Uz sākumu > Riepu ražotāji > DAYTON RIEPAS

Dayton riepas

Dayton

Dayton riepu vēsture

Dayton riepu pirmssākumi meklējami 1913. gadā Deitonas (Dayton) pilsētā, Amerikas Savienotajās valstīs, kad Dayton Rubber Company nāca klajā ar pirmajām riepām ar baltiem sānu bortiem. Līdz tam, Dayton Rubber Company ražoja dārza šļūtenes, gumijas gredzenus stikla trauku vāciņiem un daudzus citus dabīgās gumijas izstrādājumus. Sākotnēji, šī zīmola mērķis bijis ražot premium kvalitātes riepas, kas rotātu tā laika Amerikas autobūves spilgtākos ražojumus. Otrā Pasaules Kara laikā, Dayton ražoja riepas tankiem un ugunsizturīgus, neplīstošus gumijas skābekļa ventiļus. Gadiem ejot, zīmolu iegādājās Amerikas riepu ražošanas gigants Firestone un līdz 1970. gada decembrim jau tirgū bija laisti miljons riepu. Taču vien pēc 2 gadiem, 1972. gadā, pateicoties vairākiem rūpnīcas paplašinājumiem un jaunu rūpnīcu atvēršanai, ražošanas apjoms sasniedza 21’000 katru dienu. Vēlāk, 1988. gadā, Firestone apvienojās ar Bridgestone, kas uz doto brīdi ir lielākais riepu ražotājs pasaulē.

Šodien, Dayton riepas tiek ražotas ASV, Francijā, Spānijā, Itālijā un arī Turcijā. Dayton riepu klāstā atrodamas premium budžeta klases riepas, kas cenas ziņā spēj konkurēt ar Ķīnas ražojumiem, veiktspējas ziņā sacenšoties ar Sailun, Triangle un Sunfull. Šī zīmola riepas tiek ražotas premium klases Bridgestone rūpnīcās, kas aprīkotas ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām, iekārtām un materiāliem. 

Dayton riepas- Bridgestone inovācijas par draudzīgu cenu

Bridgestone pieliek milzīgus pūliņus, lai radītu dabai un cilvēkiem draudzīgākus produktus. Bridgestone izgatavo arī riepas lidmašīnām un nesen zīmols ir nācis klajā ar iespēju nomainīt nolietoto riepas protektoru, saglabājot veco karkasu. Tas būtiski samazina gumijas daudzumu, kas tiek izmantots riepas izgatavošanā un kalpo par dabai draudzīgu iniciatīvu. Zīmols izgatavo arī Seismiskos Izolatorus, kas krasi samazina zemestrīču izraisītos bojājumus. Šādi Seismiskie Izolatori bieži tiek izmantoti kultūrvēsturiskām ēkām un muzejiem. 

Dayton riepas tiek ražotas Bridgestone rūpnīcās ASV un Eiropā, turklāt tās aprīkotas ar Bridestone inženieru radītajām inovācijām. Dayton riepu protektora rakstos slēpjas jau autobraucēju pārbaudīti tehnoloģiskie risinājumi. Tās iecienījuši Latvijas un pasaules autovadītāji, pateicoties unikāliem protektora dizainiem, augstas kvalitātes izejmateriāliem un lieliskiem veiktspējas rādītājiem. Zīmola riepu klāstā atradīsies piemērotas riepas jebkādiem braukšanas apstākļiem un braukšanas manierei. Dayton ražo riepas arī Harlay Davidson motocikliem.

 

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Dayton riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Dayton riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Dayton riepu priekšrocības:

  1. Premium budžeta klases riepas!
  2. Augsts komforta līmenis!
  3. Viens no populārākajiem zīmoliem Latvijā!
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas Bridgestone tehnoloģijas.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski.
  7. Ražotas Eiropā un ASV.
  8. Augsts drošības līmenis.
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

Secinājumi

Ar Bridgestone tehnoloģiskajām inovācijām apbruņotās Dayton riepas pasaules riepu tirgū iemantojušas lielu popularitāti. Arī Latvijā tās ir iemantojušas zināmu popularitāti, un ne velti. Dayton riepu klāstā atrodamas drošas, uzticamas un kalpotspējīgas premium budžeta klases riepas. Salīdzinoši šaurā izvēle, pārsteidzošā kārtā, ietver sevī modeļus, kas piemēroti visdažādākajiem laikapstākļiem un klimatam. Ņemot vērā to, ka Latvijā temperatūras svārstās no +35°C vasarā līdz pat -20°C ziemā, gan Dayton vasaras, gan ziemas riepu modeļi spēj palikt sava uzdevuma augstumos jebkādos braukšanas apstākļos.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists