Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Pirelli riepas – vai tikai ekskluzīviem autiņiem?

Pirelli riepas – vai tikai ekskluzīviem autiņiem?

Pirelli ir riepu ražošanas zīmols, kas radies Itālijā, Milānā, jau tālajā 1872. gadā – šis ir viens no pasaulē vecākajiem riepu ražotājiem. Savu popularitāti uzņēmums iemantoja 20. gadsimta sākumā, kad kļuva par sponsoru autosacensībām, nodrošinot ar riepām ekskluzīvus sporta auto. To Pirelli turpina darīt arī 21. gadsimtā – noteikti daudzi Pirelli vārdu būs iegaumējuši no Formula 1 sacensībām, jo Pirelli pieder ekskluzīvas tiesības nodrošināt ar riepām pirmās formulas pasaules čempionātu līdz pat 2023. gadam.

Iespējams, kāds būs pamanījis, ka vienu brīdi Pirelli bija iesaistījies arī modes biznesā, kā arī pievērsās atjaunojamās enerģijas resursu ražošanai, taču šīs lietas laikam tik labi negāja, tāpēc tagad Pirelli atkal nodarbojas tikai un vienīgi ar riepu ražošanu, un reizi gadā savus uzticamākos klientus iepriecina ar īpašu Pirelli kalendāru. Šis ekskluzīvais kalendārs, kas tiek ražots ierobežotā skaitā, ir Pirelli tradīcija kopš 1964. gada – kalendāram raksturīgas skaistu meiteņu fotogrāfijas, ko uzņēmuši pasaulē slaveni fotogrāfi.

Lai gan Pirelli riepas asociējas ar ekskluzīvām mašīnām un pašu labāko kvalitāti, tas tomēr nenozīmē, ka tās nav pieejamas parastam Latvijas autovadītājam – izrādās, ka Pirelli riepu cena nav tik neaptverama kā varētu iedomāties, ņemot vērā to statusu. Salīdzinot ar riepu vidējo cenu – jā, Pirelli riepas ir nedaudz dārgākas, taču arī to garantijas laiks ir ievērojams, jo šīs riepas tiešām kalpo ilgi! Vēl jo vairāk – Pirelli riepas ir lētākas nekā citas premium klases riepas, piemēram, Michelin vai Bridgestone.

Šobrīd Pirelli ir piektais lielākais riepu ražotājs pasaulē, tūlīt aiz jau minētajiem Michelin, Bridgestone, kā arī Continental un Goodyear. Uzņēmumam ir 19 ražotnes 13 pasaules valstīs, taču iegādāties Pirelli riepas iespējams veselās 160 pasaules valstīs, tostarp Latvijā. MMK Serviss, piemēram, piedāvā Pirelli riepas plašā klāstā un, ja jums paveiksies trāpīt akcijas laikā, tad Pirelli riepas var iegādāties, sākot jau no 45 eiro. Piedāvājumā ir gan ziemas, gan vasaras, gan vissezonas Pirelli riepas.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu