Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > MAXXIS RIEPAS > MAXXIS vissezonas riepas

MAXXIS vissezonas riepas

MAXXIS

Maxxis vissezonas riepas

Maxxis ir ražotājs no Taivānas, tā produkti zināmi jau no 1960.gadiem, kad uzņēmums sāka darbību, ražojot velosipēdu riepas. Laika gaitā ražošana paplašinājusies ne tikai līdz vieglo un kravas auto riepām, bet arī industriālo transportlīdzekļu riepu ražošanai un pat zāles pļāvēju riepu izgtavošanai. Maxxis ir 9.lielākais riepu pārdevējs pasaulē, Maxxis riepas iekarojušas ASV, Lielbritānijas, Īrijas, Vācijas, Krievijas, Indijas, Grieķijas, Nīderlandes,Zviedrijas un daudzus citus tirgus. Arī Latvijā Maxxis riepas ir iecienīta izvēle auto vadītāju vidū. Maxxis riepas izceļas ar to, ka tās ražotas pēc mūsdienīgu risinājumu parauga, paturot prātā ne tikai patērētāja labākās intereses, bet arī rūpējoties par vidi. Maxxis riepas kļūst arvien zaļākas, jo to sastāvs pagarina riepas protektoru mūžu, kā arī samazina auto degvielas patēriņu. Maxxis vissezonas riepas ir īpašas dēļ to divslāņu gumijas sastāva, drenāžas kanālu sistēmas un samazinātās rites pretestības. Arī riepu protektora zīmējums ir īpašs – tas ir asimetrisks, tādēļ nodrošina veiktspēju arī sliktos laika apstākļos. Protektora bloki izvietoti uz visas riepu virsmas, tādēļ saķere ar jebkuru virsmu ir lieliska. Īpašs bonuss – lameļu izvietojums padara braukšanu klusāku, tas ir papildus komforts gan vadītājam, gan pasažieriem. Divslāņu gumijas sastāvs nodrošina to, ka auto vadāmības precizitāte nemainās dažādās temperatūrās. Blīvais apakšslānis rūpējas par vienmērīgu spiediena sadali riepas iekšpusē. 

Maxxis vissezonas riepas rūpējas par auto drošību, ilgtspējību un saķeri ar braukšanas virsmu. Šīs vissezonas riepas pielāgojas dažādām temperatūrām un braukšanas apstākļiem. Tas ir ergonomisks risinājums braucējiem, kuru ceļi ved pa dažādiem klimatiem, reģioniem un ceļu segumiem. Maxxis vissezonas riepas ir gatavas jebkuram izaicinājumam, tās nodrošinās stabilu un ērtu braucienu arī sliktos laika apstākļos.

Maxxis Arctic Trekker SP02

Maxxis SP02 Arctic Trekker ziemas riepu modelis ir populārs to automašīnu īpašnieku vidū, kuri dod priekšroku pārliecinātai braukšanai un paaugstinātai drošībai. Izstrādājot šo modeli, tika izmantots liels skaits uzlabotu tehnoloģiju. Tas ļāva sasniegt izcilu sniegumu, braucot pa jebkuru ceļa segumu.

Maxxis SP02 Arctic Trekker riepu galvenās īpašības:

– divslāņu gumijas sastāvs palielina riepas elastību un vienlaikus nostiprina protektora iekšējo daļu;
– jaunā drenāžās kanālu sistēma uzlabo saķeri ar jebkuru ceļa segumu un samazina troksni braucot;
– samazinātā rites pretestība samazina degvielas patēriņu un palielina stabilitāti braukšanas laikā.

 

Virziena protektora zīmējums

Šajam modelim, tika izvēlēts asimetrisks virzienveida protektora dizains, kas ir ļāvis sasniegt optimālu braukšanas veiktspēju visos laika apstākļos. Dažādas formas un izmēra protektora bloki izvietoti uz visas Maxxis SP02 Arctic Trekker riepas virsmas, tādejādi palielinot kontakta vietu ar ceļa segumu, palielinot stabilitāti un vadāmību. Drenāžas kanāli ātri novada ūdeni, sniegu un netīrumus no protektora virsmas, nodrošinot lielisku saķeri ar jebkuru ceļa virsmu. Jaunais lameļu izvietojums ir samazinājis braukšanas troksni, padarot braukšanu ērtāku!

Divslāņu gumijas sastāvs

Veidojot protektoru, tika izmantots divslāņu gumijas sastāvs, kas ļāva sasniegt lieliskas veiktspējas īpašības pēkšņās temperatūras svārstībās. Augšējā slānī ir augsts dabiskā kaučuka saturs, kura dēļ elastība tiek uzturēta visās temperatūrās. Apakšējam slānim ir blīvāka struktūra, kas nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu riepas iekšpusē, kas paildzina riepas kalpošanas laiku. Jaunais gumijas maisījums palīdz samazināt rites pretestību, samazinot degvielas patēriņu braukšanas laikā . Riepa demonstrē izcilu vadāmību un paaugstinātu drošību uz ceļa visos laika apstākļos!

Modeļa cena no 36

Maxxis Arctic Trekker SP02

Tehnoloģiju attīstība ir neatņemama sastāvdaļā izcilu riepu ražošanā. Tāpēc Maxxis nepārtraukti turpina paplašināt savus pētniecības centrus, lai tajos varētu nodarbināt vairāku simtus ķīmiķu un inženieru. Pašlaik Maxxis uztur piecas pētniecības iestādes visā pasaulē, Taivānā, Ķīnā, ASV un Nīderlandē. Jaunākais uzstādītais mērķis – palīdzēt saglabāt vidi. Tā rezultātā ir radītas jaunas tehnoloģijas “Maxxis Green” riepu ražošanai. Šī jaunā tehnoloģija, kas izstrādāta uzņēmuma pētniecības un attīstības centros, pārveidoja gan protektora dizainu, gan izmantotos materiālus. Rezultātā visi esošie modeļi ir padarīti “zaļāki” , videi draudzīgāki. Maxxis riepas piedāvā zemāku degvielas patēriņu un uzlabotu riepu izturību, pagarinot riepu mūžu! No plašā Maxxis riepu klāsta Latvijā un MMK Riepu centros lielāko popularitāti ir guvuši Maxxis SS-01 un Maxxis SP-02 Presa SUV. Maxxis ziemas riepu modeļi ir nedaudz populārāki, kā vasaras modeļi. Iemsls tam ir lieliskie ziemas protektori! Pat visbargākajos ziemas laikapstākļos jūsu auto jūs nogādās mājās!

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu