Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > MAXXIS RIEPAS > MAXXIS vasaras riepas

MAXXIS vasaras riepas

MAXXIS

Latvijā šoferiem par riepu nomaiņu nav jādomā pārāk bieži, ja tiek izvēlētas kvalitatīvas riepas – kā Maxxis vasaras riepas. Tomēr daudzi autovadītāji Latvijā uzsvaru liek tieši uz ziemas riepu iegādi un par vasaras riepu kvalitāti bieži piemirst vai ir gatavi lietot sliktākas kvalitātes riepas, domājot, ka tas neietekmē viņu komfortu un drošību uz ceļa.

Vasaras riepu kontekstā nedrīkst aizmirst visas tās pašas lietas, par ko cilvēki uztraucas ziemas riepu kontekstā – riepu protektoru dziļumu, to uzbūvi un struktūras kvalitāti. Arī problēmas, ar kurām sastopas šoferi riepu kvalitātes dēļ, vasarā būtiski neatšķiras no ziemas. Braucot ar sliktām riepām tās var pievilt gan uz slikta seguma ceļiem, gan dažādās situācijās uz ceļa.

Maxxis vasaras riepas būs lieliska izvēle visiem šoferiem, kuriem ir jādomā par jaunu riepu iegādi. Tiem, kas vēlas izvēlēties modernas riepas un domā par vides aizsardzību, Maxxis vasaras riepas varētu būt vispiemērotākās.

Labas kvalitātes riepu lietošana vasarā lielā mērā noteiks, cik komfortabls un drošs būs jūsu brauciens. Latvijas laika apstākļi var būt tikpat mainīgi, cik ceļu kvalitāte. Vienu brīdi var spīdēt saule un ceļš var būt slidens karstās asfalta virskārtas dēļ, nākamajā brīdī tas jau var būt ar lielām peļķēm un jums var draudēt akvaplanēšana.

MMK servisa vasaras riepu klāsta zaļākās riepas noteikti ir Maxxis riepas. Neticami, ka mūsdienās tik plaši zināmā un veiksmīgā kompānija radās pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados kā neliela velosipēdu riepu ražotne. Taivānas nelielais ražotājs lēnām un pamatīgi auga savā produktu klāstā, iekarojot tirgus arī motociklu, vieglo automašīnu, autobusu, kravas auto, industriālo transportu un daudzu citu riepu ražošanā. tagad Maxxis ir 9.lielākais riepu tirgotājs pasaulē. Tas, kas Maxxis mūsdienās atšķir no citiem ražotājiem, ir uzņēmuma ticībā vides aizsardzībā un uzlabošanā. Uzņēmums tiecas ražot riepas, kuras palīdz samazināt degvielas patēriņu, paildzina riepas dzīves ciklu. Maxxis vasaras riepas ir moderns risinājums auto vadītājam, kurš novērtē kvalitatīvu braucienu visos braukšanas ātrumos. Riepu sastāvā iekļauts silīcijs, tas uzlabo saķeri ar ceļu arī sliktos laika apstākļos. Tas nodrošina stabilu braukšanu arī lielos ātrumos un pa mitriem ceļiem. Riepu gumijas sastāvā iekļautu arī jaunās paaudzes polimēri. Tie palīdz saglabāt protektoru elastību un formu arī pēc desmitiem tūkstošiem auto nobraukumā.

Maxxis vasaras riepu dizains un protektora zīmējums veidots tā, lai riepas nodrošinātu maksimālu komfortu, efektīvu bremzēšanas funkciju un atbilstošu vadāmību dažādos Latvijas laika apstākļos. Domājot par to, kādas riepas ir jūsu automobilim, nedrīkst aizmirst, ka riepu kvalitāte lielā mērā nosaka to, cik efektīvs būs jūsu bremzēšanas manevrs. Riepas ar sliktu protektoru zīmējumu vai nodilušu protektoru dziļumu pagarinās jūsu bremzēšanas ceļu ievērojami un dažādās bīstamās situācijās uz ceļa, tas var būt noteicoši.

Jāatceras, ka Latvijā ar vasaras riepām ir atļauts braukt laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Būtiski, ka protektoru dziļumam ir jābūt vismaz 1.6mm. Tā to nosaka likums.

Maxxis vasaras riepas ir arī energoefektīvas – tās kalpos īpaši ilgi un palīdzēs samazināt degvielas patēriņu. Garenisko rievu platums, savukārt, nodrošina aizsardzību pret akvaplanēšanas riskiem pat lielos ātrumos. Taivānas lielražotājs ir starptautiski atzīts zīmols, un Maxxis riepu kvalitāte īpaši uzrunā tos, kuri vēlas dzīvot mūsdienīgi. Ilgtspējīgs risinājums un degvielas patēriņa samazināšana, kā arī jaunākie tehniskie risinājumi – to visu piedāvā Maxxis vasaras riepas. Riepu uzbūve veidota tā, lai autovadītājs būtu pasargāts no siltās sezonas lielākajiem riskiem – akvaplanēšanas un auto vadāmības iespējām lielos ātrumos, lietus apstākļos un arī sausajos periodos. Mūsdienīgas riepas, kas rūpējas par auto drošību visos vasaras laika apstākļos – tās ir Maxxis riepas!

Maxxis Premitra HP5

Viens no slavenā Taivānas ražotāja jaunumiem! Vasaras riepa Maxxis Premitra HP5 pieder UHP (Ultra High Performance) kategorijai un ir paredzēta izturēt lielu slodzi pie lieliem ātrumiem. Šis riepu modelis derēs gan ikdienas braukšanai, gan jaudīgākām mašīnām trasei! Modelis ir pazīstams ar izcilu stabilitāti un uzticamu saķeri pat pie lielākajiem ātrumiem visos vasarai raksturīgajos laikapstākļos.

Maxxis Premitra HP5 galvenās īpašības:

+ Silīcija īpatsvars gumijas maisījumā uzlabo saķeri sliktos laika apstākļos;
+ Uzlabots centrālās daļas dizains nodrošina īpašu saķeri un stabilitāti lielā ātrumā;
+ Pagarinātie plecu bloki uzlabo stabilitāti manevrēšanas laikā.

Uzlabota riepas konstrukcija

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli, manevrējot riepa uzrāda labāku virziena stabilitāti un vispārējo vadāmību. Lielā mērā tas ir saistīts ar riepas centrālās daļas uzbūvi. Centrā izvietoto garenisko ribu izmērs ir ievērojami palielinājies, tāpēc to izturība pret deformāciju ir kļuvusi vēl lielāka.

Jaunais Silīcija savienojums

Viens no galvenajiem riepas uzlabojumiem ir jaunā gumijas formula. Vairāk nekā pusi no gumijas sastāva veido silīcija dioksīds, kas ievērojami uzlabo saķeri ar slapju ceļu, nodrošinot izcilu automašīnas kontroli. Turklāt gumijas sastāvā ir iekļauta jaunā polimēru paaudze, kuras dēļ protektors saglabā savu formu un elastību pat pēc  desmitiem tūkstošūiem pieveiktu kilometru!

Plecu bloki, kas stiepjas līdz sāniem

Vēl viena protektora iezīme ir plecu bloku dizains. Tie tika pagarināti, lai ievērojama daļa no tiem nonāktu riepas sānu malās. Šis risinājums ievērojami palielina kontakta vietu manevrēšanas un pagrieziena laikā, tādējādi nodrošinot labāku saķeri šādos braukšanas apstākļos.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 45

Maxxis Premitra HP5

Tehnoloģiju attīstība ir neatņemama sastāvdaļā izcilu riepu ražošanā. Tāpēc Maxxis nepārtraukti turpina paplašināt savus pētniecības centrus, lai tajos varētu nodarbināt vairāku simtus ķīmiķu un inženieru. Pašlaik Maxxis uztur piecas pētniecības iestādes visā pasaulē, Taivānā, Ķīnā, ASV un Nīderlandē. Jaunākais uzstādītais mērķis – palīdzēt saglabāt vidi. Tā rezultātā ir radītas jaunas tehnoloģijas “Maxxis Green” riepu ražošanai. Šī jaunā tehnoloģija, kas izstrādāta uzņēmuma pētniecības un attīstības centros, pārveidoja gan protektora dizainu, gan izmantotos materiālus. Rezultātā visi esošie modeļi ir padarīti “zaļāki” , videi draudzīgāki. Maxxis riepas piedāvā zemāku degvielas patēriņu un uzlabotu riepu izturību, pagarinot riepu mūžu! No plašā Maxxis riepu klāsta Latvijā un MMK Riepu centros lielāko popularitāti ir guvuši Maxxis SS-01 un Maxxis SP-02 Presa SUV. Maxxis ziemas riepu modeļi ir nedaudz populārāki, kā vasaras modeļi. Iemsls tam ir lieliskie ziemas protektori! Pat visbargākajos ziemas laikapstākļos jūsu auto jūs nogādās mājās!

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu