Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Pareiza vasaras riepu izvēle!
  • 1663
  • 0

Pareiza vasaras riepu izvēle!

Katrai sezonai savas riepas!

No 1. marta Latvijā atļauts braukt ar vasaras riepām. Ne vienmēr šis datums ir obligāts riepu maiņas laiks, bet jāņem vērā, ka vasaras apstākļos vislabāk kalpo vasaras riepas. Vissezonas un neradžotas ziemas riepas atļauts izmantot visa gada garumā, bet ne vienmēr ir pareizākais lēmums, jo vasaras apstākļos, uz silta, asfaltēta ceļa seguma, mīkstāka gumijas sastāva riepām, ekstremālos apstākļos (neplānota, strauja apstāšanās vai akvaplanēšana) ir garāks apstāšanās ceļš. Līdz ar to rekomendējam vasarā braukt ar vasaras riepām un ziemā ar ziemas riepām (ar vai bez radzēm). Drošāk. Labāk. Ilgāk.

Pie mums atradīset Jums nepieciešamo. Droši zvaniet vai brauciet ciemos Pie T/C Rīga Plaza vai Biķernieku ielā.

Kas jāņem vērā izvēloties riepas?

Izvēloties savam auto jaunas vasaras riepas, ir svarīgi, lai riepas būtu piemērotas gan pašam auto, gan ceļa segumiem, kurus izmanto ikdienā, gan braukšanas manierei. 
Pārsvarā, vieglajiem auto, pilsētas krossoveriem, džipiem un komerctransportam riepas izvēlas pielāgojot protektora raksta īpašības nepieciešamajiem ceļa segumiem. Latvijā jāņem vērā, vai ikdienā izmanto asfaltēta ceļa segumus vai zemes ceļus. 

  • Asfaltēti ceļa segumi – piemērotas riepas gan ar simetrisko, gan asimetrisko protektora rakstu, kā arī virzienveida protektoru. Šajā gadījumā jāņem vērā vai braukšanas maniere ir agresīva vai mierīga. 
    Mierīgai braukšanai pilsētā, uz šosejām ļoti labi piemērotas riepas ar simetrisko vai asimetrisko protektora rakstu. Riepas ir klusākas, riepām lielāka degvielas ekonomija un mazāka rites pretestība. 
    Agresīvākai braukšanas manierei būs piemērotākas riepas ar asimetrisko vai virzienveida protektora rakstu. Riepām labāki veikstpējas rādītāji. 
  • Zemes ceļi – piemērotas būs riepas, kurām ir asimetriskais, vai virziena veida protektors. Svarīgi, lai riepas protektors būtu sadalīts vairākos blokos, kas nodrošina labāku riepu veiktspēju uz nevienmērīgiem ceļa segumiem. 
    Zemes ceļiem arī piemērotākas būs riepas, kurām ir pastiprinātie (XL) borti. Riepas ir izturīgākas un nodrošina labāku vadīšanu uz zemes ceļiem, kā arī palīdz izvairīties no iespējas riepas pārsist bedrēs. 

Vislabāk kalpo jaunas riepas. Jaunas riepas protektors ir dziļāks, kas nodrošina riepas veiktspēju vissvarīgākajos brīžos – pie negaidīti staujas bremzēšanas un uz slapjiem ceļiem. Droši braukt ar riepām ja to protektora dziļums ir 4+ mm. Kad šī atzīme ir pārsniegta un riepas jau ir nodilušas vairāk, tās vairs ne tik labi turās uz slapja seguma un bremzēšanas ceļa garums strauji palielinās. Tas ir īstais laiks, kad sākt domāt par jaunām riepām. Pie mums, abās MMK filiālēs zinoši speciālisti palīdzēs atrast Jūsu auto un braukšanas manierei piemērotākās riepas. Vislielākā riepu izvēle. Super cenas. Montāža uz vietas. Abās MMK filiālēs – Pie T/C Rīga Plaza un Biķernieku ielā.

Saistīti raksti: 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU