Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > KORMORAN RIEPAS > Kormoran vasaras riepas > Kormoran Summer SUV

Kormoran riepas

Kormoran Summer SUV

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin.

Vasaras riepu modelis Kormoran Summer SUV tiek uzstādīts SUV klases automobiļiem. Šis riepu modelis pieder Highway Terrain (H/T) kategorijai, kura nodrošina kombinētu veiktspēju gan uz asfaltētiem, gan zemes (lauku) ceļiem. Kormoran riepas ir ideāli piemērotas jūsu auto, ja ikdienā tiek izmantoti cietā ceļa segumi (gan asfalts, gan bruģis, gan grants, gan šķembas). Modeli Kormoran Summer SUV piedāvā teju visos populārajos izmēros, sākot no R15 līdz pat R20!

Kormoran Summer SUV galvenās īpašības

– maza akvaplanēšanas iespēja pat braucot lielā ātrumā;

– palielināts saķeres laukums un uzlabota saķere (jaunu materiālu izmantošana ražošanā);

– palielināta nodilumizturība un riepas kalpošanas laiks;

– uzlaboti degvielas ekonomijas rādītāji nodrošina mazāku degvielas patēriņu (vieglas riepas); 

Zems akvaplanēšanas risks

Starp protektora raksta blokiem izvietotas 4 platas un padziļinātas gareniskās ūdens novadīšanas rievas. Pateicoties šīm rievām, tiek uzlaboti saķeres rādītāji (uzsākšana/ manevrēšana/ bremzēšana) un ūdens ar lielu efektivitāti tiek novadīts. Papildus rievas riepas malas daļā turpina ūdens novadīšanu uz malām. Zems akvaplanēšanas risks pat pie braukšanas lielā ātrumā. 

Protektora raksts, kas palielina saķeres laukumu

Ja paskatās uz riepu sānu projekcijā var pamanīt protektora formas sarežģītību. Riepas protektora centrālā daļa ir gandrīz plakana un riepas malas daļas ir ievērojami noliektas attiecībā pret vertikālo asi. Šāda veida dizains ļauj ievērojami palielināt saķeres laukumu, padarot to platāku.  Tas samazina slodzi uz protektora darba virsmu un ir daudz mazāk pakļauts nodilumam. Kontaktlaukuma palielināšana pozitīvi ietekmē saķeri un vadāmību.

Lieliska kvalitāte un uzlabota izturība

Riepas veidošanā liela uzmanība tika pievērsta drošības nodrošināšanai (nevēlama riepu pārsišana bedrēs vai saplēšana uzbraucot uz apmales). Lai to izpildītu, riepas uzbūvei tika pievienots no sintētiskiem materiāliem veidots papildu kords. Tas palielina riepas izturību un līdz ar to arī protektora noturību pret caurumiem un griezumiem.

Sānu malas tiek aizsargātas ar daudzām “vertikālām ribām”. Tās pasargā riepu no mehānisku bojājumu rašanās saskarē ar apmalēm un asām ceļa malām.

Degvielas ekonomija

Ņemot vērā ka riepas modelis ražots tieši SUV klases automašīnām, Kormoran Summer SUV ir salīdzinoši vieglas riepas. Izmantojot mūsdienu sintētiskos materiālus, nesamazinot riepas izturību vai veiktspēju, ir panākts mazāks riepas svars. Vieglākas riepas samazina slodzi, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu (ekonomiskas riepas). No šiem materiāliem veidoti arī riepas uzbūves nesošie elementi. Turklāt tika izmantotas progresīvas korda uztīšanas metodes, kas atšķiras ar augstu pavedienu izvietojuma blīvumu.

Nozīmīgi samazinot riepas svaru, tiek ietekmēts riepas uzsilšanas laiks. Viegla riepa ātrāk uzsilst kustībā, kas rezultējas papildu degvielas ekonomijā.

*Uzmanību: Uz vasaras riepu sānu bortiem var būt apzīmējums M+S. Šis apzīmējums nenozīmē, ka tās ir M+S riepas un nav paredzēts ekspluatēt Latvijas ziemas apstākļos, bet gan tikai vasaras sezonā! Sīkāk par šo un citiem apzīmējumu droši jautājiet MMK Riepu Serviss speciālistiem. 

Modeļa cena no 0

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Kormoran riepām?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Kormoran riepu plusi: 

Michelin grupas, Eiropā ražotas budžeta klases riepas Kormoran. Ļoti laba alternatīva vidējās klases riepām ka piemēram Hankook, Sailun, Kumho, Firestone, Barum, Marshal u.c. tikpat labas, bet par labāku cenu. Rekomendējam.

Made by Michelin. Made in Czech Republic (Čehija); Poland (Polija)

Kormoran kā ražotājs klasificējas vidējā klasē, taču faktiski kvalitātes ziņā ir tikpat labs kā augstas klases ražotāji.

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

– Engineered in Germany.
– Michelin riepu ražošanas pieredze un tehnoloģijas.
– Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam.
– Uzlabots gumijas sastāvs (palielināta nodilumizturība).
– Augstas kvalitātes riepas uzbūve.
– Optimālas veiktspējas īpašības gan ziemā, gan vasarā. Labas vadāmības īpašības dažādos laika apstākļos. 
– Riepas izturīgas pret triecieniem (pastiprināta bortu uzbūve).
– Klusas riepas, labi rādītāji.
– Dziļš protektors.
– Garantija.

Secinājumi: Labas, klusas, izturīgas un ilgmūžīgas Michelin grupas pedējās paaudzes Eiropas tipa vissezonu/ ziemas riepas, optimāli veiktspējas rādītāji. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

Ļoti daudz pozitīvu atsauksmju no apmierinātiem klientiem īpaši pēc 2018 gada, kad parādījās jaunie modeļi Ultra High Performance, Road Performance. 

Daudzi klienti izvēlas atkārtoti.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu