misija ir būt mūsdienīgam ražotājam, kas seko līdzi ne tikai savas produkcijas tehnoloģiju attīstībai un rada to, bet arī uztur modernu komunikāciju ar saviem patērētājiem, no kuriem liela daļa ir tieši jauni cilvēki. Šāda moderna pieeja nodrošina arī to, ka Maxxis riepas tiecas pēc tādas kvalitātes, kas apmierina klientu un arī apkārtējo vidi. Maxxis riepu mūžs tiek pagarināts, tās palīdz arī ekonomēt degvielas patēriņu. Šāda zaļa pieeja uzrunā ļoti daudzus klientus, kuri vēlas izvēlēties premium klases riepas, tomēr arī atbalstīt vides aizsardzību. MMK servisa piedāvātās Maxxis ziemas riepas ir paredzētas apvidus auto. Riepu trīsdimensionālās lameles Y formā pat paaugstinātas slodzes režīmā nodrošina protektoru bloku stingrību gan braucot, gan bremzējot. Riepu protektors ir īpaši izstrādāts – centrālā protektoru bloku rinda ir plaša, tādēļ manevrēšana ir stabila. Lai aŗi kādi būtu apstākļi uz ceļa, šīs riepas stabilizācijas sistēma dos iespēju vadītājam kontrolēt automašīnu.

Riepas gumija ir izstrādāta tā, lai izturētu pašus skarbākos ziemas apstākļus – apledojušu ceļu vai dziļi sasnigušu ceļu. Ūdens un sniegs tiks ātri novadīts pa lielo skaitu garenisko un šķērsvirziena kanāliem. Maxxis ziemas riepas parūpēsies par komfortablu un drošu braucienu, neatņemot vadītājām kontroles iespēju arī apgrūtinātos braukšanas apstākļos. Šīs riepas ir mūsdienīgs risinājums gan braucējam, kas ciena klasiskas vērtības, gan tādam, kuram svarīgi izmantot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus.

Maxxis SS-01

Maxxis SS-01 Presa SUV 

Maxxis SS-01 Presa SUV riepa ir ziemas modelis, kas paredzēts apvidus auto. Riepu izstrādes procesā uzņēmuma speciālisti centās ņemt vērā iespējamos ekspluatācijas apstākļus un izveidoja riepu ar labākajām veiktspējas īpašībām. Šim modelim ir jauns trīsdimensiju lameles dizains Y formā. Tas izvēlēts, lai pat pie paaugstinātām slodzēm nodrošinātu protektora bloka stingrību gan bremzēšanas, gan kustības laikā. 

Galvenās SUV Maxxis SS-01 iezīmes

– speciāli izstrādātais protektora raksts ļauj sasniegt maksimālu veiktspēju;
– unikāls gumijas maisījums saglabā gumijas elastību pie zemākajām temperatūrām un kopā ar lielo skaitu lameļu samazina radīto troksni;
– protektora bloku izvietojums uzlabo riepas pašattīrīšanos un veiktspēju.

 

Izcila caurgājamība pat dziļākajos sniegos!

Riepu ražošanas procesā tika izmantots īpašs gumijas maisījums, kas tika izstrādāts skarbākajiem ziemas apstākļiem. Maxxis SS-01 Presa SUV riepa nodrošina izcilu vadāmību uz jebkura ceļa seguma (apledojuša vai sniegota). Liels skaits garenisko un šķērsvirziena kanālu nodrošina ātru ūdens un sniega novadi no saskares zonas ar ceļa segumu.
Lai palielinātu caurgājamību ir izveidotas masīvas sānu gropes un lieli protektora bloki!

Plaša centrālā bloku rinda uz protektora ir ļāvusi sasniegt izcilu stabilitāti manevrējot. Ja jūs izvēlēsieties šo Maxxis riepu, jūs varat pilnībā kontrolēt situāciju uz ceļa neatkarīgi no laika apstākļiem!

Modeļa cena no 72

Maxxis SS-01

Tehnoloģiju attīstība ir neatņemama sastāvdaļā izcilu riepu ražošanā. Tāpēc Maxxis nepārtraukti turpina paplašināt savus pētniecības centrus, lai tajos varētu nodarbināt vairāku simtus ķīmiķu un inženieru. Pašlaik Maxxis uztur piecas pētniecības iestādes visā pasaulē, Taivānā, Ķīnā, ASV un Nīderlandē. Jaunākais uzstādītais mērķis – palīdzēt saglabāt vidi. Tā rezultātā ir radītas jaunas tehnoloģijas “Maxxis Green” riepu ražošanai. Šī jaunā tehnoloģija, kas izstrādāta uzņēmuma pētniecības un attīstības centros, pārveidoja gan protektora dizainu, gan izmantotos materiālus. Rezultātā visi esošie modeļi ir padarīti “zaļāki” , videi draudzīgāki. Maxxis riepas piedāvā zemāku degvielas patēriņu un uzlabotu riepu izturību, pagarinot riepu mūžu! No plašā Maxxis riepu klāsta Latvijā un MMK Riepu centros lielāko popularitāti ir guvuši Maxxis SS-01 un Maxxis SP-02 Presa SUV. Maxxis ziemas riepu modeļi ir nedaudz populārāki, kā vasaras modeļi. Iemsls tam ir lieliskie ziemas protektori! Pat visbargākajos ziemas laikapstākļos jūsu auto jūs nogādās mājās!

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu