Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > MAXXIS RIEPAS > MAXXIS vasaras riepas > Maxxis Bighorn MT-764

MAXXIS riepas

Maxxis Bighorn MT-764

Pasažieru riepa Maxxis MT-764 Bighorn ir vēl viens pazīstamā Taivānas ražotāja veiksmīgais solis ideālas dubļu riepas radīšanas virzienā. Viena no šī modeļa atšķirīgajām iezīmēm ir plaša izmēru diapazona klātbūtne – divi desmiti izmēru no 15 līdz 18 collām. Tas ļauj aprīkot šo ļoti specializēto riepu, vairumam vieglo automašīnu.

Galvenās Maxxis MT-764 Bighorn iezīmes

+ agresīva divvirzienu protektora konstrukcija, kurā ir daudz masīvu bloku, nodrošina lielisku vilkmi dubļos un uz akmeņainām virsmām, pārvietojoties gan uz priekšu, gan atpakaļ;
+ Īpaša protektora izturība pret dūrieniem un griezumiem, pateicoties speciāli izvēlētam gumijas maisījuma sastāvam;
+ sānu sienas, kas pastiprinātas ar īpašiem G formas blokiem kombinācijā ar daudzslāņu struktūru, lieliski pretojas jebkurai agresīvai darbībai, ieskaitot dūrienus un griezumus;
+ Trīs slāņu karkass, kas pastiprināts ar diviem tērauda kordu slāņiem un papildu neilona slāni nodrošina riepu ar augstu konstrukcijas izturību un elastību;
+ Stilīgs izskats, pateicoties lielajiem baltajiem burtiem uz riepas sānu malas.

Tā kā šīs riepas pamatfunkcija if pārvietošanās pa nestabilām augsnēm, šī modeļa protektors ir aprīkots ar daudziem masīviem un augstiem blokiem. Visi protektora bloki ir sagrupēti četrās gareniskajās ribās, no kurām divas atrodas centrālajā daļā. Tas nodrošina lielisku saķeri ar dažāda veida virsmām, arī akmeņainās augsnēs.

Vēl viena protektora bloku struktūras iezīme ir to divstāvu dizains. Pateicoties tam, palielinās saķere ar virsmu, vienlaikus samazinot spiedienu uz zemi. Turklāt protektora spēja pašattīrīties ir ievērojami uzlabojusies, kas ļauj pārliecinošāk pārvarēt dubļu zonas. 

Riepas sānu sienām ir tāda struktūra, kas nodrošina efektīvu aizsardzību pret agresīvu triecienu. Uz to virsmas ir speciāli G formas bloki, kas lieliski aizsargā pret caurduršanu un griezumiem ar asiem akmeņiem. 

Plecu zonu dizains ir oriģināls. Tāpat kā protektora centrālā daļa, arī tā plecu zonas sastāv no atsevišķiem masīva izmēra un atšķirīga augstuma blokiem. Šiem blokiem ir daudzpakāpju struktūra. Pateicoties tam ir ievērojami samazināta akmeņu iesprūšanas iespēja šajā protektora daļā, kā arī samazināts trokšņa līmenis, braucot pa asfaltētiem ceļiem. 

Riepas karkasam ir augsta izturība un elastība, ko nodrošina daudzslāņu struktūra, kas izgatavota no moderniem materiāliem. Zem protektora ir papildu neilona slānis, kas tiek uzklāts, izmantojot bezšuvju tehnoloģiju. Rezultāts ir dizains, kas izceļas ne tikai ar lielisku izturību un elastību, bet arī ar augstu izturību pret dūrieniem un griezumiem.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 0

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Tehnoloģiju attīstība ir neatņemama sastāvdaļā izcilu riepu ražošanā. Tāpēc Maxxis nepārtraukti turpina paplašināt savus pētniecības centrus, lai tajos varētu nodarbināt vairāku simtus ķīmiķu un inženieru. Pašlaik Maxxis uztur piecas pētniecības iestādes visā pasaulē, Taivānā, Ķīnā, ASV un Nīderlandē. Jaunākais uzstādītais mērķis – palīdzēt saglabāt vidi. Tā rezultātā ir radītas jaunas tehnoloģijas “Maxxis Green” riepu ražošanai. Šī jaunā tehnoloģija, kas izstrādāta uzņēmuma pētniecības un attīstības centros, pārveidoja gan protektora dizainu, gan izmantotos materiālus. Rezultātā visi esošie modeļi ir padarīti “zaļāki” , videi draudzīgāki. Maxxis riepas piedāvā zemāku degvielas patēriņu un uzlabotu riepu izturību, pagarinot riepu mūžu! No plašā Maxxis riepu klāsta Latvijā un MMK Riepu centros lielāko popularitāti ir guvuši Maxxis SS-01 un Maxxis SP-02 Presa SUV. Maxxis ziemas riepu modeļi ir nedaudz populārāki, kā vasaras modeļi. Iemsls tam ir lieliskie ziemas protektori! Pat visbargākajos ziemas laikapstākļos jūsu auto jūs nogādās mājās!

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par MAXXIS riepām?

Maxxis ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem pasaulē. Inovācijas ražošanā un tehnoloģijās, nodrošina ļoti labus rezultātus – augstas kvalitātes riepas par ļoti konkurētspējīgām cenām. Uzņēmumam ir vairāk ka 50 gadu pieredze, kuras laikā ir iegūtas pārstāvniecības Āzijā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, un Eiropā. Uzņēmuma produkti tiek pārdoti 170 valstīs!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties MAXXIS riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie MAXXIS riepu plusi:

  1. Klusas riepas ar zemu rites pretestību!
  2. Pateicoties uzlabotam gumijas sastāvam, tiek panākts īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Dinamiska un droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma!
  6. Precīza reakcija uz stūres kustībām un stabilitāte līkumos!
  7. Augsti rādītāji riepu testos !
  8. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  9. Tiek piedāvāti jau vairāk kā 30 modeļi visiem laikapstākļiem!

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Maxxis ražotāja vasaras modeļi ir Maxxis HP5  un Maxxis Mecotra 3. Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Abas šo modeļu riepas ir ļoti ekonomiskas. Mecotra 3 ir ļoti līdzīga Michelin Energy Saver, ekonomisks un salīdzinoši lētāks riepu modelis. Tikmēr Maxxis HP5 izceļas ar izcilu veiktspēju braucot pa mitru segumu. Bremzēšana uz mitra seguma novērtējums ”A” (teicami).

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Maxxis SP 02 un Maxxis SS-01 – kvalitatīvas, vidējās klases, Skandināvijas tipa frikciju jeb mīkstā sastāva ziemas riepas. SP02 Modelis raksturā ļoti līdzīgs testu līderiem, klasi augstākajiem, populārajiem ziemas riepu modeļiem Continental Viking Contact 5 un Nokian Hakkapeliitta R.  Savukārt SS01 modelis līdzinās Bridgestone DM-V1 un DM-W2 u. c.

MMK Serviss rekomendē kā labu alternatīvu mīkstā tipa Hankook, Marshal, Cordiant, pat Yokohama, Falken, Toyo un Nokian. Cena zemāka kā minēto riepu ražotāju modeļi.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu