Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > KORMORAN RIEPAS > Kormoran ziemas riepas > Kormoran Snow Stud

Kormoran riepas

Kormoran Snow Stud

Ziemas riepa Kormoran SUV Stud tika izstrādāta SUV un krosoveriem, kā arī vieglajam automašīnām. Šim modelim ir lieliska šaķere sniegā, slapjdraņķī un uz melnā ledus!

V veida protektors

Riepu protektoru veido elementi, kas veido V formas rakstu, pateicoties kuriem tiek nodrošināta paaugstināta braukšanas stabilitāte un saķere uz slidenām virsmām. Šīs īpašības vēl vairāk papildina palielināts protektora bloku izmērs centrālajā daļā!

Turpretī sānu bloki atrodas gandrīz taisnā leņķī pret šiem V veida elementiem. Tas ievērojami uzlabo riepu veiktspēju dziļā sniegā un samazina bremzēšanas ceļu uz slidenas virsmas.

Vairāku veidu lameles

Riepu protektorā tiek izmantoti vairāku veidu lameles. Centrālajā daļā ir taisnas spraugas. Atrodas taisnā vai mazā leņķī attiecībā pret kustības virzienu, tie palielina protektora efektivitāti taisnvirziena paātrinājumu laikā. Uz slapja asfalta šie elementi vēl vairāk palielina akvaplanēšanas pretestību!

Sānu blokos lamelēm ir viļņota forma. Tas ierobežo bloku sānu mobilitāti. Manevrējot tas ievērojami uzlabo stabilitāti. Gar sānu bloku malām ir gareniskas lameles kuras uzlabo riepu saķeri pagriezienu laikā.

Kormoran SUV Stud galvenās iezīmes

– Laba saķere ar jebkuru ziemas virsmu, pateicoties optimizētam V formas protektora zīmējumam;
– Vairāku veidu lamiles nodrošina drošu saķeri  neatkarīgi no sniega un ledus;
– Platas drenāžas rievas efektīvi novērš akvaplanēšanu un sānslīdes veidošanos.

Modeļa cena no 0

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Kormoran riepām?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Kormoran riepu plusi: 

Michelin grupas, Eiropā ražotas budžeta klases riepas Kormoran. Ļoti laba alternatīva vidējās klases riepām ka piemēram Hankook, Sailun, Kumho, Firestone, Barum, Marshal u.c. tikpat labas, bet par labāku cenu. Rekomendējam.

Made by Michelin. Made in Czech Republic (Čehija); Poland (Polija)

Kormoran kā ražotājs klasificējas vidējā klasē, taču faktiski kvalitātes ziņā ir tikpat labs kā augstas klases ražotāji.

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

– Engineered in Germany.
– Michelin riepu ražošanas pieredze un tehnoloģijas.
– Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam.
– Uzlabots gumijas sastāvs (palielināta nodilumizturība).
– Augstas kvalitātes riepas uzbūve.
– Optimālas veiktspējas īpašības gan ziemā, gan vasarā. Labas vadāmības īpašības dažādos laika apstākļos. 
– Riepas izturīgas pret triecieniem (pastiprināta bortu uzbūve).
– Klusas riepas, labi rādītāji.
– Dziļš protektors.
– Garantija.

Secinājumi: Labas, klusas, izturīgas un ilgmūžīgas Michelin grupas pedējās paaudzes Eiropas tipa vissezonu/ ziemas riepas, optimāli veiktspējas rādītāji. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

Ļoti daudz pozitīvu atsauksmju no apmierinātiem klientiem īpaši pēc 2018 gada, kad parādījās jaunie modeļi Ultra High Performance, Road Performance. 

Daudzi klienti izvēlas atkārtoti.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu